środa, 14 grudnia 2022

Wielu ludzi nie zdaje sobie sprawy z grożącego im niebezpieczeństwa.

 oryginalny film jest tu: https://www.youtube.com/watch?v=6IGhzmus-lU

 Moi Drodzy, matrix, z którego próbujemy się wydostać został przełączony w tryb restartowania. Źli kontrolerzy próbują przeciwdziałać przebudzaniu się ludzkości, które ma miejsce w tej chwili.

   Te drapieżniki mają na porządku dziennym zamknięcie jak największej liczby ludzi w więzieniu częstotliwości zanim możliwość przejścia zostanie zamknięta. To są ciężkie czasy, ale jednocześnie ekscytujące gdy badane są spiski jakie ujawniają się w teraźniejszości.

 Im głębiej w to wchodzimy - tym bardziej zbliżamy się do istoty zdrady ludzkiego Rodu. Matryca (Matrix), w której żyjemy powoduje systemową awarię biosystemów Ziemi pod każdym względem i tworzy niewolnicze środowisko na całej naszej planecie, którego jedynym skutkiem jest zniszczenie.

  Aby zniewolić ludzkość oni wypaczają jej przeszłość - ten antyludzki program obniżył poziom ludzkiej świadomości przy pomocy sztucznych programów wykorzystujących chemiczne, elektromagnetyczne, polityczne i religijne manipulacje.

  Byliśmy zamknięci w negatywnej matrycy utworzonej przez nasze własne zmutowane programy genetyczne. Aby odzyskać wolność trzeba zrozumieć osobowości tych, którzy manipulują naszą rzeczywistością i przywrócić pierwotny poziom ludzkiej świadomości z przed czasu modyfikacji naszej genetyki.

Musimy odbudować nasze DNA, w którym jest wzór inicjujący nasze przebudzenie. To jest to co aktualnie dzieje się z wieloma ludźmi.  Błędy i manipulacja ludzkością za pomocą tego negatywnego programu oraz ich desperackie działania znajdują odzwierciedlenie w naszej obecnej rzeczywistości, która staje się coraz bardziej oczywista - jedne i te same modele w różnych postaciach.

  Ludzie budzący się obecnym czasie zaczynają identyfikować niewidzialną nić, która przenika wszystkie wydarzenia mogące wydawać się powierzchownie niezwiązane ze sobą, ale wszystkie one wskazują na ten sam cel czyli globalne zniewolenie, oddzielenie ciała, umysłu i świadomości poprzez rozproszenie uwagi, poprzez promieniowanie elektromagnetyczne oraz GMO oraz wiele innych.

   Wielu ludzi nie rozumie niebezpieczeństwa w którym jest rodzaj ludzki, ale istnieje ruch (trend) niepodobny do niczego znanego dotąd ludzkości i zachodzący dokładnie teraz. Zaczynamy wątpić w oficjalną wersję wszystkiego, czego byliśmy nauczani i o czym nam opowiadali tzw. "oficjalni strażnicy bram".

  Istnieją ludzie, którzy będą walczyli z wyższą częstotliwością - oni pozostaną w ramach negatywnego programu. My doświadczamy luki (wyrwy) w częstotliwości i wielu ludzi zauważa to teraz w relacjach z rodziną, miejscami, przyjaciółmi i stylem życia.

   Niektórzy już nie rezonują z miejskim stylem życia lub karierą, którą dotąd budowali przez wiele lat. Przestajecie rezonować z niektórymi produktami spożywczymi - kluczową kwestią jest tutaj wibracja częstotliwości. Nie pozwalajcie im na rozstrajanie Was ponieważ związane z tym zachowanie reaktywne będzie nieproduktywne i stworzy częstotliwość, która zasila Matrix. Pasożyty chcą, żebyśmy reagowali wyłącznie negatywnie -  bądźcie więc ostrożni i uważni.

  Wdzięczność wszystkim, którzy wspierają i udostępniają tę pracę.

 https://www.youtube.com/watch?v=nkM4AZBhVLg


 

z cyklu: ciekawe rozmowy na Youtube cz. 2

 Rozmowa pod filmem: Przypowieść o kobiecie, która wierzyła w wodza

  Niestety rozmówca nie chciał brać odpowiedzialności za swoje słowa i wykasował całą rozmowę (jest to możliwe, jeśli to jego post jest pierwszy). Mogłem odebrać mu prawa pisania na kanale (mam taką możliwość) i wtedy zapisy by pozostały - chciałem dać możliwość pełnej wypowiedzi i liczyłem na kontynuację (zadałem pytania).

