czwartek, 10 listopada 2016

Zbieranie swojej Matrioszki- znowu o....

Kilka dni temu wpuściłem do netu dwa filmy pozornie różne ale stanowiące fundament do dalszych rozważań na temat "najważniejszą walutą na świecie jest energia" ( http://michalxl600.blogspot.com/2016/10/najwazniesza-waluta-na-swiecie-jest.html). Chcę rozwinąć dalej kilka mysli a niniejsze posłuży nam jako kolejne "pale fundamentowe" do dalszej części konstrukcji.

   Wiele razy powołuję się w komentarzach na dr-a Gariajewa. Facet jest odpychany przez współczesnych groszorobów w dziedzinie tak zwanej "nauki" czy "medycyny" -sam wyjaśnia dlaczego, stanowi zagrożenie dla biznesu i niszczy "łańcuch dojenia". Widzowie "Gry Bogów" akt 6 znają już tę postać - usłyszycie o nim jeszcze nie raz bo już dziś za dot. prace powinien dostać ze 3 nagrody Nobla (a te są dziś elemetem zależności finansowych chyba już od czasów promocji fałszywego autorytetu Einsteina. Zbrodniarz Obama na przykład dostał pokojową nagrodę. No ale za "pomyłkowe" zabicie Kadafiego oraz setek tysięcy ludzi w Libii przeprosił więc może według ludzi zachodu wszystko jest jak trzeba).
 Rozwinę swoje myśli w kometarzach - muszę się hamować aby dzielić te przemyślenia na "odcinki" i nie zagmatwać nadmiernie.
Innym filmem opublikowanym w tym czasie jest wycinek wykładu Iwana Carewicza i zalecenia dot. pielęgnacji własnej aury czyli biopola. Biopole to właśnie to nasze drugie ciało (energetyczne, bajkowy "ognisty ptak", ciało astralne itp.), które pan dr Gariajew w pewnych specjalnych okolicznościach jest w stanie dziś widzieć pod mikroskopem: https://youtu.be/Kv0rlC_zINk?t=40m00s  Poszukajcie parę minut dalej innej jego wypowiedzi z tego filmu.

A oto i sam Iwan dający zalecenia c.d.n.7 komentarzy:

 1. Już od jakiegoś czasu robię prysznic naprzemiennie, ale góra dwa razy, i też działa:)spróbuje zrobić więcej razy ciekawe co będzie mhm może góry przeniosę:))))
  Wczoraj rano odnajdywałam w sobie moją muzykę zdrowia,"śpiewałam" dżwiękami które są we mnie - czułam się wspaniale przez cały dzień. Dziękuje za tłumaczenie ciekawych i inspirujących filmików i pozdrawiam I

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeszcze przypomniałaś mi w temacie kapieli :) - no nie poradzę, moja wyobraźnia bujna. :)

   https://www.youtube.com/watch?v=NNyXKt61TNI

   Usuń
 2. Oj:))) bujną, masz wyobraźnię, ale może coś w tym jest któż to wie? Tyle wcieleń za nami :)))) I.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oj oj. Słuchajcie, podobno była jakaś burza magnetyczna. Wczoraj byłam głodna jak wilk, między 3 a 4 obudziłam się i nie mogłam zasnąć. Macie jakieś informacje na ten temat? Pozdrawiam ziewająco. Ania Rz.

   Usuń
  2. Czytałem o tym i przestrzegałem znajomych - ja też jakieś wariactwa kulinarne wczoraj - nagotowałem sobie garnek ziemniaków mimo, że od miesiąca na surowiznach. Ziemniaki "udeptałem" z oliwą, pieprzem , do tego leczo domowe z warzyw, - cały garnek zniknął do wieczora bez żadnych sensacji w rodzaju przejedzenie. I w ogóle jakieś pobudzenie takie, podenerwowanie lekkie.

   Usuń

"OSTRZEŻENIE: wszystkie anonimowe komentarze bez jakiegokolwiek nicka/charakterystycznego znaku/ podpisu będą usuwane".
UWAGA TECHNICZNA: aby rozmowa miała jeden ciąg trzeba zawsze wcisnąć ";odpowiedz" pod pierwszym (przewodnim) postem zaczynającym daną rozmowę.
2.Najpoczytniejsze artykuły są dostępne po prawej w szybkich linkach pod nazwą "abecadło".
3. Ponadto w razie braku publikacji na stronie proszę o wiadomość na mail. Z jakiegoś powodu niektóre komentarze mylnie oznaczane są jako spam.