piątek, 2 października 2020

ODRODZENIE.

 Znalazłem taki film i sobie nagrałem. Z zaciekawieniem go tłumaczyłem kiwając w niektórych momentach głowa bo są to również moje, życiowe obserwacje. 

 Przyznam szczerze, że słuchając tych fragmentów książki (autor napisał książkę w oparciu o swoje doświadczenie) znajdowałem sam siebie z przed wielu lat. Wychowywałem się w domu gdzie mocno dominowała matka i wiele z opisywanych tu cech jest mi znajome. Ten opisywany mechanizm nakazów dość mocno odbił się na moim życiu choć u mnie i tak nie było najgorzej jak teraz to widzę z dystansu. Ojciec mój wychowany przez kobiety (dziadkowi się zmarło gdy ojciec miał 10 lat) - dobry człowiek ale trochę mało przebojowy. Może nie tak - ojciec miał swoje zdanie i był BARDZO konsekwentny jednak małżeństwo moich rodziców to typowy mezalians. Ojciec był człowiekiem na bardzo wysokim poziomie, myślący, spokojny a mama ... no z innej warny po prostu :)

Gdyby nie rozumność ojca to pewnie byłbym stłumiony jak wielu rówieśników, ja zresztą miałem od zawsze naturę buntownika (mój brat nie ). Za tę swoją buntowniczość zapłaciłem dużą cenę ale nie żałuję.

  Bywam dość często na pewnym młodzieżowym portalu czytając co wypisuje młodzież - opisywane przez autora przypadłości (kompletne zabicie samodzielności i chęci podejmowania decyzji) widzę dziś powszechnie. Zdarzają się nawet i 40- latkowie, którzy są tak mocno zaprogramowani a im młodsze pokolenie tym według moich obserwacji gorzej. Przyczyn nie chce mi się nazywać (chyba, że rozkręci się jakaś rozmowa w komentarzach) bo wiele z nich jest jak na dłoni - Iwan Carewicz zresztą sporo o nich mówi (a filmy akurat mocno ze sobą korespondują  - ten dzisiejszy i niedawno publikowane filmy z Iwanem, aha- ten dłuższy zaraz skończę, brakowało tekstu, dziś dodałem 10 minut). 

 Wracając do filmu - krótkie streszczenie: mowa tu o programowaniu w dzieciństwie i jaki to wpływ ma na całe dorosłe życie. Największymi "hipnotyzerami" są rodzice, do nich mały człowiek ma najwięcej zaufania. Linia skażeń rodowych ciągnie się przez pokolenia- dziadek był surowy i dziecko powtarza ten schemat wobec swoich dzieci (jeśli oczywiście nie popracuje nad sobą i nie uświadomi sobie dlaczego postępuje tak a nie inaczej). 

   Sprawdzam teraz jeszcze raz napisy i jestem na 15 minucie, gdzie mowa o niesamodzielnych, młodych mężczyznach. Mama moja kiedyś podróżowała z sympatycznym panem Marcinem (bla, bla car). Pan ten opowiadał, że ma w rodzinie sytuację gdzie dwóch synów około 40 lat nadal mieszka z rodzicami i w dużej mierze są obaj na ich utrzymaniu. Przykładów znam więcej. Strach przed życiem o jakim opowiada autor jest jak widać dość powszechny nie tylko we współczesnej Rosji.

17 minuta - no właśnie, pan poleca by popracować nad swoją psychiką ze specjalistą. No może faktycznie jest to znak czasów TYLKO, ŻE  ... ja spotykałem się z takimi "ekshibicjonistami", którzy wręcz chwalili się, że chodzą do psychologa czy nawet psychiatry. Tego nijak pojąć nie mogę- moim zdaniem jest to jeszcze jeden chwyt by wymusić dla siebie jakąś społeczną "taryfę ulgową" (bo ja jestem chory). 18 minuta jest mowa o depresji - kolejny znak czasów. Jeśli człowiek ma jakąś pasję, jakieś hobby to jaka może być depresja? Chyba faktycznie miałem ogólnie szczęśliwe dzieciństwo i nie aż tak silne ograniczenia. W wieku 16 lat mogłem samodzielnie jeździć z kumplami na motocyklu (wtedy za zgodą rodziców można było mieć wcześniej prawo jazdy).

18 min 50 sek - no właśnie: "podatny na zranienie". Też miałem jakieś tam młodzieńcze nadwrażliwości ale jakoś to wszystko przepracowałem a teraz widzę powszechnie ludzi wręcz kalekich psychicznie, którym nawet uwagi spokojnie zwrócić nie można. To jak z tymi "homo- niewiadomo", oni też czują się zewsząd atakowani i uciskani - mechanizm i objawy są bardzo podobne.

------------------

Po zamieszczeniu tego filmu na kanał chciałem starym zwyczajem dodać link do oryginału i ...ze zdziwieniem stwierdzam, że nie mogę filmu znaleźć. Zastanawiam się co się stało i sam obawiam się go upublicznić na kanale (nie znam powodu usunięcia a ostatnio przez Youtube przetacza się fala rozmaitych protestów i cenzury). Ponieważ treść będzie raczej niszowa więc decyduję pozostawić go jako "niepubliczny" i link do niego będą miały wyłącznie osoby znające blog. 

    Brak jest jakichkolwiek ilustracji - jest za to dobry jakościowo wykład, można ćwiczyć znajomość języka rosyjskiego. Dla chętnych mogę nawet ściągnąć automatyczne napisy rosyjskie.  Zapraszam na film (włączcie koniecznie funkcję ciemnego tła dla napisów):56 komentarzy:

 1. sprawdziłem tekst do 20 minuty - resztę przejrzę potem. Gdyby ktoś coś zauważył ( błędy ortograficzne lub na przykład źle wyświetlające się frazy) to meldujcie proszę. Miłego oglądania!

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja widzę błędy i tylko TY możesz mi pomóc. Otóż bardzo bym Cię prosiła żebyś usunął wszystkie moje komentarze na tym blogu. Łącznie z tym oczywiście, ponieważ postanowiłam że od dziś będę się dużej zastanawiała nad tym co piszę i w jakim tonie. Bardzo możliwe że już nigdy nic nie napiszę ale najważniejsze żeby nie zwodzić ludzi na manowce i pokuszenie. Życzę wszystkiego najlepszego i znikam.
  Aha i liczę na kontynuację Twego bloga ponieważ jest to jedyne jak dla źródło Wiedzy,z którą się utożsamiam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Miło mi - dla mnie jeszcze trwa lato, zmagam się z budową kolejnego w moim życiu domu a więc blog musi poczekać. Pewnie jesienią przyjdą pomysły i będzie więcej czasu (podsumowania wydarzeń roku itp.).

   Usuń
 3. ... no masz..kurde i na sam koniec jeszcze ten piepszony przecinek jest za blisko ..ten ostatni ...Michał weź to usuń bo już patrzeć nie moge.

