poniedziałek, 25 stycznia 2016

Blog Agnieszki

Jedna z korespondentek podpowiedziała - myślę , że warto.
Dodałem link do zakładek po prawej stronie
http://akacjowaagnes.blog.pl/


25 komentarzy:

 1. co sądzisz o tym?
  https://www.youtube.com/watch?v=YzbRPmNlmiM&feature=share
  https://www.youtube.com/watch?v=58q6Y7mU1mk

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wysłuchałem 13 minut.
   Jest wiele dróg na tę sama górę jak powiada stara mądrość. Facet mówi interesującą i coś w tym jest. Powołuje się na przekazy odległe od tego co ja znam ale to nie oznacza, że to zła droga. Ona również może doprowadzić do tego samego celu.
   W ogóle należałoby wyjaśnić, że mamy dziś na świecie równoległa ewolucję dwóch rodzajów istot- dwóch typów stworzenia jak powiada Biblia (i o czym dokładnie mówi- powiada się tam wyraźnie, że 6- tego dnia Bóg stworzył meżczyznę i kobietę i powiedział "płódźcie się" (Słowianie) .. w innym miejscu ta sama Biblia opowiada , że 8-smego dnia Pan ( nie Bóg a pan - zupełnie inna istota ) tworzy Adama a potem Ewę (naród Żydowski).
   Według mnie światło na te wydarzenia rzuca bajka AWATAR. Tam też jest mowa o klonowaniu i dość fajnie jest to zobrazowane. Długo pisać.
   Wracając do wykładowcy - pan należy do narodu Żydowskiego (nawet wymowa z charakterystyczna wadą) i opisuje stworzenie według ich drogi. Tam jest ważna genetyka, geny niesione są przez matkę, ewolucja podążą "z dołu do góry". Oj- piszę hasłowo, pewnie nie będę zrozumiały. Wszystkie te opowieści o budzeniu się kundalini i wędrówce w gór≥e kręgosłupa to opowieści z nie naszej kultury.
   U Słowian jest tak, że my świadomość "opuszczamy" - rozwój następuje (ewolucja) zgodnie z męską genetyką "z góry w dół". Opuszczamy się w świat materii organizując go.

   Usuń
  2. Dodam, że powyżej opisane ( hasłowo) to rodzaj ideału. Praktyka na dziś jest taka, że jesteśmy w dużym stopniu pokrzyżowani ze sobą ( bo obydwa typy stworzenia mogą się krzyżować) i dziś mamy taki ciekawy czas, że każda dusza musi się opowiedzieć jaką ścieżką rozwoju chce dalej podążać. Mroczni mają również swoją ewolucję - droga destrukcji to też zadanie do wykonania na tym świecie. Przybiera to działanie czasem bardzo subtelne i wysublimowane formy - taka to gra.

   Usuń
 2. Skoro Biblia mówi o Słowianach ( 6 dzień)i Żydach(8 dzień), to kim są biali nie-Słowianie czyli np. Francuzi, Anglicy, Włosi, Holendrzy? I co z pozostałymi rasami. Czytam różne źródła i do końca nie mogę tego pojąć. Mówi się o kulturze białego człowieka, a jednocześnie mamy podział na ludy słowiańskie i całą europę zachodnią,jasną, rudą , piegowatą. I jeszcze jedno pytanie. Czy Słowianin znaczy blond o niebieskich włosach? A co ze Słowianami południowymi? Jeśli znasz jakieś źródła w tym temacie, to byłoby super gdybyś wstawił linka.
  Pozdrawiam serdecznie

