wtorek, 10 listopada 2015

Słowiańska rodzina

Ponieważ ostatnia rozmowa z Konstantym Jeżkowem dotyczyła dzieci więc przypomniałem sobie o istnieniu poniższych filmów. To moje tłumaczenie istniejące gdzieś tam na kanale ale z napisami nietrwale powiązanymi ( wyświetlanymi z użyciem You Tube ). Tutaj jest wersja opracowana przez kolegę na sąsiednim kanale. warto przypomnieć. Proszę poszukać 3 pozostałych części:

 

Również na ten temat taka oto rozmowa.
Tutaj jeśli napisy się nie pojawią trzeba je włączyć w You Tube :

5 komentarzy:

 1. A jak matka jest rasistką, to chyba niedobrze co?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie mam na myśli wywyższania się jednych nad drugimi tylko nie krzyżowania np z murzynami, chińczykami albo tymi wiesz.... nie przejdzie mi to przez usta... Prezydent Duda mówił że my wszyscy już jesteśmy pomieszani. Tak jak Ty mówiłeś że łabędzie zastąpiły kaczki...

   Usuń
  2. no w takim sensie to dobrze, że matka trzyma się swoich genów, wmawia nam się, że to dobrze się mieszać ale ten pan to najlepiej podsumował:

   Muhammad Ali Nie wolno mieszać ras, ponieważ każda rasa jest inna, a mieszanie zabija je

   https://www.youtube.com/watch?v=8iQl8ktghPk&t=2s

   Usuń
  3. Znam Polkę która wyszła za takiego Muhammada Aliego. Jak na nich patrzyłam to się zastanawiałam jak oni zrobili sobie dziecko. Ona krótkie włosy i tatuaże a on dobrze ustawiony, zadbany i kulturalny a mimo to dwa dzikusy....

   Usuń

"OSTRZEŻENIE: wszystkie anonimowe komentarze bez jakiegokolwiek nicka/charakterystycznego znaku/ podpisu będą usuwane".
UWAGA TECHNICZNA: aby rozmowa miała jeden ciąg trzeba zawsze wcisnąć ";odpowiedz" pod pierwszym (przewodnim) postem zaczynającym daną rozmowę.
2.Najpoczytniejsze artykuły są dostępne po prawej w szybkich linkach pod nazwą "abecadło".
3. Ponadto w razie braku publikacji na stronie proszę o wiadomość na mail. Z jakiegoś powodu niektóre komentarze mylnie oznaczane są jako spam.
4. Wbudowana wyszukiwarka blogowa jest trochę niedokładna i omija pewne treści pomimo występujących w nim szukanych słów. Innym rozwiązaniem jest wpisanie w google, czy bezpośrednio w pasku przeglądarki frazy: site:michalxl600.blogspot.com szukanywyraz Wynikami będą wszystkie artykuły zawierające słowo "szukanywyraz" na tymże blogu.