niedziela, 20 grudnia 2015

Z Nowym Rokiem!

Lada dzień, lada godzinę kończy się stary rok, który Słowianie odmierzali zawsze zgodnie z naturalnym biegiem naszej planety - Ziemi Matki.
   Zbliża się przesilenie zimowe- pięknie te cykle objaśnia pani Wasilczenko- film tłumaczyłem rok temu. Przypominam i polecam uwadze wszystkim nowym czytelnikom.   https://www.youtube.com/watch?v=N7x2M_sWnvQ

A na dziś przypominam co się nam narzuca i do czego zmusza. Nie oddawajcie swojej energii nieznanym rytuałom.5 komentarzy:

 1. Ten obecny kalendarz od stycznia do grudnia jest oparty na skali muzycznej od A do G i prawie oktaw, czyli jest odzwierciedleniem struktury informacyjno-energetycznej z której zbudowana jest rzeczywistość.
  Paradoksalnie system od marca jest właśnie systemem żydowskim https://pl.wikipedia.org/wiki/Kalendarz_%C5%BCydowski wbrew temu co jest powiedziane w filmie i jest w porównaniu z tamtym tylko cieniem prawdziwych procesów.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A kto mówił o kalendarzu ( Słowiańskim jak mniemam) od marca?

   Usuń
 2. Niechaj wreszcie zabrzmi kolęda w te nasze słowiańskie Szczodre Święta
  Wszystkim i Sobie dużo radości by nam nigdy nie brakło miłości
  By Bogowie byli z nami ,zawsze o nas pamiętali.
  A odradzające się Słońce by nam świeciło ,abyśmy zawsze szli z wiarą miłością , nadzieją.

  Sława Bogom
  Sława Przodkom
  Niech nam Bogi darzą

  Serdeczności kochani :)

  Gabi

  OdpowiedzUsuń
 3. A nich nam zabrzmi. Koliada to imię Bogini - tej co podarowała ludzkości system pomiary czasu. Stąd (z Kolędarza) nasz dzisiejszy kalendarz.

  OdpowiedzUsuń
 4. cóż kiedyś luty miał 30 dni :P

  OdpowiedzUsuń

"OSTRZEŻENIE: wszystkie anonimowe komentarze bez jakiegokolwiek nicka/charakterystycznego znaku/ podpisu będą usuwane".
UWAGA TECHNICZNA: aby rozmowa miała jeden ciąg trzeba zawsze wcisnąć ";odpowiedz" pod pierwszym (przewodnim) postem zaczynającym daną rozmowę.
2.Najpoczytniejsze artykuły są dostępne po prawej w szybkich linkach pod nazwą "abecadło".
3. Ponadto w razie braku publikacji na stronie proszę o wiadomość na mail. Z jakiegoś powodu niektóre komentarze mylnie oznaczane są jako spam.