piątek, 4 listopada 2016

Słowianie i Ariowie - cztery wielkie rody. Oczy to zwierciadło duszy.

   Temat ten czekał w wersji "robocze" ładnych kilka miesięcy. Z tego czasu jest tekst poniżej przetłumaczony z książki Trehlebowa- zostawiam choć jest powtórzeniem tego co w filmie i tego co już w dużym skrócie wymieniłem w rozmowach pod tematem "rolnik szuka żony" (mamy tam w praktyce ciekawe "modele" do omówienia) i nawiązała się rozmowa. Tamże anonimowy rozmówca podpowiedział link do filmu, który pozwoliłem sobie oprawić polskimi napisami. Tłumaczenie włączane poprzez funkcję You Tube. Dołączę jeszcze poniżej jakiś obrazek - ale na razie wyłącznie w wersji rosyjskojęzycznej. Pobawię się później z jakimś spolszczeniem ( a może ktoś biegły w komputerowej technice pomoże?).

Daryjcy ( Dariowie ) mający szary ( srebrny ) kolor oczu mają szczególne talenty wojowników. Haryjcy ( chyba też po Polsku należałoby czytać Hariowe od Hara - centrum energii) mają oczy zielone - mają szczególne predyspozycje przechowywania wiedzy. Z tej grupy wiedli się Wieduni, Żercy, wszelacy mędrcy i ludzie nazywani duchownymi. Powiada się, że te 2 typy ludzi ogólnie należą do Aryjców. Potem jest grupa zwana Słowianami. Tam też są 2 barwy oczu - brązowe czyli kare (czasem spotyka się nazwa ogniowe). Nazwa Kary wiedzie się podobno od K-Aryjski czyli należący do grupy Ariów. Ludzie z brązowymi oczami . W źródłach obecnie publikowanych w Rosji nazywa się ich Rasjenami (ludźmi Rasy gdzie rasa oznacza biały) . Mają oni szczególny talent do komunikacji międzyludzkiej, dobrze się czują jako wszelacy pośrednicy, handlowcy - do dziś wśród Słowian najwięcej biznesami zajmują się brązowoocy. No i 4 ta grupa - Słowianie o oczach niebieskich. To są rozmaici utalentowani rzemieślnicy artyści- wykonawcy rozmaitych projektów.


A to mapa pokazywana na filmie- przypominam, że jest to obecny biegun północny Ziemi. Klimat się zmienił wraz z przesunięciem osi obrotu naszej planety po słynnym upadku jednego z trzech księżyców o nazwie Fatta (stąd do dziś słowo "fatalny") i potopie jaki potem nastąpił. Wszystko to miało miejsce około 100 tys. lat temu.


19 komentarzy:

 1. Dzień dobry
  Obejrzałem przetłumaczony przez Pana film "Słowianie i Ariowie - cztery wielkie rody. Oczy to zwierciadło duszy" i mam pytanie.
  Czy w nim nie ma błędu? Z tego co wcześniej znalazłem Daaria była podzielona na cztery części Tule, Haarra, Ray i Swaga. Nigdzie wcześniej nie wyczytałem które krainy były komu przyporządkowane, ale na logikę rozumiałem, że Haarra - H-Ariowie, Tule z racji konotacji z hitlerowskimi Niemcami - Ariowie czyli zostali D-Ariowie. Idąc dalej z tego co wszędzie czytałem to Swietarusy byli raczej generalnie rolnikami a nie jak tutaj twierdzi autor architektami i artystami. Dlatego skoro rolnicy to na naszych terenach nazywaliśmy się Polanami więc słowo KRAJ to kRay czyli teren aspirujący do Ray-u. Czyli odległe echa życia w miejscu doskonałym. Tak to zawsze sobie tłumaczyłem.
  Z poważaniem Rafal

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witaj, Hitlerowskie konotacje radzę wywalić do smieci bo było tam (być może celowo) szerzone wiele bzdur. Na przykład słynne kojarzenie Ariów z niebieskimi oczami. Ponadto w ogóle użycie swastyki w takim a nie innym celu. Chwyt psychologiczny sprytny bo "znaki i symbole rządzą światem" jak słusznie nauczał Konfucjusz - swastyka rezonuje z nami na poziomie genetycznym stąd Niemcy "poszli jak w ogień" .... na braci Słowian. Tę samą historię mamy niedawno na Ukrainie gdzie ściągnięto pracowicie przez jedno stulecie (no... 1,5 ścislej - to projekt tajnych służb Austro- Wegierskich a ściślej rządu globalnego) Słowian do poziomu zdebilowaciałego bydła i naszczuło na innych "braci po krwi". Widać wyraźnie jak ideologia rujnuje genetykę (patrz ostatnio publikowany film z dr-em Gariajewem)- nie tylko ideologia, odżywianie i parę innych praktyk (np. prawo pierwszej nocy).
   Człowiek, który opracował ten materiał publikuje w sieci już dość długo. To co zawiera film pokrywa się z innymi publikacjami.