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Napisałem to wszystko w wielkim uproszczeniu. Poszukaj film "Trehlebov- rasa". Mowa tam jest o 4 grupach Słowian dzielonych ze względu na 4 kolory tęczówki oka - nie Słowianie mają włosy i jasne i ciemne. Dalej poszukaj wykładów Sidorowa (tłumaczyłem). On wspomina o tym, że białe ludy mieszały się z "Adamem i Ewą" czyli genetycznymi mutantami. bardzo uprościłem pisząc o ludach Semickich - tam genetyczne kombinacje zaczęły sie od ludów czarnoskórych a dopiero potem dały sie krzyżować z białymi dając Semitów (Żydzi, Arabowie). Jest w ich krwi nadal wiele domieszki genów , które Sidorow nazywa ogólnie ARCHANTROPICZNYMI (człowiek neandertalski itp.). Ludy południowe maja skłonność do znęcania się, do okrucieństwa ( patrz Rzymskie walki gladiatorów czy choćby Hiszpańskie walki byków).
   Rudzi powstają w wyniku mieszanek - jest to oznaka wyrodzenia się białych.

   Usuń
  2. Francuzi, Anglicy, Hiszpanie, Holendrzy- ogólnie ludy, które wpadły na pomysł pasożytowania czyli zakładania kolonii. Znów- dominacja okrucieństwa. Zanim na wielka Brytanię dotarli biali to była ona zamieszkała przez Brytów- naród prymitywny i okrutny. Dzisiejsi Anglicy to też taka mieszanka.
   U Słowian nie ma czegoś takiego by pastwić się nad wrogiem i doświadczać jakiegoś dziwnego uniesienia patrząc na cudze męki i krew. Jeśli tłumaczenia zawodzą to sie owszem strzela czy dźga mieczem ale humanitarnie.

   Usuń
  3. Witaj Jędrzeju. Może trochę off. ale a propos "Adama i Ewy". Niewielka część po polsku, reszta po niemiecku, ale wystarczy do naświetlenia "hybrydyzacji" ludzkości na Ziemi. Pozdrawiam.
   https://magdarian.wordpress.com/szaraki/

   Usuń
  4. Dobre ! Dzięki. Nie każdy to przełknie ale dodam link do kompletu po prawej stronie. Ładnie zebrane.
   Dla czytelników tej rozmowy: polecam niedawny film "Jupiter Intronizacja". Bardzo na temat.
   Również zdrowia!

   Usuń
  5. Witam serdecznie .michalxl600. Skąd ty człowieku bierzesz te wszystkie informacje. Piszesz że zanim biali zajęli Brytanię to wcześniej była ona zajęta przez brytów- naród prymitywny i okrutny. Pytanie A brytowie byli czarni? Inna sprawa -odnośnie okrucieństwa Okrucieństwo było wszechobecne zarówno w śród ludów wysokorozwinietych jak i tych prymitywnych i doskonale też wiadomo że największym okrucieństwem chrakteryzowaly sieludy wschodniej półkuli a nie jak piszesz że to południowcy podajac bzdurne prxykłady gladiatorow czy walki byków . Pozdrawiam serdecznie

   Usuń
  6. "...doskonale też wiadomo że największym okrucieństwem chrakteryzowaly sieludy wschodniej półkuli ".


   Komu wiadomo? Podaj swoje źródła. Znasz taką książkę "zakazana archeologia"? Pytam o to bo jedno wiadomo na pewno- wiadomo, że historia jest od wieków fałszowana.

   Usuń
 3. Znam wykład Trehlebova o 4 kolorach tęczówki oka. Ja mam zielone- nie znam nikogo w mojej rodzinie o tym kolorze oczu. Moja siostra twierdzi wręcz, że w odpowiednim świetle są żółte :)
  Dzięki za odpowiedź i pozdrawiam serdecznie :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niedawno słuchałem pewnego ciekawego człowieka (ten starzec https://www.youtube.com/watch?v=pfZU_0rkFhg ). On powiada, że podział wśród Słowian jest dziś bardziej złożony i że powinno się mówić nawet i o 6 typach. Zdrowia!

   Usuń
  2. Ale fajny wołchw!: ) Szkoda, że nie rozumiem jeszcze dobrze po rosyjsku (chociaż już coraz lepiej), ale za którymś razem pewno zrozumiem.