  OdpowiedzUsuń
 4. No kto by pomyślał jaka jestem zabawna. Zjadłam całe słowo a skupiłam się na przecinku. Przez chwilę zmartwiło mnie Twoje zniknięcie i brak uwag do moich wpisów. Pomyślałam że może jak to rolnik wpadłeś pod prasę albo jakąś inną maszynę ciężką... ale właśnie do mnie dotarło, że celowo dałeś mi szansę na odnalezienie swojego błędu. Otóż znalazłam a Ty teraz usuń już ten wpis. Nie bądź złośliwy...odwołuję się do Twojego serca. Zobacz jak się publicznie upokarzam. Pokaż mi choć jednego polityka który by się przyznał do swoich błędów i przeprosił. Ja przekraczam wszystkie granice żeby do Ciebie dotrzeć.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ja tam nie widzę żadnych braków- wszystko jest jak trzeba. No.. słowo "piepszony" pisze się inaczej ;)

   Usuń
  2. Kobiecie nie wypada używać brzydkich słów a zwłaszcza publicznie. Szkoda, zwłaszcza kiedy krew się gotuje a bandyci okradają świat bez końca. Oszukują i nie dają ochrony słabszym. Cała moja nadzieja umrze wraz ze mną. Czytałam, że żyły kiedyś Amazonki i pewnie teraz też by się przydały i zrobiły porządek ale zupełnie nie mogę sobie wyobrazić, że kobieta zamiast tulić dziecko do piersi to walczy z mężczyznami i w dodatku zabija męskie noworodki. To by znaczyło, że one miały mężczyzn tylko dla przyjemności. To niezgodne z naturą jest. Brak równowagi niszczy cały układ na planecie - ponieważ Ziemia potrzebuje naszej zrównoważonej energii żeby się rozwijać...kwitnąć... wydając owoce i uzdrawiającą energię.

   Usuń
  3. Kończę właśnie tekst tego drugiego (1,5 godziny) spotkania z Iwanem na Ałtaju - on tam mówi czym jest prawdziwa żeńskość, na pewno nie są to Amazonki. Za kilka dni coś tam jeszcze postaram się wyłuskać z tego wykładu - wiatr wiejący bardzo utrudnia "wysłyszenie" wypowiedzi.

   Usuń
  4. p.s. a posypywanie pieprzem to nic zdrożnego przecie :)

   Usuń
  5. Nawet pasuje do pomidora i soli :)

   Usuń
  6. Jeden wiatr - w polu wiał,
   Drugi wiatr - w sadzie grał:
   Cichuteńko, leciuteńko,
   Liście pieścił i szeleścił,
   Mdlał...

   Usuń
 5. Koryguję dalszą część nagrania- znalazłem kilka źle wyświetlających się tekstów. No i w 23 minucie jest rozdział "Przyjaciele"- od razu pojawiły mi się w wyobraźni kadry z filmu "Truman show" gdy "na pomoc" głównemu bohaterowi przychodzi "przyjaciel" ze zgrzewką piwa.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Typowo amerykański sposób wyciągania człowieka z dołka.
   Obejrzę całość trochę później. Dziękuję za tę możliwość.

   Usuń
 6. Michał co ty sądzisz o grudniu tego roku nie pamiętam dokładnie o jaką date chodzi ale okolice chyba prześilenia zimowego?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Będzie najkrótszy dzień i najdłuższa noc - jak co roku :)))

   Usuń
  2. W grudniu szukuje się drugie zamknięcie(lockdown) z powodu koronaświrusa lub grypy. To warto już wcześniej się przygotować.
   Może to już być na początku grudnia.

   Usuń
  3. Być może ale też może się wiele wydarzyć do grudnia.
   Cały świat czeka teraz na wynik wyborów w USA.
   Tam jeśli będzie Trump to "pieriestrojka" będzie mniej krwawa ale jeśli będzie kto inny to krew się poleje rzeką. USA się według Piakina rozpadnie tak jak Rosja na małe państewka (stany).

   Usuń
  4. Mirmile, miałbyś tu jakieś źródła dot. grudnia?
   Mnóstwo przesłanek pojawiało się w lato, a te z kolei dotyczyły września. Przełożono tę sprawę?

   Michale, odnosząc się do Piakina - nie wiem czy ja dobrze zrozumiałem jedną z jego wypowiedzi, ale cały cyrk miał się chyba skończyć razem z Chinami, ale elity państwowe w innych krajach zaczęły atmosferę podkręcać więc trwa to dalej. W Stanach zresztą koronaświrus jest nieodłączną składową rywalizacji Trump - Biden.

   Usuń
  5. Moje źródło od początku podawało, że to ma być na jesieni/późnej jesieni. Nie podam źródła :)
   Wierzcie lub nie - przekonacie się w grudniu ale przysłowie mówi:
   "Przezorny zawsze ubezpieczony".

   Co do Ameryki to moje źródło podaje, że Ameryka może połączyć się z Kanadą i powstanie Unia Amerykańska.
   Ja wiem, że Trump wygra - Siły Światła do tego dążą.

   Co do Rosji - Wszystko dąży do połączenia i ustanowienia Rządu Światowego, to nie może się rozpadać.

   Zapamiętajcie moje słowa :) tak będzie - już pisałem:
   TO JEST NIEUNIKNIONE.

   Usuń
  6. Ludziska trochę więcej wiary, że będzie dobrze :)

   "Wiara góry przenosi"

   -ten, kto mocno wierzy, jest w stanie otrzymać to, czego bardzo pragnie, mimo że wydaje się to niemożliwe do osiągnięcia.

   Usuń
  7. Najnowsza wiadomość z przed chwili:
   od 10 października w całej Polsce zostanie wprowadzona "strefa żółta".
   To jest przymierzanie się do wprowadzenia całkowitego zamknięcia i potwierdzenie tego co napisałem wyżej.

   Usuń
  8. Ratne Igre 8 października 2020 23:20
   ..........

   Michale, odnosząc się do Piakina - nie wiem czy ja dobrze zrozumiałem jedną z jego wypowiedzi, ale cały cyrk miał się chyba skończyć razem z Chinami,

   -------------
   Ale że co z tymi Chinami? Tam proces trwa a że go nie "oświetlają" media to nic nie zmienia. Do Chin przenosi się rząd światowy z Londynu. USA będące dotąd psem łańcuchowym Londynu jest wygaszane i zmieniane do roli normalnego państwa (normalnych państw - bo będzie kilka).
   Federacja światowa powstanie ale pod wodzą innego mocarstwa - Piakin wiele razy powtarza, że globalizacja jest obiektywnym i nieuniknionym procesem.

   Usuń
  9. Sprostuję - miałem na myśli wygaszenie koronawirusa w Chinach (co miało być wszędzie), podczas gdy reszta zdecydowała się jednak jeszcze podkręcić temat. Bodajże w 2 odcinkach o tym wspomniał (może się pomyliłem).

   Usuń
  10. Tam faktycznie jakoś tak planowali wyciszyć ale afera spodobała się "elitom krajowym" (tym chcącym zachować stare układy i swoją dominację na świecie) w USA. Tam w niektórych stanach gubernatorzy rozdmuchali niby- zagrożenie. Trump teraz stara się rozładować nastroje paniki. A że świat patrzy na USA to i "plandemia" po całym świecie się rozprzestrzenia poprzez TV głównie i inne "przekaziory". Stary filmik z Rosji mówił prawdę - babuszka już wtedy widziała:

   https://www.youtube.com/watch?v=lU-zsx7A0c8

   Usuń
  11. aha, żeby być w porządku - podobno faktycznie jakaś zaraza jest rozsiewana tam gdzie tego chcą. W Iranie przecież zaraz na początku takim dziwnym "przypadkiem" zmarło 31 osób z rządu. Przypominam, że Piakin twierdzi, że do Iranu przenosi się drugie centrum (poza tym pierwszym Londyńskim co do Chin) zarządzania światem czyli Szwajcaria.