   Usuń
 2. W filmie jest mowa o grupie krwi 0 i A. A co z grupą B? Chyba że przeoczyłam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ma się co przejmować - ja mam "B". Wiele wypowiedzi już publikowałem (tłumaczyłem)- m/innymi Trehlebova gdzie powiada (moja praktyka potwierdza), że są dziś ludzie z poprawną i mocna genetyką ale podli i są też tacy, którzy mają geny słabsze (dużo zmieszań - chyba wszyscy je mamy) ale w takim ciele zamieszkuje silny duch i "dasje radę". Ciało to pojazd dla ducha - jest pomocny ale to tylko narzędzie. Trehlebova pytali o Zadornowa (taki znany w Rosji propagator Słowiaństwa- nawet film ostatnio o księciu Riuriku sfinansował). Jest to pół żyd a czyni wspaniałe rzeczy dla naszej kultury. W moim ukochanym filmie "AWATAR" najwiekszego smoka okiełznał mieszaniec. Życie do dziwna i bardzo złożona gra. Mrocznym się już wydawało, że nas podeptali i zniszczyli ale my się zawsze odradzamy- taka kolej rzeczy.

   Usuń
 3. Hitler sporo namieszał, bo teraz znaczna część ludzi sądzi, że narody germańskie to dawni Ariowie, a słowiańskie - dawni Słowianie. Natomiast w gruncie rzeczy sprawa wygląda tak, że współcześni Słowianie to potomkowie i dawnych Ariów, i Słowian. Podobnie zresztą, jak ludy germańskie, tyle że im bardziej na Zachód, tym więcej domieszek - archantropów i różnych obcych narodów. Badania genetyczne wykazują, że Polacy są drugim najbardziej jednolitym genotypowo narodem Europy - zaraz po wymierających Serbołużyczanach. W tym kontekście nie powinien specjalnie dziwić szerzący się w żydoreżimowych mediach antypolonizm oraz ogólne traktowanie Słowian jak ludzi drugiej kategorii.

  Co do grup krwi - nie ma co sobie nimi specjalnie zawracać głowy, obecny system jest bardzo uproszczony. Współczesne grupy krwi to wynalazek żydowskich naukowców - m.in. Ludwika Hirszfelda. Grupę 0 posiada połowa świata, w tym ludy afrykańskie. W jednym z filmów Trehlebov wspomina, że nasi przodkowie wyróżniali kilkanaście grup krwi. Najogólniej rzecz ujmując można powiedzieć, że dla Słowian i Ariów najbardziej charakterystyczna jest grupa A, w drugiej kolejności grupa B. Grupa 0 być może świadczy o większej liczbie domieszek, ale tylko być może.
  Czynnik Rh rzeczywiście powinien być raczej dodatni, natomiast sama nazwa tego czynnika to kolejna próba wmówienia ludziom, że pochodzą od małpy - skrót Rh pochodzi od małpy Rhesus, czyli Makaka, u którego występuje ten sam antygen. Dodajmy do tego, że czynnik Rh- pojawił się w Europie dość późno i jest najczęściej spotykany wśród... Żydów.

  Ale przede wszystkim: dziękuję za ten materiał, Jędrzeju. Zawsze wzruszam się do łez, kiedy słucham o dawnych ludziach Rasy.

  Pozdrawiam ciepło.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "Oczy to zwierciadło Duszy". Znalazłam filmik o oczach Harijców, o Miłości w nich ukrtytej- (kolor zielony- czakra serca)
   https://www.youtube.com/watch?v=645dd2_w9yw
   Coś w tym jest. I.

   Usuń
  2. "Tonquetonic" - dzieki za rzeczowy wykład. Nic dodać.

   Usuń
  3. Ależ proszę, Jędrzeju. Może dodam jeszcze, że przypisywanie Ariom i Słowianom grupy 0 prawdopodobnie (tak podejrzewam) wzięło się stąd, iż uważa się ją za najstarszą grupę krwi. To rzeczywiście jest jakiś tam trop. Jednak jednocześnie jest ona grupą najbardziej uniwersalną, więc za wiele z tego nie wynika. Na pewno jeszcze kiedyś dowiemy się na ten temat więcej: )

   Usuń
 4. Ach..., żeby tak móc znowu wrócić na Midgard...:) Piękny film. Wzrost wibracji po jego obejrzeniu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. My się zawsze odradzamy - jeszcze silniejsi. Obejrzyj dla terapii "AWATAR". Będą inne warunki ale - inna ziemia (kontynent) ale my będziemy. A może lód na Antarktydzie to celowe dzieło Przodków i niebawem znów Ziemia przemiesci biegun a nasze skarby będą na nas tam czekać?