Tak się obawiałem, że ostatecznie rozmówca usunie tę całą rozmowę, więc kopiowałem każdy wpis na blogu. Całość trwała jeszcze 14 grudnia po czym około godz. 16 inicjator tej rozmowy usunął swój pierwszy wpis a w związku z tym cała rozmowa zniknęła z youtube.

 

 @Przyziemni

Ale próźniak z teog wodza :) moja do mnie może mówić i mówic i tak wiem lepiej :D hahaha kiedy wbić tego gwoździa

nieuważnie słuchałeś - powtórz sobie tekst na blogu. Jest przecież mowa WÓDZ ZAWSZE SAM PODEJMOWAŁ DECYZJE.

 @Przyziemni

 @michalxl600  Ja to widzę tak, nie mieli wyjścia, wojownik wielki itd itd miał stracha nie potrafił podjąć sam decyzji. Kobieta w akcie desperacji - ponieważ wszyscy słabli i każdy dzień zmniejszał ich szansę, postanowiła podkręcić wojownika - wodza aby się nie mazgaił i zaryzykował jeszcze raz swoje życie. Generalnie kupy się to nie trzyma. Wielki wojownik - i tchórz lub wybierający decyzję obrony kobiet przed wejściem do jaskini które jest i tak zablokowane przez zwierzaka. Jeśli sam podejmował decyzję to na pewno był słabym wodzem. Raz , że nie wpadł na oczywiste , dwa ,że podjął decyzję jak kobieta weszła na jego ego. Trzy był głupi bo siedział 10 dni nic nie robiąc. Jako wojownik wiedział ,że drapieżnik widząc łup nie odpuści. No i najważniejsze - rozumiem o co Ci chodzi z płętą. I co miałeś na myśli - czy kto to pisał. Natomiast bajeczki trzeba rozumnie dobierać. Bo inaczej zamiast mądrości pchną kulę. Nie mam czasu rozkminiać całej przypowieści. Za naiwna. I szkoda mi było czasu na czytanie jej całej. Skoro już początek był pozbawiony logiki i sensu oczywistym jest ,że wynik tego sensu i logiki nie ma ponieważ jest oparty na bzdurnych założeniach. No taka cienko zmyślona opowieść i tyle . Czemu piszę to tu i teraz.... No bo spodziewam się więcej od tego kanału.
 

No niestety, nie wyszedłeś poza schemat samca a w tej przypowieści chodzi o wiarę i akceptację, jak daleko może nas ludzi ponieść. Celowo użyłam slowa"przypowieśc" bo ta forma celowo używa pewnego uproszczenia. 

 @michalxl600

 @Przyziemni  No bo spodziewam się więcej od tego kanału -Nie ma problemu - zmieniaj kanał, najwyraźniej Twoja droga poszukiwań jest inna. Tylko po co przy tym obrażać tych, którym to się podoba? Przyjmij do wiadomości, że ludzie mają różne drogi i różne spojrzenie na życie - Ty byś najwyraźniej chciał wszystkich wepchnąć w swój schemat. Powodzenia!
 
   @michalxl600  Słucham mądrych , koryguję kiedy zachodzi potrzeba. Nie upieram się ,że wiem najwięcej ale wiem sporo. - kwestia zdawania sobie sprawy co się czytało, ile się medytowało itd itp prosta sprawa.... Każdy rozumny to o sobie wie. Najwyraźniej znów się mylisz. Nie potrzebuje nikogo nigdzie wpychać ani nic udowadniać. Moje doświadczenia są moje i dawno dawno odpuściłem sobie wpychanie komukolwiek czegokolwiek. Ale prawa do wydania opinii mi nie możesz próbować zabrać... Również nie musisz mi mówić co mam robić i wmawiać ,że kogoś obraziłem naiwny ten kto słuchając jednego człowieka wyrabia sobie opinię na tak rozległy temat ( nie piszę o Tobie, pisze o znacznie większych niż Ty czy ja - zgodzisz się ,że tacy istnieją ) Dziękuje za życzenia powodzenia na pewno się przydadzą, bo już od dawna nie szukam na ziemi odpowiedzi ! z mojej strony Luzu , więcej dystansu i dołączenia innych wiedzących do Twojego repertuaru. Bo mi wygląda na to po kilkudziesięciu filmikach ,że utknąłeś . Jeszcze raz nie ma w tym nic złośliwego, chęci wywyższenia , dopieczenia cokolwiek . To moje zdanie i nie musi być ani prawdziwe ani Ci się podobać. TO tylko zdanie!
 