   Usuń
  12. Mi się wydawało, że tym czymś "sypano" u nas w śląskich kopalniach (teraz już jest zainteresowanie z zagranicy nimi). Prezydent Zielonej Góry też zaczął cały ten bałagan poddawać ostro pod wątpliwość i kilka tygodni później koronawirus rozszalał się w lokalnym DPSie oraz on sam go dostał. W kółko jest ten sam mechanizm.

   Usuń
  13. Nie muszą nic rozsypywać. Wystarczy, że dadzą takie testy, które zawsze wskazują na wynik pozytywny albo po prostu tylko podadzą taką informację, że tyle i tyle wykazało wirusa. A przecież była też informacja, że koronaświrus może być bezobjawowy :))) To jest sprytne zagranie, bo nie udowodnisz, że go niema.

   Kopalnie mają być zamknięte, bo epoka węgla i ropy już się kończy i nastaje epoka wolnej i ekologicznej energii i stąd ta cała akcja z koronaświrusem. Jarzycie? :)

   Usuń
  14. Rzeczywiście, wszystko można ponaciągać. Facet wrócił z ponad tygodniowego urlopu i czekał na niego pozytywny wynik testu, którego nigdy nie miał. :) Takich "dziwactw" jest więcej.

   Usuń
  15. Oglądałem niedawno film na YT- nagranie programu M. Pospieszalskiego poświęconego "plandemii". Występowały tam dwie panie "lekarki" i zebrały masę negatywnych komentarzy - ktoś napisał, że powinny dostać bezobjawowe wypłaty :)))

   Usuń
  16. Dobrze, że telewypłat nie zasugerowali. :)
   Kontynuując psychopandemiczne głupizny:
   - Jak wygląda polski patriotym ery pandemii? https://tvp.info/50246146/prof-zembala-respektowanie-ograniczen-miara-patriotyzmu

   - Słynna już przychodnia-twierdza w Tarnobrzegu: https://www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/kijem-w-okno-nietypowy-sposob-na-uzyskanie-skierowania-w-przychodni/4lrcj1d,79cfc278

   Usuń
  17. Dorzucę jeszcze wczorajszy materiał z reżimowej szczekaczki: https://www.tvp.info/50277139/bandyci-medyczni-troglodyci-lekarze-komentuja-demonstracje-proepidemikow

   Usuń
  18. Dzięki za link - przeczytałem to plucie. Ludzie są obecnie "urobieni" jak plastelina i dadzą sobie wcisnąć wszystko. Mam tu w tej chwili pomocnika budowlanego - znamy się od 8 lat. Chłopak na co dzień mieszka (wegetuje na wynajmowanym pokoiku) w Krakowie, łeb ma sprany, założył mi maseczkę po wejściu do samochodu, myślałem, że nic mnie już nie jest w stanie zdumieć. Zrobiłem mu wykład, młody człowiek mający smartfona (za jego pomocą zarabia na życie w Krk jako kurier rowerowy) ale zupełnie zamknięty na poszukiwania poza mainstream-em. Zakładając tę maskę powiedział bezmyślnie (i z lekką dumą, że "nadąża za trendami): "trzeba się przyzwyczajać". Obawiam się, że takich jak on są tysiące.

   Usuń
  19. Z takim czymś się jeszcze nie spotkałem, choć ludzi łykających medialny kit w moim otoczeniu jest dość dużo. Dla równowagi jest też niemało osób, które to dziadostwo kwestionują (szukają innych źródeł również) i to akurat takie, po których mało kto by oczekiwał, z różnych grup społecznych. Niemniej z takim biorobotyzmem nie zetknąłem się.
   Sportowiec-biegacz amator z mej mieściny cały czas na swojej stronce poddawał "pandemię" w wątpliwość, a niedawno też "wyznawcy" na niego ruszyli "jakim to on zagrożeniem nie jest" itp., nie przebierając w słowach.

   Usuń
  20. Mały dodatek jeszcze - lekarze rodzinni przyznają za kulisami, że co najmniej "coś tu nie gra"; znajoma mi taką informację przekazała.

   W sprawie grudnia znalazłem taki film na kanale "Odmładzanie na surowo" - https://www.youtube.com/watch?v=c5SaAvYzD2Y

   Koleżanka natomiast poleciła mi prawodę (sama ją stosuje i chwali) - https://www.youtube.com/watch?v=c5EZOHeUDcM Pojawia się tu Leszek Żądło, o którym kiedyś wspominaliśmy, choć on się tu przyczepił do pomysłodawcy. Zetknął się ktoś z tym tematem?

   Usuń
 7. https://dobrewiadomosci.net.pl/23152-przykazania-104-letniego-medrca-zyc-zdrowiu-radosci/ wejdźcie w to koniecznie. Napewno nie pożałujecie

  Pozdrawiam anonimowy

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To z wodą dobre! Faktycznie dawno nie byłem nad żadnym jeziorem a od dzieciństwa uwielbiam. Gdy mieszkałem w mieście to jeździliśmy z kolegami na biwaki sobotnio- niedzielne nad dzikie jeziora (he, he - no właśnie, "dzikie" - kto tu jest dziki, mieszczuchy czy przyroda?).

   Usuń
  2. O cebuli też gdzieś czytałem (pan poleca rozgniatać) - ja jeszcze często kroję nożem lub używam blendera ale dostrzegam różnice gdy posłużę się zębami. Mniej się je- przyroda dała nam wszystko tylko trzeba to znów odszukać i używać.

   Usuń
  3. Jak czytam te ostatnie punkty to wiem, że to już gdzieś czytałem - BARDZO DOBRY TEKST. Kilka razy jest mowa o śnie- przypomniała mi się mądrość prababci: SEN NAJLEPSZY LEKARZ.

   Usuń
 8. WIEŚCI

  Czy to co teraz widzimy za oknami jest niezbędne i konieczne? Czy mogło wydarzyć się coś inaczej? Dlaczego jest tak dużo żalu, smutku, tak wiele pytań i obaw, że to zmierza w złą stronę?

  Odpowiedź jest jedna i bardzo prosta. Zapytajcie siebie i wszystkich, których znacie i zadają wam te pytania:
  -Jaka pobudka na świecie by obudziła Was i Ich? ...

  Czy noszenie maseczek, używanie kłamstwa dotyczącego covida, tego co się dzieje na świecie jest niezbędne?
  - To odpowiadam: A co obudziło by Ciebie i Twoich bliskich lub ludzi w pracy?
  I dlaczego wybrano ze wszystkich możliwości tę jedną? No i nagle jest cisza...
  Czy znacie jakiś fajny pomysł na obudzenie wszystkich ludzi, wyrwanie ich z normy religijnej, z normy konsumpcjonizmu, normy zarabiania pieniędzy, pracoholizmu, robienia kariery? Czy można zrobić to inaczej? Czy można zrobić coś bardziej genialnego niż to co widzimy za oknem? Czy jest coś takiego?