   Wychodzi na to, że my, Słowianie, podporządkowujemy niższe wyższemu (porządek boski), a Żydzi odwrotnie - wyższe niższemu, więc jest to niejako porządek demoniczny.

   Dlatego trzeba uważać na nauczycieli takich jak Marek Taran - ta wiedza może być dobra, ale nie dla Słowian. Z drugiej strony - w jednym z filmów słyszałem, jak Marek Taran stwierdza, że matriarchat prowadzi do wojen, więc nie jest w ciemię bity. Ogólnie facet mówi ciekawie, jednak nie wynika z tego nic konkretnego. Widzę tu brak pierwiastka męskiego: karty rozsypane, ale nie ma kto ich poukładać.

   Usuń
  3. Dobrze piszesz, taram, Nacht, słynny Lazariew. Rolę się będą teraz zmieniac bo oni doszli do kresu swoich możliwości. Teraz my dla nich staniemy sie nauczycielami gdy oni "przyjęli ducha świętego". Taki lazariew na przykład ogólnie mówi poprawne rzeczy i dobrze, że działa. Bezsprzecznie ma jakiś dar i swoją misję. Prowadzi swoich pobratymców.
   Tak - tak ja to widzę. My uczymy się na nowo podstaw, "zstępujemy" z góry oswajając materialne.

   Usuń
  4. Korekta - Taran rzecz jasna. Widziałem go kiedyś- zbyt pewny siebie jest i zbyt krótka ta jego droga rozwoju. mało pokory. To już Lazariewowi bardziej bym zaufał.

   Usuń
 4. Dziękuję, Jędrku, za polecenie mojego bloga :) Jestem zaszczycona.

  Pozdrawiam serdecznie.
  Aga

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witaj Agnieszko! Mam jakieś problemy z powiadamianiem i dopiero dzis znalazłem Twój wpis. To ja sie cieszę, że mogę Ciebie tu gościć. Rodzinka pokrewnych dusz sie powiększa. Zdrowia i pisz! Pięknie widzisz świat.

   Usuń
  2. Trafiłam na ciekawy film. Może już go znasz. Mnie poruszył poważnie, mimo że w większości spraw myślę tak jak Bruce Lipton.

   https://www.facebook.com/silarownowagi/videos/1169245229767414/?pnref=story

   Ciekawa jestem Twojej opinii.

   Pozdrawiam serdecznie

   Usuń
  3. :) hej! Ja wiele razy czytałem i słyszałem o tym panu( Bruce Lipton) ale pierwszy raz oglądam go w tym filmie od Ciebie na żywo. Nie mam w tej chwili czasu obejrzeć całości więc jak to bywa przerzuciłem wyrywki losowo. Początek mi sie podoba- potem 3 minuty gdzieś około 10- tej minuty całosci. Wszystko sensownie - w ogóle facet robi dobre wrażenie tak intuicyjnie "na pierwszy rzut oka". Ja tęż lubie spoglądac na organizm społeczny tak jak na organizację ciała - podobno Jezus powiedział "królestwo Boże jest w was". Tam też są autostrady i różne "firmy" , wydalanie odpadów, zasilanie itp.
   Może za kilka dni znajdę czas by do tego wrócić- dzis jakiś męczący dzień poza wszystkim.
   Również zdrowia!

   Usuń
  4. Faktycznie film długi, ale warto obejrzeć.

