piątek, 4 marca 2016

Kobieta - kim ona jest..

    Poobserwuj jak zachowuje się, jak mówi, jak się porusza Prawdziwie Kobieca Kobieta. Zauważysz w niej ukrytą moc, która pozwala jej nie biegać, nie denerwować się ale po prostu płynąć ufając rzece życia. Ona wie, że świat jest po jej stronie i że wszystko dzieje się dla dobra. Wszelkie straty, wszelkie doświadczenia niosą w sobie oczyszczające wibracje - one uczą ją mądrości.

  Ona nie złości się na okolicznosci, ona wie, że w każdej sekundzie życia rysuje swoimi myślami jego obraz. Dlatego też świadomie wybiera myślenie o dobrym i ogranicza dostęp do siebie negatywnej informacji.

    Jej spojrzenie jest świadome, promieniuje ono czułym, łagodnym światłem bezwarunkowej miłości. Ona nie przywiązuje się do mężczyzny - ona z nim współpracuje. Potrafi pokazać mężczyźnie jaki jest silny, jak czuje się natchniona jego męstwem tym samym dodając jemu skrzydeł i pozwalając dościgac nowych szczytów.

  Pośród nerwowego tłumu się nie denerwuje, nie biegnie bo dokąd ma biec? Niesie sama siebie jak drogocenny klejnot, jej chód jest lekki jak lot motylka. Jest pełna pokoju i przebywa w chwili obecnej rozkoszując sie pięknem tego mgnienia wiedząc, że poczuć szczęście można nie gdzieś tam kiedyś ale tylko teraz.  I pije ten nektar szczęścia w promieniach słońca, pośród kwitnących kwiatów, w ciepłych kroplach letniego deszczu, w śmiechu bawiących się dzieci i posród niezwykłych obłoków, pośród uśmiechów przechodniów. Ona się nim napełnia umnażając promieniowanie swojej duszy i szczodro obdarowując nim innych - pomagając dotknąć swojej Boskości każdemu kogo wszechświat przyprowadza jej na spotkanie.

Maria Mawieła     http://vk.com/feed?w=wall-58597087_178304


9 komentarzy:

 1. Piękny, wspaniały tekst. Czytam i czytam delektując się każdym zdaniem...
  Umieszczę go sobie na swojej tekturowej tablicy.
  Dziękuję!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. :) Miło ... pani Maria już była tłumaczona na naszej stronie więc tym bardziej zaufałem tym słowom.

   Usuń
 2. "Nie znaleziono żadnych wyników wyszukiwania dla:
  szczodro..."

  OdpowiedzUsuń
 3. Wczesniaj autorze bloga pisales o odpowiednio zakrytym stroju dla kobiety, a poten umieszczasz rozneglizowana niby slowianke. Wtf? :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witam na blogu! Zapoznaj się trochę szerzej z tut. zawartością. Na wszystko jest odpowiedź. W dzisiejszych czasach tkwimy w materialiźmie i powszechne dla materializmu (królestwa miedzi -jak to mawia Lewszunow) jest zakrywanie ciała. Jeśli kobieta wydoskonaliła się duchowo i wibruje wewnętrznie na poziomie Bogini to może chodzxic nago -jak Anastazja w Tajdze ("dzwoniące cedry Rosji") i będzie wzbudzac tylko zachwyt jak starozytne rzeźby grecke a nie prymitywne pożądanie.
   Dziś jednak wokół masa ludzi wibrujących na poziomie pasa i na co dzień okrywanie sie jest koniecznością. Tu na blogu mamy i takie obrazki (patrz wpis pod tytułem "nagość":

   http://nestorbst.blogspot.com/2012_11_01_archive.html

   A tu około 20 minuty Lewszunow wyjaśnia co nieco:

   https://www.youtube.com/watch?v=58pV1ci1bbE

   Usuń
 4. Wciąż tylko wtorujecie za Lewszunowem, Trechlebovem. Uważacie ich za autorytetów, skąd pewność że mówią wam prawdę? Tak naprawdę wiesz tyle ile powiedzą Ci tzw. autorytety z Rosji. W tych "madrsciach" Lewszunowa wyczuwam falsz.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie wiesz co i ile wiem oraz skąd wiem. Zmień bracie/siostro stronę i problem zniknie. Włącz sobie miły serial - po co się zadręczać?

   Usuń

"OSTRZEŻENIE: wszystkie anonimowe komentarze bez jakiegokolwiek nicka/charakterystycznego znaku/ podpisu będą usuwane".
UWAGA TECHNICZNA: aby rozmowa miała jeden ciąg trzeba zawsze wcisnąć ";odpowiedz" pod pierwszym (przewodnim) postem zaczynającym daną rozmowę.
2.Najpoczytniejsze artykuły są dostępne po prawej w szybkich linkach pod nazwą "abecadło".
3. Ponadto w razie braku publikacji na stronie proszę o wiadomość na mail. Z jakiegoś powodu niektóre komentarze mylnie oznaczane są jako spam.
4. Wbudowana wyszukiwarka blogowa jest trochę niedokładna i omija pewne treści pomimo występujących w nim szukanych słów. Innym rozwiązaniem jest wpisanie w google, czy bezpośrednio w pasku przeglądarki frazy: site:michalxl600.blogspot.com szukanywyraz Wynikami będą wszystkie artykuły zawierające słowo "szukanywyraz" na tymże blogu.