  Skoro wracamy do podstaw naszej egzystencji(nowa era) czyli szacunku do Boskiej Energii, która w nas jest zwanej Duszą, to jak przejawia się ten szacunek w naszym codziennym życiu? Pracoholizmem? Gonitwą za kredytem, dowartościowaniem się jakimiś rzeczami, kłótniami, agresją, irytacją, złością, strachem, lękiem, obawami?

  Jaką wartością, jakimi czynami szanuje się Energię Boską w nas samych?
  - DBANIEM O WŁASNE ZDROWIE. Dbaniem o świątynię, którą jest Wasze ciało, w którym mieszka Boska Energia.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A co mamy za oknem? - ludzi, którzy chodzą w maseczkach na całym świecie. Te maseczki co przypominają ludziom? Że coś się dzieje na Ziemi. Że jest jakiś szok na Ziemi. Że coś takiego wydarzyło się na Ziemi o czym mówiłem przez wiele, wiele lat, że tak będzie.
   Bo przepowiednie typu: "Nastanie reset systemu", "Wszystko co znacie upadnie", "Wszystko co uznaliście za normę religijną, społeczną, ekonomiczną rozsypie się, przejdzie transformację", "Nastanie kasacja systemu" i wiele takich przepowiedni, których powiedziałem, że w 2020 roku będzie to największy rok wstrząsów, który obudzi całą ludzkość. Dojdzie do olbrzymiego wstrząsu na Ziemi. Czy ktoś nie rozumie tych słów?
   No są proste. Reset systemu to reset systemu.
   Wstrząs na Ziemi to wstrząs na ziemi, taki że trzeba wyrwać wszystkich jak to mówią "z kapci", aby rozsypały się wszystkie programy religijne, wszystkie programy narodowościowe, wszystkie podziały na Ziemi i to jest dopiero początek tego :)

   Pytanie brzmi: jaki czyn powoduje szacunek do Energii Boskiej, która w nas jest? Odpowiedź już padła: dbanie o własne zdrowie.
   Co jest za oknem w maseczkach? - dbanie o własne zdrowie.
   Przypomnienie wszystkim ludziom na świecie, kiedy spojrzą na swoje maseczki, które mają na twarzy, że trzeba dbać o swoje zdrowie, bo tego nie zrobi za nas lekarz, cudowna tabletka, szpital, nikt tylko my sami.
   Co się dzieje? Szpitale pozamykane, nie ma łóżek, brakuje lekarzy i pielęgniarek itd. Panika na całym świecie. Do czego to nas zmusza? - do podstaw naszej egzystencji, czyli do dbania o własne zdrowie, czyli oświątynię, w której mieszka Boska Energia.
   Czy można wykonać genialniejszy plan na świecie jeżeli chodzi o pobudkę ludzkości?
   Czym chcielibyście być pobudzeni? Wojną? Zmianą klimatu taką, że zalewa wszystkie domy? Tworzy trzęsienia ziemi, że znikają małe i duże miasta? Umieralnością miliardów ludzi? Co by Was obudziło? Proste pytanie nie? I prosta odpowiedź.
   Zwrócenie uwagi na coś co jest bezcenne i co pozwala w ogóle chodzić po tej planecie, wykonywać jakąkolwiek czynność.

   Usuń
  2. W momencie kiedy mamy zrozumieć podstawę swojego jestestwa, którą zagubiliśmy, bo spójrzmy na siebie ile osó nie dba o swoje zdrowie, nie szanuje. Ma pretensje, że nasze ciało się rozsypuje kiedy oni potrzebują właśnie pracować, właśnie pieniędzy a tu bolą kręgosłupy, rozpadają się stawy, mięśnie, serca, układy trawienne, stresowe.

   Co w tym momencie zrobić? No właśnie zacząć od początku. I geniusz Boga polega na tym, że on doskonale wie jak zwrócić uwagę na rzeczywistość wielu, wielu istotom, które stworzył. Jak poprowadzić je do tego aby zaczęli odrabiać swoją lekcję. Zwrócenie nam uwagi poprzez maseczki, że noszenie ich, bycie z nimi to jakiś wstrząs w przestrzeni tak duży, że tego do tej pory nie było.

   I szukanie argumentów na depopulację, zniszczenie, itd. oczywiście się odbywają, no bo "ktoś musi być winny", "rządy nam każą" ale jeżeli w Planie Boskim wszystko jest doskonałe, wszystko jest piękne, wszystko prowadzi do Światła, to ze wszystkich możliwości jakie Bóg ma do dyspozycji wybrał tą jedną - zwrócenie nam uwagi na zdrowie czyli na możliwość w ogóle istnienia w polu materii. Prosty genialny sposób.

   I co się dzieje z ludźmi? - krzyki, że to zabranie wolności. Kto ją Wam dał? Kto dał wam wolność przy urodzeniu? Kto dał Wam wolną wolę? Kto się odzywa poprzez sumienie? Poprzez moralność? Kto się odzywa poprzez przeczucie - tak zwaną intuicję kiedy coś nie tak chcemy wykonać? Kto nam podpowiada na bierząco? Kto czyni tak zwane cuda w waszym życiu? Kto robi tzw. "nieprawdopodobne to było, niesamowite zjawisko, wydarzenie", "to nie mieści się w głowie". Kto to wszystko robi? Wjakim planie to istnieje? - w Planie Boskim!

   Kto się kłóci z Planem Boskim? Prawie wszyscy :) Ja jestem osobą, która się nie kłóci z doskonałością Boga. Natomiast pokazuje, że ze wszystkich możliwości jakie mieliśmy do wyboru aby się obudzić. Ze wszystkich możliwości jakie powstawały przez setki naszych wcieleń, które doprowadziły nas do "czasów ostatecznych", w których istniejemy. Wybraliśmy tą możliwość, skreowaliśmy ją własnymi myślami.
   Wielu z nas nie chciało starego systemu i on odchodzi. Odchodzi konsumpcja, redukuje się wszystko oszczędzając wodę, żywność, łączą się z Mamą Ziemią. Co za tym idzie tworzy się coś cudownego, coś pięknego.

   Usuń
  3. Jeżeli komuś brakuje argumentów na temat "co się tworzy?" to proponuję oglądnąć film dokumentalny na Netflixie "Czego nauczyła mnie ośmiornica".
   Myślę, że ten film pokaże co nas czeka. Pokaże, że zmiana naszego zachowania spowoduje połączenie fenomenalne, fascynujące z naturą, ze środowiskiem. I nie tylko my się zmienimy ale też zmieni się cała Natura. Ten film naprawdę tworzy niewiarygodne wręcz pokazanie geniuszu Boga.
   Padają tam piękne słowa: "stałem się częścią czegoś inteligentniejszego ode mnie, czegoś tak inteligentnego co stworzyło całą przestrzeń, w której żyje ta ośmiornica i wszystkie istoty, zwierzęta, rośliny ze sobą są połączone, to jest inteligencja ponad inteligencję ludzką".

