sobota, 12 września 2015

12 września 2015

 Zbliża się egzamin dla naszego Słowiańskiego - Polskojęzycznego "grajdołka". Z obowiązku i ze szczerego serca dołączam  swój głos. Ruszyła Hidżra czyli rodzaj wojny muzułmańskiej poprzez zasiedlenie. To jeden z rodzajów ich walki. Choroba postępuje - zobaczymy jak jesteśmy na nią odporni.
Pojawił się w sieci szczery głos - polecam uwadze. Mam nadzieję, że dziś w marszu Warszawskim ( podobno planowane są i w innych miastach) pójdą tysiące ludzi. Informacja to potęga - z FaceBookowych informacji deklaruje się podobno 50 tysięcy osób. Władze miasta najpierw zakazały - nie dały pozwolenia na demonstrację a zorientowawszy się, że ona i tak się odbędzie dały pozwolenie.

   Co do nawoływania chłopaka do pójścia na wybory - nie wiem. Ja nie chodzę (kiedyś chodziłem). Głos prosty i szczery dlatego publikuję.
edycja dokonana 16 września po marszu. Dla historycznej ciągłości dodaję inny link. Bardzo ciekawy reportaż z marszu w Warszawie. Wzięło w nim udział około 10 tys. ludzi - większość to byli ludzie młodzi. To bardzo cieszy. https://www.youtube.com/watch?t=610&v=mbSHr87kjgM

8 komentarzy:

 1. Mieszkam w UK i wiem czym to grozi :( Kiedyś myślałem że moja emigracja była typowo ekonomiczna teraz z perspektywy czasu wiem że jest to podróż duchowa poznająca obce światy. I wiem że trzeba opuścić kiedyś ten obcy świat żeby swój naprawić :)

  Pozdrawiam
  Michał

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki za liścik- fajnie napisane. Ja właśnie na to liczę, że zaprocentuje to co widzieli podobni do Ciebie Polacy. Ja sam mam chrzestniaka w Anglii (jego brat też tam siedzi). Widzę, że ich rodzice mają dzięki temu aktualną wiedzę i są zaszczepieni skutecznie na "multikulti". Ufam, że nie zabraknie młodych podobnych do Ciebie czy chłopaka z filmiku aby pozamiatać tu na naszym podwórku. Oni (najeźdźcy) są niereformowalni. Łudzenie się, że ci ludzie ( mam wątpliwość pisząc ludzie - niewielu tam zasługuje na to miano) się zasymilują jest ignorancją . takie coś znalazłem właśnie - jeden z dzieckiem na ręku a gdyby było większe stado?
   https://www.youtube.com/watch?v=U4m9OdMZNu8

   Usuń
  2. Multikulti to następna teoria stworzona przez elity która nie sprawdziła się w rzeczywistości. Ponieważ ludzie jak i zwierzęta podlegają tym samym prawom natury więc nie można trzymać lwy, tygrysy i hieny na tym samym terenie bo się zagryzą. Widziałem ten film na youtubie. Do tego typu sytuacji niestety dochodzi bo nasi "rządzący" ignorują głos NARODU POLSKIEGO. Tylko są sprzedawczykami Waszyngtonu, Tel Awivu i Brukselii. Co prawda ja w UK prowadzę prawie pustelnicze życie ale widzę u młodych Polaków że powoli zaczyna zapalć się małe światełko. Uważam że ta emigracja Polaków też nie jest przypadkowa. Ale każdy sam musi do tego dojść.

   Pozdrawiam jeszcze raz :)
   Michał

   Usuń
  3. zdrowia ! zdrowia! - ciekawy artykuł w temacie. masa ciekawych komentarzy
   http://www.defence24.pl/255493,wojna-hybrydowa-atak-bronia-d-na-europe

   Usuń
 2. Należy jednakowoż pamiętać, że to nie islam i uchodźcy są naszymi prawdziwymi wrogami - wszak to tylko narzędzia przez naszych wrogów wykorzystywane. "Naród nie mający świadomości narodowej staje się nawozem, na którym wzrastają inne narody." Miejmy nadzieję, że zagrożenie ze strony uchodźców spowoduje głębsze przebudzenie, a nie tylko chwilowy zryw. Bo czasem odnoszę wrażenie, że Polacy - owszem - boją się islamu, ale głównie dlatego, że może zabrać im McDonaldsy, dżinsy, T-shirty i coca-colę.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Prawda -spora część naszych rodaków śpi głębokim snem. Oby nie musieli się budzić szarpani siłą.