   Usuń
  2. A może Antarktyda nadal jest zamieszkana? A może jest zupełnie inaczej niż nam mówią? Jest troche na ten temat w necie np. https://www.youtube.com/watch?v=R3qqo1q3-jE
   Pozdrawiam I.

   Usuń
  3. Dzięki I. - obejrzałem. Około 10 tej minuty tekst sie dubluje.
   Znam sprawę- widzę, że to wszystko wypływa teraz na jaw. Wyprawa admirała Byrda miała ponoć ciąg dalszy. W 1947 roku ruszyła na północ flota amerykańska i .... wróciła ponoć z podkulonym ogonem. Z pod wody wylatywały latające talerze - jest to na filmach. Czas pokaże co w tym jest prawdą. Naszym zadaniem na tę chwilę jest sie kształcić i rozwijać ostrożnie przygladając się wszystkiemu.

   2 minuta 55 sek
   https://www.youtube.com/watch?v=0SfYNfUTBxU

   Usuń
  4. Skoro te cztery rody przybyły tu z gwiazd, to czy nadal tam istnieją?

   Usuń
  5. "Skoro te cztery rody przybyły tu z gwiazd, to czy nadal tam istnieją?"

   Wbrew temu co nam sie dziś wmawia wszechświat (kosmos) jest gęsto zamieszkały przez różne Istoty. Lewszunow niedawno powiadał, że "Gwiezdne wojny" to opowieść oparta na faktach - w ogóle wiele prawdy może być dziś przemycanej wyłącznie jako fantastyka naukowa. "Manin black" i te słynne sceny lotniska gdzie różnorakie istoty odwiedzają Ziemię to też nasza codzienność. Po ulicach codziennie mijasz rozmaite istoty nie wiedząc o tym. Nasza Ziemi Midgard leży podobno na jakims bardzo ruchliwym szlaku komunikacyjnym w kosmosie - jest wielu mieszkańcom po drodze jako stacja pośrednia.

   Usuń
  6. Zlepiło mi litery: "Man in black" - Faceci w czerni.

   Usuń
  7. Bo to co dla Jednych nadal uważane jest za s-f , dla Drugich stanowi część Ich życiowych doświadczeń .
   Kilka wypowiedzi wyżej napisałeś ,że
   Człowiek, który opracował ten materiał publikuje w sieci już dość długo i to, co zawiera film pokrywa się z innymi publikacjami.
   Ja mogę napisać , że w dużej mierze pokrywa się z moją własną historią , nawet jeśli okazałaby się tylko iluzją , Grą , w jakiej biorę udział dla zdobycia doświadczeń.
   Nieważne czym jest , ale oglądając ten materiał , poczułam , że jest mi bliski , szczególnie gdy mowa jest o Haryjcach . Ich Gwiezdne pochodzenie pokrywa się także z moimi doświadczeniami , choć Orion nie jest pierwotną Planetą , a ostatnią tuż przed wcieleniem się na Ziemię , a raczej ucieczką na nią, przed okrutną władzą Imperium ( Ty wspomnialeś o Star Wars - co za zbiezność : ) )
   Sam widzisz, po raz kolejny tzn. czytasz , jak bardzo Jesteś pomocny : ))
   bo to, czego sama dotąd nie odkryłam ,odkrywam dzięki Tobie ( temu co zamieszczasz i piszesz na blogu ) i nie wiem co jeszcze odkryję z Twoją pomocą : )

   Usuń
  8. Cieszę się, że ta moja pisanina ma sens. Inspirujemy się wzajem nieustannie - wymieniamy energię i wzajemnie bogacimy.

   Usuń
 5. Michał mam pytanie.
  Trójkolorowe oczy , od niebieskiego , do szmaragdowego , do stalowego .
  Grupa A rh+ ciemny blond
  żadnych cech raszenów .

  co mix ? 1+2+3 ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. :) spokojnie - ja sam mam 2 kolorowe. To duch rządzi genami ciała a nie odwrotnie. Wiekszość z nas ma jakieś pomieszania a genetyke można przebudowywać siła woli. Poszukaj za pomoca wyszukiwarki blogowej (powyżej na prawo) nazwiska Gariajew. To jest genetyk- wiele o tym pisałem, możesz też nazwosko wpisac na You Tube. Powodzenia.

   Usuń

"OSTRZEŻENIE: wszystkie anonimowe komentarze bez jakiegokolwiek nicka/charakterystycznego znaku/ podpisu będą usuwane".
UWAGA TECHNICZNA: aby rozmowa miała jeden ciąg trzeba zawsze wcisnąć ";odpowiedz" pod pierwszym (przewodnim) postem zaczynającym daną rozmowę.
2.Najpoczytniejsze artykuły są dostępne po prawej w szybkich linkach pod nazwą "abecadło".
3. Ponadto w razie braku publikacji na stronie proszę o wiadomość na mail. Z jakiegoś powodu niektóre komentarze mylnie oznaczane są jako spam.