   I w tym momencie kiedy ktoś was zapyta co możemy zmienić na świecie? Odpowiem: ZACZNIJCIE OD SIEBIE, a potem zapytajcie się swoich bliskich:
   Co Ciebie by zmieniło? Co wyrwało by Cię z poziomu religii? Z widzenia świata poprzez pryzmat jednej religii? Co wyrwało by Ciebie patrzenia poprzez pryzmat Polaka, Niemca, Amerykanina, poprzez pryzmat pracoholika, który ciągle biegnie za pieniądzem, że życie polega na zarabianiu pieniędzy, na dowartościowaniu się rzeczami, na ściganiu się z innymi ludźmi, na udowodnieniu, że jestem lepszy od innych ludzi?
   Odpowiedź jest prosta. Czy dokonała by tego wojna? Każdy w wojnie by miał pretensje do tych, którzy to zaczęli. Mielibyśmy winnego. "Ci na nas napadli, ci są winni, itd." "Bóg nas pokarał".
   Wojny już były więc doskonale wiemy czym się kończą.

   Czy "wyrwało by nas z kapci" wtedy kiedy umarło by miliard, dwa miliardy ludzi na Ziemi? Strach i panika by powstały wtedy i siedzenie w domu przy zamkniętych drzwiach było by tak wielkie, że na Ziemi była by tylko ta energia strachu, paniki i lęku.

   Czy program NWO, depopulacji na Ziemi itd. odebraniu nam wolności itd. który jest w głowach wielu ludzi, czy on spowodował by, że ci ludzie uwolnili by się od bycia niewolnikiem.
   Oczywiście, że nie, bo żyli by cały czas i żyją takimi wiadomościami, że tylko i wyłącznie czeka ich zagłada. Mają zagładę w głowie więc zagładę rozkładają na życie innych ludzi.

   Usuń
  4. Pytanie brzmi: Czy muszą oni przesyłać maile, sms-y, filmy przez komunikatory do innych ludzi aby tą zagładę kierować na ich życie? Oczywiście, że nie. Ale to robią. Karmią się zagładą, depopulacją i wysyłają to innym ludziom uważając, że robią dobrze dla nich, bo ostrzegają ich przed czym? Przed brakiem wolności, której nie było wcześniej, o której mówiłem w innym filmie.

   Ale czy takie wydarzenie jak depopulacja ludzi obudziła by ludzi? Oczywiście, że nie. Dlatego jej nie ma. Jest zwrócenie nam uwagi na to co jest nam bezcenne - na zdrowie.

   Czy Bóg mógł zrobić to inaczej? Gdyby mógł to by to zrobił, bo
   WSZYSTKIE WYDARZENIA W TYM PLANIE SĄ WŁAŚCIWE i powstaje tylko to co jest właściwe i prowadzi do Światła.

   Czy kłócę się z Planem Boskim? Oczywiście, że nie, bo wiem do czego to zmierza. Wiem, że kiedy ludzie nabiorą szacunku do własnego zdrowia, nabiorą też szacunku do innych ludzi. Szacunek to podstawa, z którego zbudowane są wartości Światła. Potem przychodzi akceptacja, zrozumienie, cierpliwość, szlachetność, dobroć i wiele cudownych wartości Światła, które rozświetlają naszą drogę.

   Czy noszenie maseczek i to co się dzieje na świecie doprowadzi nas do Złotego Wieku?
   Oczywiście, że tak! Bo jest to okres wstrząsu. Okres, w którym wydobywamy się z systemów norm konsumpcji, religii, systemu, który znamy.

   Kiedy ktoś spojrzy na swoje życie, życie swoich bliskich i kiedy oni będą mówili o tym, że coś się dzieje na świecie to niech zada im pytanie:
   To jak można zmienić Twój światopogląd? Czym można było by zmienić Twój światopogląd skoro żyjesz tyle lat i nie zmieniłeś nic w swoim światopoglądzie? Jesteś w takiej religii, w takiej narodowości, w takiej partii. Uważasz, że wiesz na temat świata tyle.
   Ale czy myślisz całym "Globusem", całą Ziemią? Czy myślisz człowiekiem, który poznał wszystkie religie? Który jest wolny od pieniądza? Który nie musi tak mocno biegać za pieniądzem. Który nawet nie układa sie w pieniądz, dowartościowanie się rzeczami.
   Czy potrafisz myśleć jak człowiek, który nie posiada zegarka, który żyje w puszczy i jest idealny - połączony z całą naturą? Oczywiście, że nie.
   Ale czy można tak myśleć? Oczywiście, że tak, bo rzeczywistość pokazuje, że takie sytuacje są na tej pięknej, kochanej planecie.

   Usuń
  5. I teraz spotyka nas to co ludzie nazywają nieszczęściem, tragedią, smutkiem, żalem itd. I dla jednych jest to szok a dla drugich jest to norma.
   Od szesciu lat mówiłem, że tak będzie, że zresetuje się wszystko to co znamy, że mamy czasy ostateczne, że wszystko co znamy upadnie, zmieni się, przetransformuje, że zmienia się to wszystko w coś nowego i coś innego. No i dokładnie siedzimy w tych czasach.

   Pytanie brzmi: Czy musimy narzekać na to, że tak się dzieje? Czy możemy wspólnie kreować, aby wszystko to o czym marzymy - o wolności, o lekkiej pracy, która jest przyjemnością, o dobrobycie, aby za rzeczy nie trzeba było płacić, abyśmy mogli je otrzymywać i tworzyć w każdej sytuacji wtedy kiedy są nam potrzebne.

   W radiu usłyszałem takie zdanie, że na świecie marnuje się około miliard trzysta ton żywności - to jest tyle żywności ile Polacy potrzebują aby przetrwać 66 lat :)
   Zacząłem się śmiać bo liczba 66 pięknie układa mi się tutaj w przejście. Liczby, które podane nam zostały poprostu pokazują co trzeba zmienic na Ziemi, na Świecie.

   I tak jak teraz mówi się o tym głośno i nagle wszyscy to zauważają w radiu, w telewizji - mówi się:
   "Dbajcie o planetę!'', "Nie marnujcie żywności!", "Szanujcie wodę!" itd.

   No to automatycznie nagle zostaje nam jeszcze uszanować jedną rzecz, podstawową rzecz, która wyznacza jestestwo każdego człowieka - NASZE WŁASNE ZDROWIE.

   I dlatego uczymy się teraz podstaw szacunku do siebie, do zdrowia, do innych ludzi i zrozumienia, że na Ziemi są czasy nauki. Wracamy do podstaw i tak jak powiedziałem w wielu przepowiedniach - będziemy od nowa uczyć się żyć na Ziemi, bo mamy Nowy Czas na Ziemi, Nową Erę, Nowy Wiek, jak to nazwiecie.

   I skoro dobrobyt powiedzmy istniał dla ułamka procent ludzi na Ziemi a teraz ma istnieć dla wszystkich istot na Ziemi, to istoty, które nie zaznały dotąd dobrobytu, nawet nie wiedzą czym są, muszą nauczyć się żyć w dobrobycie i muszą w ogóle wiedzieć czym jest dobrobyt.
   Dla wielu ludzi dobrobyt to praca, pieniądz, wycieczka; praca, pieniądz, wycieczka itd. - to jest cały dobrobyt. Kupienie jakiejś rzeczy, cieszenie się nią.
   Natomiast kiedy kończy się praca nagle szok! bo kończy się dobrobyt. Nagle człowiek nie wie co ze sobą zrobic. A czy może być tak, że jest wycieczka, wycieczka, wycieczka, praca, która jest przyjemnością, wycieczka, wycieczka, wycieczka? To to się nie mieści ludziom w głowach!