 @michalxl600
 @Przyziemni  Ale prawa do wydania opinii mi nie możesz próbować zabrać - rozumiem, że jak dzieci w piaskownicy bawią się kapslami to też wchodzisz i "wydajesz opinię", że powinny zająć się czymś według Ciebie poważniejszym? Luzu , więcej dystansu i dołączenia innych wiedzących do Twojego repertuaru - Po pierwsze: to nie ja tutaj "połknąłem kij" więc chyba piszesz do siebie samego. Po drugie: to nie jest koncert życzeń ani próba zebrania jak największej ilości widzów (ja wiem, że są takie kanały). Mówiłem już kiedyś (konwencją nieco bajkową- jak Ignacy Krasicki w bajkach gdzie przedstawiał ludzkie charaktery w formie zwierząt), że istnieją różne "gatunki" - istnieją ludzie różnych kultur I CO INNEGO KAŻDEMU W DUSZY GRA! Jest taka wspaniała wypowiedź Muhamada Ali dla dziennikarza angielskiego - polecam uwadze: https://www.youtube.com/watch?v=8iQl8ktghPk&t=182s . Szanujmy się wzajemnie - czy Muhamad kogokolwiek obraził? Nie - on stwierdził po prostu fakt, równie dobrze mógłbyś wejść na kanał Chińczyków czy innych egzotycznych dla nas kultur i żądać, aby się pochylili nad Tobą i "zamieszczali bardziej zrozumiałe treści" - czy jasno wykładam swój punkt widzenia czy rozwinąć? Mówiąc wprost: JESTEŚ NIETOLERANCYJNY, Twoje zapatrywania dla innych mogą być obce i nic nieznaczące - ONI MAJĄ PRAWO DO TAKIEGO POGLĄDU, dla Ciebie na przykład Twoja żona jest najpiękniejszą kobietą na świecie, jeśli jej przynosisz powiedzmy kwiaty to czy inne kobiety powinny się poczuć dotknięte tak jak Ty teraz, że treści tego kanału nie spełniają Twoich (Waszych z Żoną) oczekiwań? Zdrówka - i kij wyjmij ;)

 @Przyziemni

 @michalxl600  Brak zrozumienia mnie , i jeszcze dodawania większej ilości widzów. Zmiłuj się! Wywlekanie czegokolwiek Ci się pod rękę nawinie. Nasze prywatne poglądy to nasze prywatne poglądy. Ja nie świecę duchowością na swoim kanale jak Ty. To kompletnie inna para kaloszy. Jeśli to łączysz.... ok tak jak ja nie rozumiem Ciebie , tak Ty nie rozumiesz mnie. Mylisz brak tolerancji ! z innym zdaniem. Widzę ,że i na Tobie nowoczesność typu musisz się zawsze zgadzać skoro mnie słuchasz , a jak się nie zgadzasz ZAMILCZ! odcisnęła piętno. No ok to Twoje nie moje zrozumienie świata. Ja nie czuję się dotknięty z przeciwieństwie do Ciebie. Jak wiesz dotknąć można kogoś nie spójnego, ja się za takiego nie uważam i tak nie czuję. Twoje zdanie o mnie mnie nie obchodzi bo mnie nie znasz. Wnioskujesz... Jak już powiedziałem ludzie którzy szukają, szukają a nie w cieplutkim pomieszczeniu tego czy owego mądrego człowieka zagrzewają miejsce , bo mówi to co akurat im się podoba i do nich na moment zrozumienia trafia . Ja szukam nie siedzę. Nie wiem co Cię tak rozdrażnia , wypunktowanie ? Może jednak czujesz ,że w tym co napisałem jest ziarenko prawdy, potrząsnęło tobą i wybiło Cię z komfortowego gadania o tym samym. To nie rozwój to stagnacja. Brak zachęcania do własnych poglądów , szukania własnych prawd . Których jest tyle ile nas jest. Ani razu ! nie nazwałem Cię głupcem , ani nie obraziłem Twoich widzów. Widzę ,że masz dar wypatrywania rzeczy i przypisywania je komuś bo Ci tak wygodnie. Jesteś potulny jak Ci się przyklaskuje i zmieniasz się jeśli ktoś ma inne zdanie. Nadwrażliwość kolego do innego zdania u Ciebie wyskakuje. Czym dłużej piszemy, tym jestem bardziej zaskoczony ,że miałem Cię za bardziej wiedzącego. A tu jak zwykle masa książek człowiek jak człowiek. Dlaczego uważasz ,że mając własny kanał nie mogę już poruszać się po innych i szukać interesujących mnie rzeczy? Czy zawsze według Ciebie będzie to próba szukania widza? Przyjmijmy że tak jak ty myślisz .... no i co z tego ? masz problem z dzieleniem się ? Przecież Tobie nie ubywa a dajesz szanse podróży innym w innym kierunku. Michał - przykro mi. Z kanału rezygnowałem z innych powodów. Nie musiało dojść do tej wymiany zdań. Kompletnie nie musiało! Bywaj

