niedziela, 12 czerwca 2016

Ojczyzna

Z podziękowaniem i wdzięcznoscią dla źródła mojego porannego natchnienia.

    Niestety nie udało mi sie wkleić napisów na stałe- coś się zepsuło z programem a nie mam teraz czasu na kombinacje. Napisy włączane poprzez You Tube ( gdyby sie nie ukazały p;rosze sprawdzić ustawienia swojego kanału - ikonka "cc" w prawym dolnym reogu ekranu).

Wiktoria Czerniecowa - kto ma chęć niech wpisze sobie w wyszukiwarkę You Tube jej imię i nazwisko cyrylicą Виктория Чернецова

Tekst:


Złote makówki cerkwi nad rzeką,
Truskawki dojrzałe i świeże mleko,
Biegnę po skoszonej trawie a nade mną...
wysoko niebieskie niebo.
jestem jeszcze dziewczynką lat około pięciu,
I radość moja śpiewa a moje szczęście leci.

Opowieści babci "O miłości i odwadze",
Gdzie dobro i prawda chroni światło białe,
Dziadka medale za Pragę i Berlin,
I porą wiosenną fajerwerki.
Wiem, że razem tworzymy naród,
I radość moja leci a szczęście moje śpiewa.

To wszystko moje rodzime, to jest gdzieś w głęb,
Jest najświętszą rzeczą co została we mnie.
To ochrania nas i leczy jak błogosławieństwo Boga,
To jest coś, co nie da się zabrać ani przetargować.

Minie czas obojętnosci wokół,
wykreślając znane mi adresy
Uczymy się i kalkulacji zysków, ale w sobie...
wzajem przestajemy widzieć niebo.
A gdy mi ciężko będzie znów to....
powiem sobie i wszystkim czasom na złość:

To wszystko moje rodzime, to jest gdzieś w głębi,
Jest najświętszą rzeczą co została we mnie.
To ochrania nas i leczy  jak błogosławieństwo Boga,
To jest coś, co nie da się zabrać ani przetargować.
To jest coś, co nie da się zabrać ani przetargować.

14 komentarzy:

 1. To jest coś, *CZEGO nie da się zabrać ani przetargować.
  Jest najświętszą rzeczą *KTÓRA została we mnie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. https://magdarian.wordpress.com/koszczaje/

   Usuń
  2. Dzięki za link- czytam sobie. Sporo tych wieści podanych .....rzekłbym w formie dogmatu. jakie jest źródło tych rewelacji?
   Pierwsze co widzę to sama nazwa- Lewszunow przestrzegał przed mieszaniem Koszczejów i Kaszczejów- są to według niego diametralnie różne istoty jak rosyjskie "woron ( kruk) i waran (znany już po polsku płaz czy też gad).

   Usuń
  3. https://magdarian.wordpress.com/slowianskie-pismo/ "W dolnej części artykułu widzicie 95 wybranych liter- lub właściwie znaków- ze W dolnej części artykułu widzicie 95 wybranych liter- lub właściwie znaków- ze sławiańskiego, genetycznego słownika. To nie są te przeinaczone, jakie znacie pod nazwami: Głagolica, Bukwica i Runy. sławiańskiego, genetycznego słownika. To nie są te przeinaczone, jakie znacie pod nazwami: Głagolica, Bukwica i Runy." Mam rozumieć że bukwica ktorej naucza Lewsznow jest niewłaściwa względem tych znaków? Albo to: " Vladimir Govorov, badacz pisma sławiańskiego, sporo eksperymentuje. Dowiódł w drodze eksperymentów, że przykładowo znaki pisma łacińskiego, prowadzą do degradacji komórek organizmów żywych. Naświetlanie próbki żywych komórek obrazami niewłaściwych (m.in. łacińskich, czy cyrylicowych) liter przez dłuższy czas, miało niszczący wpływ na nie. Naświetlanie hologramami sławiańskich znaków natomiast, odwracało proces niszczenia, wspomagało regenerację komórek." A do tej pory żyłem w przekonaniu że cyrylica ma pozytywny wpływ na nasze DNA.

   Usuń
  4. Tam gdzie pojawiają się "mistrzowie" oświadczający, że inne pisma są niedobre a on prezentuje "jedno i prawdziwe" tam zapalają mi sieczerwone lampki kontrolne. To typowy wpływ sekciarzy i fanatyków pragnących przekierować uwagę (a co za tym idzie energię) na swoje wydumki. To tak jak z religiami- każda zwiera szczątki prawdy - gdyby choć trochę w tym prawdy nie było to nie mogliby zwodzić. "Najgorsze kłamstwa to prawdy częściowe".

   A odnosnie znaków- było wiele rodzajów pisma - cyrylica jest wykastrowanym (pozbawionym ważnych znaków) pismam Słowiańskim. Było pismo węzełkowe, kupieckie i masa innych - język był jeden.

   Lewszunow mówi wyraźnie, że możliwe jest (nie tłumaczyłem za wiele tych jego wykładów o bukwicy bo jeszcze za wcześnie) skomplikowanie znaków zapisu- coś jak "poprawienie rozdzielczości" w obiektywie i zamiast tabeli 7 na 7 jakiej on obecnie używa można rozpatrzywać 8 na 8 a nawet bardziej złozone ale dla ludzi na obecnym etapie rozwoju 7 x 7 czyli 49 znaków do opanowania (każźdemu przypisany jest określony obraz) to w tej chwili w tym "przedszkolu duchowości" wystarczające wyzwanie. To tak jak małym dzieciom sie najpierw opowiada uproszczoną przypowieść a potem w wieku dorosłym uzupełnia o masę szczegółów.