   Usuń
  6. A teraz zadam pytanie wszystkim tym, którym się to nie mieści w głowach:
   Czy poznaliście i zwiedziliście całą Ziemię? Czy zwiedziliście oceany? Czy zwiedziliście wnętrza Ziemi? Czy zwiedziliście może Księżyc albo inne planety?

   I nagle to wszystko staje się teraz przed nami otwarte. W którym miejscu jest czas na pracę? Czy będziecie chcieli pracować jak do tej pory 8, 10, 12 godzin skoro to wszystko będzie otwarte i dostępne? Więc pytanie jest proste. Jak szybko można zmienić słowo "wolność" z tego co znacie i uznaliście za wolność na słowo wolność-wycieczka, podróże?

   A pytanie: "Kto na to będzie wszystko pracował, bo trzeba to tworzyć itd.???"
   Jeżeli myślisz przeszłością, teraźniejszością to nie mów o przyszłości. Jeżeli chcesz mówić o przyszłości to myśl przyszłością.

   Czy 25 lat temu dzwoniąc przez telefon stacjonarny przyszło Ci do głowy, że będziesz mógł w telefonie oglądać filmy, wysyłać zdjęcia, pisać wiadomości? Oczywiście, że nie. Ale teraz to jest norma. To, że 25-35 lat temu ktoś by Ci powiedział, że przez telefon będziesz mógł robić tak niewyobrażalne rzeczy to oczywiście byłby śmiech itd.
   Zarządzać całym domem, pompą ciepła, fotowoltaiką na dachu, zarządzać różnymi systemami, włączać/wyłączać auto, spowodować, że auto samo Cię znajdzie na parkingu, samo zaparkuje. Wystarczy spojrzeć na nowinki Volvo czy Mercedesa czym się ostatnio pochwalili - szok! :)

   Więc myśląc o przyszłości myślcie w ten sposób, że urządzenia, technologia będzie taka żeby nie było marnowania czegokolwiek. Nie będziemy kupować rzeczy w promocji, bo one są w promocji. Będziemy je produkowac tylko wtedy kiedy są nam niezbędne do czegoś.
   Tak będzie z jedzeniem, tak będzie ze wszystkim czym się otoczymy. Niezbędność rzeczy a nie nadprodukcja, marnowanie energii i rzeczy. I taka jest przyszłość.

   Dlatego mamy programy społeczne o oszczędzaniu, dbaniu. I co się dzieje? Mamy oszczędzanie wody - zamknięte baseny. Oszczędzanie żywności - redukcja w restauracjach, hotelach. Wszystko natychmiast idzie przez oszczędność.
   Mamy połączyć się z Mamą Ziemią - zmienić klimat - natychmiast wycofanie silników Diesla, benzynowych - tworzenie nowej platformy motoryzacyjnej. Wszystko po to abyśmy mogli przetrwać na tej planecie.

   Usuń
  7. Jeżeli ktoś mnie pyta czy można to było zrobić inaczej zapytajcie Boga. Jeżeli można by było to byśmy w tym uczestniczyli.
   A jeżeli idziemy w maseczce i na zewnątrz nie ma takiej pandemii, która "odprowadzała" by nas w miliardach ale jest podniesienie czegoś co przez wiele lat było normą i powiedzmy wirusów grypopodobnych - tak zwanej grypy, która odbierała powiedzmy w cudzysłowiu zdrowie niektórym ludziom a raczej uzupełniała ich brak szacunku do własnego zdrowia, to w tym momencie mamy coś co znamy tylko inaczej pokazane nam przed oczy.

   Geniusz Boga jest niezmierzalny i wystarczyło ubrać coś co kiedyś uznaliśmy za normę - grypa była normą, wiele osób chorowało, "odchodziło" itd. A teraz z tej normy stworzono drogę do dbania o własne zdrowie, o własne rodziny, o własny dom.
   Mało tego, dzięki temu redukuje się to co nazywaliśmy "muszę iść do pracy", "muszę pracować", "muszę dojechać do pracy", "system bez mojej pracy się rozsypie", "gospodarka tego nie udźwignie".
   A tu się okazuje, że można nie pracować, wyłączać system i wszystko nadal trwa. Że można dodrukować pieniądze i nadal to trwa. Więc te wszystkie normy religijne, społeczne jakie znamy się rozsypują przez jedno wydarzenie, przez podstawę naszej egzystencji - zadbaj o siebie.

   Kiedy docenisz swoje zdrowie - docenisz zdrowie innych ludzi i takie to proste.

   Użyto coś co znamy tylko dodano do tego rzeczy, które ludziom rozbijają programy w głowach. Wiele osób żyło w tak zwanym " betonie systemu" - tak to nazywam i trzeba młotka i to mocnego aby skruszyć ten beton ale uderzenie młota powoduje olbrzymi dźwięk i olbrzymią wibrację. Co kruszy beton? - kropla wody - wystarczy aby cyklicznie padała w to samo miejsce - rozsypie ten beton a jeżeli tych kropel będzie wiele - wszystko sie rozsypie.
   I maseczki i to co się teraz dzieje na Ziemi rozsypują betony w umysłach ludzkich. Zobaczcie ile takich "kropel" było w tym roku na temat religii katolickiej, która uznała się za największą. Pokazanie tego, że nie jest święta, ludzie, którzy ją stanowią nie są święci. Wyszło z niej wszystko to czym była.

   Narodowości, polityka - nagle okazuje się, że można zupełnie inaczej tworzyc politykę przez słowo "pokój", że mocarstwa nie muszą ze sobą walczyć tylko się jednoczyć. Mogą zamykać wojny i tworzyć wspólną przyszłość, mówić jednym głosem. Nagle się okazuje, że to działa.

   Dodruk pieniądza na całym świecie nie rozsypuje gospodarek tylko tworzy przejście dalej. Kolejne programy ekonomiczne upadają. Tak zwana "pandemia", która w mediach, które zasypują nas informacjami o tej pandemii pokazują, że ludzie, którzy "przyspawali się" do telewizora, dla których jest on świętością żyją w swoim świecie, boją się tego. Natomiast internet pokazuje dwie strony medalu, że jest coś na Ziemi, dzieje się coś na Ziemi.

   Usuń
  8. Łącząc zmiany klimatu, łącząc właśnie rozsypanie się tej energii z systemu - z prawdą, z wiedzą, że te czasy były przepowiedziane, że nie byliśmy zaskoczeni tymi czasami, bo wszystkie przepowiednie mówiły o "czasach ostatecznych" i rozsypaniu się tego systemu, który znamy. I wystarczy teraz udźwignąć to wszystko co się dzieje uśmiechem, radością, szczęściem i zrozumiec, że jeżeli będę w tej maseczce kilkanaście godzin czy kilka godzin to o czym myślę?
   Aby w niej chodzić całe życie? Czy aby ona jak najszybciej zniknęła z mojej twarzy? Jaką kreację tworzę dla Wszechświata? Aby ona zniknęła z mojej twarzy. A skoro wiem, że aby ona zniknęła z mojej twarzy to muszę stworzyć energię pozytywną i prosić aby wszyscy ludzie odrobili swoją lekcję i zrozumieli po co to było, to kreuję taką przyszłość. Przyszłość szacunku do świata.