 @Przyziemni

 @hiacyntahiacynta9702  Ja rozumiem o co w tej przypowieści chodzi. Morał jest morałem i nie o to tutaj jest dysputa. Raczej próbuje przekazać ,że przypowieść się kupy nie kleii. Są złe i dobre , dziecinne i poważne. Na takim kanale spodziewałem się na poziomie. Nie neguję całego kanału neguję tą przypowieść. Nie wyszedłeś poza schematy samca. .... no zmiłuj się następny Michał , który zakłada nie znając człowieka. Oczywiście ,że będziesz stała po jego stronie. A szkoda bo przypowieść nie ma sensu! Morał ma.

 @michalxl600

 @Przyziemni  1. Ja nie świecę duchowością na swoim kanale jak Ty. To kompletnie inna para kaloszy - Nie rozumiem skąd i na jakiej podstawie takie wnioski. Możesz rozwinąć tę myśl? 
   2. Mylisz brak tolerancji ! z innym zdaniem - To raczej Ty mylisz "posiadanie innego zdania" ze zwykłym brakiem kultury i taktu. Nie odpowiedziałeś na pytanie czy wpadasz do piaskownicy i rozrzucasz dzieciom kapsle - to właśnie czynisz w tej chwili prowokując tę niepotrzebną wymianę zdań. 
   Dalej już widzę masę insynuacji, domysłów, nadinterpretacji, przypuszczeń i bawienie się we wróżkę. Nie mam czasu się bawić w takie rzeczy, ale może wybiórczo ze dwa zdania: 
  3. Nie wiem co Cię tak rozdrażnia , wypunktowanie? chłopie - ja tu tylko sprzątam. mało co jest w stanie mnie rozdrażnić, raczej ziewam po raz kolejny "zamiatając" tego typu głupstwa. Tu może jeszcze odniosę się do Twojego zdania z poprzedniego wpisu brzmiącego jakoś tak: "nie zabronisz mi mieć innego zdania" - nie zabronię i możesz je sobie mieć ALE....jeśli zaczynasz obrażać tutejszych bywalców to będę zmuszony Ciebie (Was?) "usunąć z tej sali" - taką możliwość mam. 
   4. Ani razu ! nie nazwałem Cię głupcem , ani nie obraziłem Twoich widzów - dobrze, zobrazuję to na przykładzie: załóżmy, że wszedłeś do klubu motocyklowego gdzie grupa miłośników dwóch kółek podziwia dokonania kolegi, pochyla się nad jego motocyklem i razem omawiają jakieś tam pasjonujące dla nich detale maszyny, podziwiają kunszt wykonania i pomysł na jaki wpadł ich kumpel wykonując jakąś tam ozdobę czy rozwiązanie techniczne. Nagle pojawiasz się Ty jako "ekspert" i zaczynasz opowieści w rodzaju "a mi się to nie podoba!- ha, ha ale to głupie!" MA PRAWO CI SIĘ NIE PODOBAĆ - tak samo jak ma prawo się podobać tamtym chłopakom (dawałem przykład żony - też się nie odniosłeś, wolałeś zanurzyć się w świat fantazjowania na mój temat). Myślę, że zachowując się tak jak to czynisz w tej chwili zostałbyś wyprowadzony z klubu i miałbyś szczęście, jeśli nie zarobiłbyś przy tym siniaka pod okiem. CZY TERAZ JAŚNIEJ?
            kończąc: OCZYWIŚCIE, ŻE MASZ PRAWO DO WŁASNEGO ZDANIA, ALE DLACZEGO UPIERASZ SIĘ JE GŁOSIĆ POŚRÓD TYCH, KTÓRZY MAJĄ NAJWYRAŹNIEJ INNE SPOJRZENIE NA SPRAWĘ? Jakieś misjonarstwo się włączyło? czy to aby nie podchodzi pod fanatyzm?

