wtorek, 10 listopada 2015

"Dzieci w rodzinie" - program Siergieja Striżaka

Kontynuacja rozmowy z Konstantym Jeżkowem.
 
Gdyby ktoś zauważył wady napisów -proszę dać znać.


10 komentarzy:

 1. temat godny uwagii:) czuję się zainspirowana:)
  Oststnio zrobiłam eksperyment z moczem i octem:) bo w tym także blog mnie zainspirował:) i jest pod wrażeniem:). Wyczytałam gdzieś, że mocz świetnie usuwa smar i tłuszcz:). Polałam włosy wodą, potem moczem. Zrobiłam masaż, nałożyłam woreczek foliowy i ręcznik na głowę tak na ok. 15 min. Potem spłukałam włosy wodą a nastepnie wodą z ocetm:) i ...mam bardzo miękkie, błyszczące włosy:) Muszę jeddnak zanzaczyć, że moje włosy z natury są suche i kręcone i nie wiem jak sprawdziłaby się ta metoda w przypadku innych rodzajów włosów.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Myślę, że z kręconymi ( do tego suchymi) jest najgorzej. Moje lekko się falują, też raczej suche. Wszystko się dobrze sprawdza.

   Usuń
 2. Szkoda że nie ma takiej audycji jaką wartościową kobietę trzeba przyciągnąć do rodziny.

  Według mnie to raczej trzeba mieć pojęcie i rozumieć wiele. Na pewno trzeba znać, no przynajmniej wiedzieć, kto jest wodzem rodu wśród żyjących. Kto to jest.
  Dużo zmian idzie w naszym życiu od nas samych. Ciężko jest odwzajemniać miłość bliźniego jak na to zasługuje i jest tego godny.
  Lepiej jest się słuchać Jasnych Bogów ich wskazań, wymagań, przeznaczeń, zarządzeń, obowiązków i powinności. Ważne jest też zdrowe sumienie, jak nie jest to trzeba je wyleczyć, najpierw powyciągać brudy a potem wyleczyć i wyzdrowić.

  Nie wiem czy to możliwe ale warto dziecku (a nawet swoim potomkom) przed narodzinami przekazać odpowiednią wiedzę i mądrość na temat jaki jest ten świat, jaka jest prawda. Duchem wiemy wszystko natomiast umysłem, rozumem, własną świadomością nie wiele.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czy bycie posłusznym jest celem naszego życia ? Wydaje mi się, że audycje na tym kanale mówią o zupełnie innym podejściu.

   Jak przyciągnąć wartościową kobietę ? Warto popatrzeć jak wartościowe kandydatki do założenia rodziny przyciągają inne samce w królestwie zwierząt ;) Można też sobie obrazować co rano po przebudzeniu 'najlepszą dla mnie kobietę'. Najlepiej bez szczegółów i pisemnie. Ale bez tego naśladowania zwierząt, może być trudno.

   - Mistrzu ! Czy długo trzeba czekać na zmiany na lepsze ?
   - Jak chcesz czekać, to długo...

   -NK-

   Usuń
 3. Problem w tym, że tego typu rodzina musiała by żyć w lesie albo w jakiejś jednorodnej komunie żeby to zadziałało. Przecież dziecko nie jest ślepe i widzi jak żyją inne dzieci. Jak widzi to też chce doświadczyć tego co inni i mimo najlepszych chęci rodzice nigdy nie będą w stanie mu tego zafundować. Niezależnie jak cierpliwe było by tłumaczenie, że to nie dla ciebie to chęć spróbowania na pewno wywoła jakąś frustrację.
  Więc trzeba dokonać wyboru - albo się idzie ze światem do przodu z jego blaskami i cieniami, albo ucieka się do jakiejś puszczy. I jak po latach zareaguje dorosła już osoba gdy dowie się, że cały czas było okłamywane, że nie istnieje inny świat niż ten stworzony przez rodziców.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie umiem Tobie pomóc. Dziś spadają zasłony iluzji i widać wyraźnie ( jednak chyba nie dla wszystkich) czym jest ten "fuch ze światem do przodu". Ludzkość piłuje gałąź na której siedzi. Świat oszalał. Powodzenia.

   Usuń
 4. Chciałem jeszcze dodać, że człowiek powołujący się na starowierców powinien mieć choćby blade pojęcie o tym, że zachodzi coś takiego jak ewolucja formy w jakiej zamieszkuje świadomość, której obecnym etapem jest powrót do tego co zostało podzielone na początku epoki byka-skorpiona czyli płci. Według wed obecnym etapem jest powrót do normalnego sposobu rozmnażania się czyli hermafrodytyzmu, niezależnie co ktoś o tym myśli. Ale najpierw trzeba poznać wedy takie jakimi są, a nietraktować je jak ci co nigdy nie czytając Biblii wiedzą co w niej jest.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję Tobie - O Wszechwiedzący, że raczyłeś zaszczycić swoją obecnością. Jam puch marny rozmnażający się w archaiczny i prymitywny sposób- tak już zostanie.

   Usuń
 5. Zadziwia mnie jak bardzo to podobne do tego czego naucza Islam: dla mezczyzny raj jest pod stopami matki, a dla kobiety maz jest pierwszy po Bogu...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W takim razie tu sie różnimy. U Słowian mężczyzna podporządkowuje sie tylko mężczyźnie (ojcu). Matka wpływa na życie ale inaczej. U nas oboje małżonkowie patrzą na siebie jak na przejawy Boskości- on dla niej jest przejawem Boskości- źródłem ( portalem) męskiej mocy i wzajemnie - w oczach męża ona jest Boginią, ucieleśnieniem długiej linii doświadczeń babek i prababek.
   Ja wiem, że istnieje jeszcze źródłowy - NIE WYNATURZONY islam dalego ze spokojem i zaciekawieniem przyjmuję Twoje pojawienie tutaj. Jednak przyznasz, że to co mamy okazję dziś obserwować pod hasłem Islam nie napawa optymizmem. Cała ta banda zwyrodnialców uważa kobiety za równe zwierzętom. Komunikuja to nieustannie i słowem i czynem. Ufam, że to się też niebawem zmieni bo tak być nie może- źródłowy Islam dojdzie gdzies tam do głosu robiąc z tym porządek ( tak mówią pewne przekazy jakie znam). A tak ogólnie to wszystki ereligie właśnie usychają. One kiedyś były potrzebne jak latarnia (świeca) w mroku ale dziś mrok jest roświetlany i ich rola się kończy. Pojawi się zwykła wiedza- nie trzeba będzie już namiastek i przewodników.

   Usuń

"OSTRZEŻENIE: wszystkie anonimowe komentarze bez jakiegokolwiek nicka/charakterystycznego znaku/ podpisu będą usuwane".
UWAGA TECHNICZNA: aby rozmowa miała jeden ciąg trzeba zawsze wcisnąć ";odpowiedz" pod pierwszym (przewodnim) postem zaczynającym daną rozmowę.
2.Najpoczytniejsze artykuły są dostępne po prawej w szybkich linkach pod nazwą "abecadło".
3. Ponadto w razie braku publikacji na stronie proszę o wiadomość na mail. Z jakiegoś powodu niektóre komentarze mylnie oznaczane są jako spam.
4. Wbudowana wyszukiwarka blogowa jest trochę niedokładna i omija pewne treści pomimo występujących w nim szukanych słów. Innym rozwiązaniem jest wpisanie w google, czy bezpośrednio w pasku przeglądarki frazy: site:michalxl600.blogspot.com szukanywyraz Wynikami będą wszystkie artykuły zawierające słowo "szukanywyraz" na tymże blogu.