   Ja sam muszę odrobić lekcję dlaczego mam maseczkę na twarzy i co się dzieje na świecie. Oglądając internet, oglądając telewizję i słuchając innych ludzi a później odrobić tą lekcję i zacząć kreować rzeczywistość. Czyli przejść z "pierwszej klasy szkoły podstawowej", którą jest dbanie o własne zdrowie czyli dbanie o Energię Boską, która we mnie jest. Do tego aby nauczyć się jej słuchać a co za tym idzie zacząć nią kreować rzeczywistość. I cała filozofia tego co teraz dzieje się na Ziemi.

   Przywrócenie nas do podstaw. Jesteśmy w "pierwszej klasie podstawówki" i nie ma znaczenia wiek, czy ma ktoś 90 czy 100 lat, czy ma tytuł profesora, czy dopiero zaczął chodzić do szkoły. Wszyscy wylądowaliśmy w maseczkach :) Wszyscy wylądowaliśmy w "pierwszej klasie podstawówki" typu "jak żyć na Ziemi?"

   Jak tworzyć pozytywną energię na Ziemi? Jak połączyć się z Mamą Ziemią? Jak skreować nową rzeczywistość na Ziemi? - to "zadania domowe" do odrobienia. Wszyscy się na to zgodziliśmy inaczej by nas tu nie było. Więc nie ma sensu narzekać, że coś złego się dzieje na Ziemi, że ktoś musi być w maseczce, tylko kreować wspólną rzeczywistość aby jak największa ilość ludzi odrobiła szacunek.

   Powiedziałem, że im więcej będzie ludzi upartych, którzy będą chcieli starego systemu tym dłużej będą chodzić w maseczkach, tym dłużej będzie zamykanie tego systemu aby mieli czas odrobić lekcję "o co chodzi na Ziemi". Im szybciej wszyscy odrobią lekcję szacunku i zrozumienia, że jest zmiana na Ziemi i trzeba radykalnie zmienić swoje zachowanie, oderwać się od konsumpcji, nauczyć się oszczędności, współistnienia z Mamą Ziemią, z wodą, z żywnością, z innymi ludźmi, odrobić lekcję szacunku tym szybciej przejdziemy te 8 klas lekcji podstawowej, która nas czeka w okresie przejściowym 2021r. - 2028r.

   Teraz jesteśmy w "zerówce" - tak jak powiedziałem to jest okres wstrząsu - ostatni z "czterolatki". Te 4 lata wstrząsały cały czas rok za rokiem. Były rzeczy, które się po prostu nie mieściły ludziom w głowach. No i mamy ostatni rok, który miał właśnie dokończyć dzieła. My decydujemy czy dokończymy dzieło z tym, że nie trzeba będzie jeszcze mocniej "uderzyć nas w głowę". Czy odrobimy swoją lekcję i zaczniemy idealnie odrabiać zadanie domowe, na które wszyscy się zgodziliśmy tam na górze wybierając te czasy i te zejścia.

   Usuń
  9. Jeżeli ktoś ma pretensję do rządów, do pandemii, do wirusa, do NWO itd. to niech zacznie od siebie. Niech przestanie szukać winnych a zacznie od pytania: "dlaczego urodziłem się w tych czasach i dlaczego zszedłem na te czasy?" skoro tam na górze wiedziałem jakie będą.
   Pretensje do siebie, że mieliście odwagę zejść na te czasy i do siebie. że niestety chyba nie dźwigam tych czasów skoro obwiniam innych. W nas samych, w każdym z Was jest Energia Boska, która rozświetla te czasy, która kreuje dobrobyt.

   Jesteśmy prekursorami Nowego Świata. Każdy z nas, każdy który się tutaj znajduje, każdy kto jest ubrany w wirusa NWO, w narzekanie, w marudzenie, w krzyki itd. Każdy jest prekursorem tego świata. Każdy w tym świecie odrobi jakąś lekcję. Każdy stworzy drogę do Nowego Świata.
   Dlatego nie ma sensu kłócić się z politykami, z lekarzami, z tym co się dzieje na świecie. Sens jest odrobić lekcję szacunku do Genialnego Planu w jakim wszyscy teraz żyjemy. Sens jest odrobić lekcję zrozumienia tego genialnego planu w jakim wszyscy uczestniczymy.

   Czy się to komuś podoba czy nie - niech zacznie od siebie - od pytania: "dlaczego tutaj żyję?".
   A potem niech spojrzy w przyszłość i zrozumie, że jest prekursorem Nowego Życia na Ziemi nie tylko dla nas ale i dla wielu istot pozaziemskich, dla całego Wszechświata, który ogląda nas i kibicuje nam abyśmy przeszli przez "okres podstawówki".

   Jak powiedziałem w wielu przepowiedniach: każdy z nas zostanie cofnięty obojętnie jak się ubrał w wiedzę, obojętnie jak mu się wydaje, że wie coś o świecie zostanie ubrany w wiedzę wartości.
   Zacznie żyć tym co jest podstawą naszej egzystencji - wartościami Światła, zrozumieniem, akceptacją swojego życia, dbania o swoje zdrowie, o swoje życie, o życie innych ludzi, współistnieniem z Mamą Ziemią, szlachetnością, dobrocią, miłością, szacunkiem, cierpliwością, wszystkimi tymi wartościami, które tworzy Światło.

   I życzę wszystkim tym, którzy teraz mają winnych, którzy kłócą się z tym co się dzieje na Ziemi aby odrobili lekcję i odpowiedzieli na pytanie: co trzeba było zrobić na Ziemi aby obudzić Ciebie, Twoich bliskich, ludzi z Twojego otoczenia i jak bardzo ci ludzie jeszcze kłócą się z tym co jest na Ziemi i jak niewielu z nich się obudziło.
   Czyli jakiego trzeba dokonać wstrząsu aby ich obudzić i może sam zaproponujesz im co by ich obudziło. Może sam wymyślisz co obudziło by innych ludzi a Twoja myśl skreuje wydarzenie, które przyspieszy drogę do Złotego Wieku.
   Życzę wszystkim aby teraz w komentarzach napisali co mogło by obudzić ludzi. Niech wszystkie te myśli pełne miłości, szacunku, współistnienia, zrozumienia skreują wydarzenie, które przyspieszy czas do dobrobytu. Niech prekursorzy pokażą swoją mądrość swoich serc, umysłów, swojego jestestwa, swoich wcieleń i stworzą nową drogę, nową ścieżkę dla wszystkich nas.
   Dziękuję.

   Usuń
  10. P.S.

   A co z ludźmi chorymi, którzy się rodzą chorzy itd. oni też muszą być w maseczkach. (Wiadomo, że ludzie mają wiele rzeczywistości, w których występują)

   Powiem tak - są takimi samymi prekursorami jak każdy z nas. Tak samo muszą odpowiedzieć na pytanie: dlaczego urodziłem się chory? Dlaczego spotkało to mnie? Czyli od początku swojego istnienia jeżeli ktoś się urodził chory albo nabył chorobę podczas swojej "wędrówki na Ziemi."