 @michalxl600

 @Przyziemni  Dlaczego uważasz, że mając własny kanał nie mogę już poruszać się po innych i szukać interesujących mnie rzeczy? znów niezrozumiałe dla mnie zdanie. MOŻESZ - JAK NAJBARDZIEJ MOŻESZ! Myślę, że odpowiedź na to pytanie już dałem w poprzednim wpisie. Ja jeśli mnie jakaś treść nie interesuje to po prostu zmieniam przestrzeń - POZWALAM SIĘ BAWIĆ LUDZIOM W CO TAM CHCĄ I NIE PCHAM SIĘ "z własnym zdaniem" BO NIE CZUJĘ POTRZEBY ZMIENIANIA INNYCH ("misjonarstwa rodem z KK). Szanuję ich wolną wolę (chyba, że zaczynają ingerować w moją przestrzeń - wtedy mam naturalne prawo chronienia mojej przestrzeni A TAKŻE PRZESTRZENI ZAPROSZONYCH "NA MOJĄ IMPREZĘ" GOŚCI. Zdrów bądź!

 

Wszystko zaczyna się od wniesienia większej ilości światła do Waszego życia.

 oryginał tłumaczenia: https://www.youtube.com/watch?v=KkOltoxW5hQ

Kochani, nigdy nie wiecie co przyniesie przyszłość, dlatego też bądźcie zawsze wdzięczni za wszystko, co spotykacie na swojej drodze i cieszcie się każdą chwilą.

  Gdy spotykacie się z kryzysem, to spróbujcie się skupić na tym co można uczynić, aby poprawić sytuację. Wasz rozum jest wystarczająco silny aby zmienić każdą sytuację, jeśli na to pozwolicie.

  Tak więc zamiast skupiać się na tym, co poszło nie tak skupcie się na tym, co możecie uczynić. Macie możliwość zmiany czegokolwiek w każdej chwili - możecie być jedną z najbardziej wpływowych osób na tej planecie lub jedną z najbardziej podatnych na zranienie.

  Posiadacie moc stania się tymi zmianami które chcecie widzieć na świecie - w Waszej mocy jest uczynienie świata lepszym miejscem. Dlatego też postarajcie się być bardziej pozytywni, przestańcie plotkować, praktykujcie współczucie i pamiętajcie, że wszystkie niepowodzenia pochodzą z bólu i zaniedbania.

  Ludzie to poranione dzieci zaprogramowane przez przestarzałe systemy, które stały się ich systemem nawigacyjnym. Pomyślcie, zanim coś powiecie ponieważ to może zmienić świat. Spróbujcie być bardziej świadomi tego, jak myślicie, co mówicie.

  Nie musicie być idealni, ale możecie pracować nad tym aby być trochę milsi i bardziej pobłażliwi.

 Wszystko zaczyna się od tego aby wnieść do swojego życia więcej światła. Wielu ludzi uważa siebie za bezsilnych wobec globalnych wydarzeń ale tak nie jest. Kiedy przejmujesz kontrolę i przyjmujesz rolę nosiciela światła to masz możliwość generowania pozytywnych zmian.

 Możecie zmienić swój świat w taki, który przynosi miłość i szczęście dla wszystkich - wszystko czego potrzeba to jeden człowiek, który widzi problem i go rozwiązuje. Pracujcie wspólnie, rozprzestrzeniajcie miłość i współczucie i pomóżcie ludziom wrócić do światła.

  Wszyscy jesteśmy zjednoczeni w sercu i w duchu. Użyjcie swojego głosu, aby rozsiewać pozytywne wiadomości i pomóc tej planecie zrealizować swój pełny potencjał kochającego i pokojowego społeczeństwa, które stanie się najjaśniejszą gwiazdą w galaktyce.

  Wdzięczność wszystkim, którzy wspierają i udostępniają tę pracę.

https://www.youtube.com/watch?v=87QIETsHcnM


 

 

Muhammad Ali Nie wolno mieszać ras, ponieważ każda rasa jest inna, a mieszanie zabija je

 nic dodać - nic ująć:

https://www.youtube.com/watch?v=8iQl8ktghPk&t=182s