sobota, 31 grudnia 2016

Scenariusze ludzkie cz.2

Kolejny wykład pani Lory Szeremietiew. Nie tłumaczyłem jeszcze pierwszej części (patrz oznaczenie)- tych wykładów ostatnimi czasy pani Lora zamieszcza sporo. Gdzieś tu pod koniec pada pojęcie szeregów fantomowych, które jak sądzę było wcześniej wyjaśniane. Na razie nie umiem nic więcej o tym powiedzieć.
   Ogólnie prezentowane tu informacje pokrywają się z naszym Iwanem Carewiczem i paroma innymi źródłami. Dla zorientowanych poszukiwaczy niewiele nowego ale zawsze jest to naświetlenie zjawisk z innego punktu widzenia a więc cenna rzecz.

Materiał nochłonął sporo energii bo też słowna łamigłówka momentami przyprawiała o ból głowy ale sądzę, że ogólnie wykład czytelny.Jutro zacznę kończyć iwana Carewicza opublikowanego wczoraj.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

"OSTRZEŻENIE: wszystkie anonimowe komentarze bez jakiegokolwiek nicka/charakterystycznego znaku/ podpisu będą usuwane".
UWAGA TECHNICZNA: aby rozmowa miała jeden ciąg trzeba zawsze wcisnąć ";odpowiedz" pod pierwszym (przewodnim) postem zaczynającym daną rozmowę.
2.Najpoczytniejsze artykuły są dostępne po prawej w szybkich linkach pod nazwą "abecadło".
3. Ponadto w razie braku publikacji na stronie proszę o wiadomość na mail. Z jakiegoś powodu niektóre komentarze mylnie oznaczane są jako spam.
4. Wbudowana wyszukiwarka blogowa jest trochę niedokładna i omija pewne treści pomimo występujących w nim szukanych słów. Innym rozwiązaniem jest wpisanie w google, czy bezpośrednio w pasku przeglądarki frazy: site:michalxl600.blogspot.com szukanywyraz Wynikami będą wszystkie artykuły zawierające słowo "szukanywyraz" na tymże blogu.