   Najbardziej poruszyło mnie to, że jesteśmy wszyscy jednym organizmem. Sama, jako laik, pisałam o tym na moim blogu, ale myślałam, że to moja nadpobudliwa wyobraźnia tak działa :)A tu patrz, taki naukowiec to potwierdza. Co prawda moja wersja jest mniej naukowa i pewnie nieprzemyślana, ale jakże podobna :)

   http://akacjowaagnes.blog.pl/2015/11/28/ludzie-boze-kawalki/

   Miłego dnia każdego :)

   Usuń
  5. W ostatnim wpisie pod nazwą"co mają zrobić szare Myszki" złapałem odlot pisząc nieco o egregorach (polach energo- informacyjnych). Istniej też nazwa "pole morfogenetyczne". Chcemy czy nie nadal w świecie niejawnym jesteśmy połączenie "stadnie" a naszą nieświadomość tego stanu wykorzystuje okupant ludzkości manipulując nami dla swego pożytku.
   Rupert Shelldrake
   https://www.youtube.com/watch?v=YEkPolZDp7Y

   Usuń
  6. Jędrzeju, jestem na początku odkrywania swojego wnętrza i tego jak chcę naprawdę widzieć świat. Nie wybiegam moją małą głową w tematykę egregorów i globalnej manipulacji. Szukam miejsca dla siebie i układam siebie teraz i tu, gdzie jestem. Nie podejmę zatem z Tobą tych zagadnień, bom chyba jeszcze za mała lub po prostu nie kręci mnie tak szerokie podejście. Przeczytałam Twój tekst i jeśli na coś mądrego (w moim odczuciu) wpadnę z pewnością napiszę :)

   Pozdrawiam

   Usuń
  7. Nie zaprzątaj sobie tym głowy- Wy Kobiety rodzicie się już z całym zasobem wiedzy, trzeba ja tylko uruchomić i zaufać intuicji. Mężczyźni natomiast są jak ślepe szczeniaki i muszą od początku składać tę układankę, logicznie dopasowywać klocki obrazka, tworzyć konstrukcje pojęciowe (egregory itp.) . Ponadto i w tych "konstrukcjach" bywaja rozmaite szkoły - każda dobra jeśli jest skuteczna . To tak jak z modelami samochodów- są różne marki ale ważne by dowiózł na miejsce. Kobiety mające otwarte trzecie oko widzą wprost i nie potrzebujątego całego "oprzyrządowania" jakim wspomagają się mężczyźni. Pozdrawiam!

   Usuń
 5. znalazłam ciekawy artykuł. Co o nim sądzisz?
  http://kielce.wyborcza.pl/kielce/1,115198,19547484,rodzimowierco-kim-jestes-u-nas-tez-czcza-slowianskich-bogow.html#TRwknd

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zalecałbym ostrożność. Już samo źródło .....ekhm... niezbyt dobrze pachnie. Jest wiele forów "rodzimowierczych" prowadzonych przez Żydów. Tak samo jak szefostwo hare Kriszna i podobnych ruchów. Oni wdrażają zasadę wypowiedzianą przez Lenina: " najlepszym sposobem na zwalczenie opozycji jest stanąć na jej czele". No i starają się tworząc "alternatywne" ruchy. To są sekty- nic więcej. Zasady i dogmaty takie jak w KK i paru innych.

   Usuń

"OSTRZEŻENIE: wszystkie anonimowe komentarze bez jakiegokolwiek nicka/charakterystycznego znaku/ podpisu będą usuwane".
UWAGA TECHNICZNA: aby rozmowa miała jeden ciąg trzeba zawsze wcisnąć ";odpowiedz" pod pierwszym (przewodnim) postem zaczynającym daną rozmowę.
2.Najpoczytniejsze artykuły są dostępne po prawej w szybkich linkach pod nazwą "abecadło".
3. Ponadto w razie braku publikacji na stronie proszę o wiadomość na mail. Z jakiegoś powodu niektóre komentarze mylnie oznaczane są jako spam.
4. Wbudowana wyszukiwarka blogowa jest trochę niedokładna i omija pewne treści pomimo występujących w nim szukanych słów. Innym rozwiązaniem jest wpisanie w google, czy bezpośrednio w pasku przeglądarki frazy: site:michalxl600.blogspot.com szukanywyraz Wynikami będą wszystkie artykuły zawierające słowo "szukanywyraz" na tymże blogu.