   Usuń
 3. Dziękuję Ci Michał za odniesienie się do tego tematu poprzez ten filmik. Jednak Polacy budzą się. To naprawdę widać. Nasi mężczyźni wreszcie wstali i walnęli pięścią w stół. Aż serce się raduje. Tego nie da się już uśpić. Może tego bodźca potrzebowaliśmy, żeby uruchomić nasz układ immunologiczny. Czy są jakieś przepowiednie dotyczące wyniku tego "Ragnaroku"? Bo ewidentnie to teraz mamy.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cześć, przepowiednie ? My zwyciężamy. Słowianie się odradzają zawsze. Mit o Feniksie z popiołów to nasz mit. Niewiadomą jest tylko jak wielu z nas się przebudzi- czy przebudzi się pięciu czy 5 tysięcy. Są u nas do dziś wojownicy wyrywający drzewa z korzeniami jeśli potrzeba - to nie jest bajka. W filmach Striżaka jest kilka minut na temat "bezkontaktnego boju". Chyba nawet coś tłumaczyłem - jakiś taki film (poza Striżakiem - Gry Bogów). Wszystko co jest w Słowiańskich bajkach to rzeczy możliwe i realne - wojownik idący do walki i jednym ciosem ( przy pomocy rozbudowanego ciała astralnego ) powala 100 wojowników przeciwnika. Jeśli zawiodą wszystkie inne środki znane nam współcześnie to wejdą do walki oni. / Tak dobrze napisałaś ( wnioskuję płeć po zdaniu "nasi mężczyźni") - to jest potrzebne aby się obudzić. Jest taka Starosłowiańska bajka o złotym koguciku. Podarowany władcy miasta kogucik zawsze ostrzegał przed niebezpieczeństwem i napaścią obcych wojsk. Te rolę spełniają od lat filmy wszelakie - kto słyszy "kogucika" ten już wie co się dzieje. W bajce jest, że ten kto nie słyszy złotego kogucika będzie zmuszony do spotkania z kogucikiem ognistym. Jak to powiedział Lewszunow :" przyjdą ludzie i wytłumaczą popularnymi metodami". Ukraina najbardziej utknęła w materii i na nią pierwszą poszła "pobudka". Dalej są najwyraźniej ( nie dziwota) w kolejności Niemcy - materialiści. Co będzie u nas? Ufam, że Polak okaże się mądry przed szkodą. Co do przepowiedni - czytałem dawno temu , kobieta mówiła, że naród Polski już swoje wycierpiał i jest "zaszczepiony". Zobaczymy. Nasi imigranci mieli czas popatrzeć na zachowanie muslimów w Anglii czy Niemczech.

   Usuń

"OSTRZEŻENIE: wszystkie anonimowe komentarze bez jakiegokolwiek nicka/charakterystycznego znaku/ podpisu będą usuwane".
UWAGA TECHNICZNA: aby rozmowa miała jeden ciąg trzeba zawsze wcisnąć ";odpowiedz" pod pierwszym (przewodnim) postem zaczynającym daną rozmowę.
2.Najpoczytniejsze artykuły są dostępne po prawej w szybkich linkach pod nazwą "abecadło".
3. Ponadto w razie braku publikacji na stronie proszę o wiadomość na mail. Z jakiegoś powodu niektóre komentarze mylnie oznaczane są jako spam.
4. Wbudowana wyszukiwarka blogowa jest trochę niedokładna i omija pewne treści pomimo występujących w nim szukanych słów. Innym rozwiązaniem jest wpisanie w google, czy bezpośrednio w pasku przeglądarki frazy: site:michalxl600.blogspot.com szukanywyraz Wynikami będą wszystkie artykuły zawierające słowo "szukanywyraz" na tymże blogu.