środa, 16 grudnia 2015

Męskie rozmowy - część 2

  Pierwszą część tego spotkania publikowałem już: http://michalxl600.blogspot.com/2015/12/nadchodzi-czas-silnych-mezczyzn.html
  Pani Łada Kurowska i wiele bardzo ciekawych informacji- prawdziwa Wiedunia.

Pisałem ostatnio, że jest cała godzina tego spotkania (w sumie wraz zamieszczonymi już poprzednio 25 minutami) ale z niniejszego filmu odciąłem ostatnie 10 minut opowieści na temat obrzędu jakiego dokonują. Wydaje mi się, że to na razie nas nie obchodzi.Mało kto jest w stanie pojechać do Łady i Władimira i z tego skorzystać.
   Znów kawał wiedzy w mojej głowie - jak to powiadają Ruscy "rozstawiło się na półeczki". Moim zdaniem film bardzo znaczący.

   Gdyby ktoś zauważył jakieś błędy- czy to techniczne ( na przykład podwójnie wyświetlające się napisy lub ich znikanie) czy też błędy tłumaczenia to proszę śmiało pisać.


4 komentarze:

 1. Zacząłem czytać starsze wpisy na blogu i śmieję się sam z siebie.
  Na początku roku moje podejście było takie: aha, no w filmach Lewszunowa i Trehlebova było już właściwie wszystko o męskości i kobiecości, więc nie ma co się zbytnio wczytywać.
  A teraz patrzę, że co wpis to objawienie.
  Człowiek czasem liźnie czubek góry lodowej i myśli, że to by było na tyle.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja mam tak, że mimo iż znam tekst bo nad nim ślęczałem to wracam czasem po roku dostrzegając znów coś nowego.

   Usuń
  2. Po prostu życie to proces nieustannego rozwoju i co roku patrzymy z innego punktu kosmosu. Podróżujemy nieustannie przez przestrzeń kosmiczna na statku o nazwie Ziemia. Ona spiralnie przemieszcza się w przestrzeni (bo Ziemia wiruje wokół Słońca ale cały układ Słoneczny też podróżuje będąc jednym z wielu podobnych tworzących ramię "swastyki". Swastyka (tak w uproszczeniu) kręci się też wokół swojego centrum i stąd ta spiralka. W każdym razie nie ma identycznego dnia- co roku jesteśmy pod zupełnie innymi wpływami kosmosu, inne planety i gwiazdy, z inną mocą oddziałują na nas "nauczając". Stąd prawdopodobnie to inne postrzeganie starych tekstów. Klocki układanki nieustannie dopasowujemy- to zwiększa też nasze możliwości itp.

   Usuń
 2. Łada Kurowska odwiedzi Polskę.

  OdpowiedzUsuń

"OSTRZEŻENIE: wszystkie anonimowe komentarze bez jakiegokolwiek nicka/charakterystycznego znaku/ podpisu będą usuwane".
UWAGA TECHNICZNA: aby rozmowa miała jeden ciąg trzeba zawsze wcisnąć ";odpowiedz" pod pierwszym (przewodnim) postem zaczynającym daną rozmowę.
2.Najpoczytniejsze artykuły są dostępne po prawej w szybkich linkach pod nazwą "abecadło".
3. Ponadto w razie braku publikacji na stronie proszę o wiadomość na mail. Z jakiegoś powodu niektóre komentarze mylnie oznaczane są jako spam.