   Ogólnie temat pisma i mocy znaków to faktycznie klucz do naszego DNA. łacina faktycznie degraduje , rozrywa łańcuchy, tworzy "dwuwymiarowe" bioroboty- fanatyków. Cyryl i Metody (stąd nazwa Cyrylica - to byli mnisi katoliccy) powywalali sporo ze starego zestawu znaków (sporo wyjaśnień jest w filmie S.Striżaka "Gry Bogów") po to aby móc przetłumaczyć Słowianom biblię- aby prać im głowy. Część znaków stanowiących dziś tak zwaną cyrylicę jest też zdeformowana w stosunku do pierwowzorów. To wszystko będzie w najbliższych latach porzadkowane ale póki co będą pojawiać się dywrsanci "znający prawdę" aby mącić w głowach. Tak jkak wspomniał Trehlebov- ponieważ utrzymanie wiedzy pod kloszxem już jest niemożliwe to najeźdźca dał zielone światło dla wszelkiej maści świrów, groszorobów- oni wlewają w internet i inne media swoją 'twórczość" aby utrudnić dokopanie się do prawdy.
   Kończąc: ja nie oblewam podanego adresu pomyjami i nie mówię, że akurat jest to źródło dywersji ale niestety wielu poszukiwaczy nabiera się na rozmaite opowieści i szerze to potem w dobrej wierze przyczyniając się do rozprzestrzeniania bredni.

   Artykuł jaki omawiamy może być po części prawdziwy ale kilka wniosków być może chybionych. Konieczne jest zdrowomyślenie i ostrożność. Czytać można wszystko i badać wszystko ale zawsze zachowując należźny dystans- czystych źródeł nie ma i być nie może.

   Usuń
  5. Dzięki za wyjaśnienie. Autor tych artykułów lubi właśnie trochę pomącić i dobierać niezrozumiałe słowa prostemu człowiekowi . Przypomniał mi się rewelacyjny filmik odnośnie tego: https://m.youtube.com/watch?v=WwfuPz6AY8I . Bukwicą można by powiedzieć że "profesjonalnie" zajmuje się Iwaszko, aczkolwiek wolę Lewszunowa - po jego wystąpieniach odrazu weselej się robi.

   Usuń
  6. Tak- bukwica to "specjalizacja" Andrieja Iwaszko. Poznali się bliżej z Lewszunowem i teraz na zlotach Słowiańskich razem prowadzą spotkania. Od tej znajomości Lewszunow również włączył do swoich wykładów tabelę bukwicy.

   Usuń
 2. ^^To jest czymś, czego nie da się zabrać ani przetargować.

  OdpowiedzUsuń
 3. https://m.youtube.com/watch?v=z9eFsqwyz3Q

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pan Janek to nasz człowiek. Dałem pod nagraniem swoją uwagę:

   "Brawo Panie Janie- moja uwaga: ta banda nas rozgrabia od setek lat. I druga formalna uwaga: faszyzm to zjednoczenie ("nie ma miejsca dla faszyzmu powiadają słowa piosenki). Dziś faszyzm myli się z nazizmem. Pęk gałązek zwany jest faszyną- my mamy się zjednoczyć właśnie ! A skoro autorzy filmu dbają o częstotliwość to ośmielam sie niniejsze wyjaśnienie bo każde słowo ma też swoją wibrację i słowo "faszyzm" jest dzis niesłusznie "odsądzane od czci i wiary". Ten zły faszyzm miał zawsze etykietke - Niemiecki czy Włoski, którą z czasem - z wygody wywalono a wraz z tym prawidłowe i czyste pojęcie słowa faszyzm. TO TEŻ CELOWA DYWERSJA NAJEŹDCY bo oni dobrze wiedzą, że prawda tkwi w naszym języku i wibracji naszej mowy z kodami naszego DNA."

   Usuń
 4. Jak go zobaczyłem pierwszy raz to mówię on nie wygląda na zdrowego i wyłączyłem film ale później jakoś mi się przewinol gdzieś, słuchając go trochę, stwierdziłem - to brat nasz, dla mnie to lekcja że niema co ludzi oceniać powierzchownie zwłaszcza że często tak bywa że szewc bez butów chodzi, Trehlebov też gdzieś o tym mówił w związku z jego siwymi włosami. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 5. Film który wyłączyłem dotyczył temat ów zdrowotnych nie to żebym oglądał tylko tych co dobrze wyglądają hehe - dopisek

  OdpowiedzUsuń
 6. Ojczyzna... zobaczcie te dwa linki:
  https://www.youtube.com/watch?v=2PGpllZk4_w

  https://www.youtube.com/watch?v=CiYL0b0F8pg

  OdpowiedzUsuń

"OSTRZEŻENIE: wszystkie anonimowe komentarze bez jakiegokolwiek nicka/charakterystycznego znaku/ podpisu będą usuwane".
UWAGA TECHNICZNA: aby rozmowa miała jeden ciąg trzeba zawsze wcisnąć ";odpowiedz" pod pierwszym (przewodnim) postem zaczynającym daną rozmowę.
2.Najpoczytniejsze artykuły są dostępne po prawej w szybkich linkach pod nazwą "abecadło".
3. Ponadto w razie braku publikacji na stronie proszę o wiadomość na mail. Z jakiegoś powodu niektóre komentarze mylnie oznaczane są jako spam.