   Od początku tego momentu, w którym choroba zaistniała w jego życiu, musi odpowiedzieć sobie na pytanie: dlaczego mnie to spotkało? A za tym idzie - natychmiast rozbija swoje "betony" religijno-społeczno-ekonomiczne, rodzinne, tradycji, konserwatyzmu, w których się urodził. Bo nagle odpowiedź "Bóg tak chciał" nie pasuje mu. Na odpowiedź, bo w naszej rodzinie to było, bo to genetyczne też mu nie pasuje dlaczego akurat urodził się w tej rodzinie. Zadając pytania poszerza swoją świadomość.

   Poszerzając swoją świadomość dochodzi do wiedzy, która doprowadzi go do reinkarnacji, do wcieleń, do tego, że to życie wyznacza poprzednie i kolejne, do tego, że może poprzez swoje myśli zmienić wszystko w swoim życiu, może zmienić chorobę, może dokonać cudu. Doprowadzi go do podstaw jestestwa, że ma w sobie siłę, która może doprowadzić do zdrowia. I stanie się cudem i dowodem dla innych ludzi.

   Dla wszystkich, którzy narzekają, marudzą i nie szanują własnego zdrowia. On pokaże, że kiedy tamci stracą zdrowie i będą mówili, że medycyna nie pomaga, że tabletki nie pomagają, że nic się nie da zrobić. Pokaże im siłę, którą emanuje każdy z nas, która jest w każdym z nas i naprowadzi go na tory, że skoro on uleczył się z nieuleczalnej choroby to ja tym bardziej uleczę się z tego co mnie spotkało. I prekursorzy będą prowadzić się jeden za drugim do podstaw jestestwa czyli jak zdbać o zdrowie.

   Wszystko co dzieje się na świecie jest właściwe.

   Usuń
  11. Dzięki za posty, dają do myślenia. Dla mnie osobiście jest to o tyle interesujące, iż jednocześnie trwają u mnie procesy zmian zawodowych i naprawy zdrowotnej (z całkiem niezłym rezultatem).

   Usuń
  12. Ratne Igre dzięki za uznanie, na zdrowie :)

   Usuń
  13. Nie ma za co, również życzę zdrowia :)

   Usuń
 9. znalezione w necie:

  Geniusz Boga pokazuje nam jak odwrocil "zatrute strzaly" mafii Sorosa, WHO, dr.Fauci, dr Birks i innych przy tzw."zlobie",
  demaskujac ich powiazania z "elita" rzadzacych aby odgrywali role swiatlych naukowcow ktorych zadaniem bylo siac klamliwa propagande za gwarantowane cieple posadki dla nich i ich rodzin oraz miliony na kontach bankowych, bumerangiem w ich stone.
  Trump, jako prezydent byl przepowiedziany juz w 2011 roku jako "pomazaniec bozy" (Kim Clement).
  Od 20 lat opracowywany byl plan na "wyrywanie chwastow Sorosowych-Clintonowych-Buszowych itp,.Teraz zblizamy sie do kulmina moment w ktorym Swiatlo (Trump, JFK jr, Julian Assange, caly zespol Q) pokonaja ssily Ciemnosci i swiat bedzie zaszokowany po "odslonieciu" zaslony....
  Wiec Plandemia nie tylko pomogla indywidualnie "otrzezwiec" ale glownie zdemaskowac makabryczne wyczyny "osmiornicy" "ktora dusila cala ludzkosc od tysiecy lat i te wiadomosci wstrzasna CALYM SWIATEM, przywracajac swiadomosc jak pozwolilismy sie zniewolic tym bestiom cabalskim.
  Nie oszukujmy sie, pol roku temu bylismy przed progiem NWO. To Trump rezygnujac ze swoich bilionow, sprowadzajc zagrozenie dla swoich dzieci i wnukow, rezygnujac z luksusowe zycia, towarzyskich kontaktow itd. poswiecil resztke zycia na ratowanie swiata. W 2017/18 "rozprawil sie" z krolowa Anglii, Papiezem, Saudia Arab. calym sztabem NATO (z Markel na czele)
  Przepowiednie z tej strony "stawu" mowia o ogloszeniu JFK jr. jako Vice President i Julian Assange - pres secretary
  pracujacych w Bialym Domu. Oczywiscie przed i po wyborach beda szarpanki na ulicach , polaczenia przez twitter, facebook,
  pewne kanaly na YT beda zamkniete przez klike z Silicon Valey..... Skupiajmy sie na Happy End z nadzieja ze przepowiednia sie wypelni 🧡💛

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. znalezione w necie:

   Piekne słowa :
   WEWNĘTRZNY WYMIAR

   "Napływające energie zalewają nasz świat i budzą w nas w ten sposób to, czego wcześniej nie byliśmy w stanie zobaczyć, zrozumieć ani rozpoznać.

   Wzywa się nas, abyśmy poddali się temu procesowi i pozwolili naszemu wewnętrznemu światu na zmianę i dostosowanie.

   Dlatego będąc w czasie degradacji starego świata, mamy okazję do wewnętrznego przeglądu i odkrycia swojego wnętrza.

   Tak więc:

   Jeśli boisz się lub nienawidzisz pewnych technologii, karmisz wibracje, które je tworzą.

   Jeśli boisz się lub nienawidzisz pewnych partii ich przywódców, swoją uwagą i energią karmisz tych, którzy cię niepokoją.

   Jeśli boisz się lub nienawidzisz jakichkolwiek rzeczy, sytuacji, tworzysz to czego nie chcesz." Całość: Link:

   https://www.youtube.com/post/Ugw2VhEHU2-2hbBd3n14AaABCQ?lb=Ugw2VhEHU2-2hbBd3n14AaABCQ

   Usuń
  2. "Każda chwila spędzona w podnoszących Twojego Ducha wibracjach

   jest chwilą spędzoną na podnoszeniu wibracji Świata"

   Usuń
  3. Ostro! Dzięki - wiele tekstu przeleciałem tylko wzrokiem, rano tu wrócę. :)

   Usuń

"OSTRZEŻENIE: wszystkie anonimowe komentarze bez jakiegokolwiek nicka/charakterystycznego znaku/ podpisu będą usuwane".
UWAGA TECHNICZNA: aby rozmowa miała jeden ciąg trzeba zawsze wcisnąć ";odpowiedz" pod pierwszym (przewodnim) postem zaczynającym daną rozmowę.
2.Najpoczytniejsze artykuły są dostępne po prawej w szybkich linkach pod nazwą "abecadło".
3. Ponadto w razie braku publikacji na stronie proszę o wiadomość na mail. Z jakiegoś powodu niektóre komentarze mylnie oznaczane są jako spam.
4. Wbudowana wyszukiwarka blogowa jest trochę niedokładna i omija pewne treści pomimo występujących w nim szukanych słów. Innym rozwiązaniem jest wpisanie w google, czy bezpośrednio w pasku przeglądarki frazy: site:michalxl600.blogspot.com szukanywyraz Wynikami będą wszystkie artykuły zawierające słowo "szukanywyraz" na tymże blogu.