poniedziałek, 17 sierpnia 2015

Najlepsze spojrzenie dla dziewczyny

- Wiem, że wiele dziewcząt "stroi oczka" aby podobać się mężczyznom. A ty jak myślisz? Jak lepiej patrzeć aby się podobać?   - zapytała wnuczka.
   -Najlepsze spojrzenie dla dziewczyny to patrzeć pod swoje nogi - odpowiedziała babcia. Po pierwsze ona się nigdy nie potknie, po drugie lekkomyślni mężczyźni jej po prostu nie zauważą, a po trzecie takie spojrzenie doceni mężczyzna chcący się ożenić ze skromną, porządną dziewczyną.


źródło: https://vk.com/feed?w=wall-41340374_99488

7 komentarzy:

 1. 10-13. IX.2015 Kruszwica ,duzo ciekawych rzeczy i Aura Mira:-) Do ŁADOGRODU jedzie LUBOSWIETA RADAŁOWA -
  Strażniczka Rodowych praktyk Słowiańskich
  z wykładem praktycznym:
  *** UKŁAD PRZODKÓW. MĄDRE CZASY ***
  :-)

  Juz nie moge sie doczekac ,pozdrawiam Elfii .

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Super! zamawiamy zatem słoneczną pogodę- w każdym razie bez deszczu. Postaram się dojechać więc być może do zobaczenia.

   Usuń
  2. Znalazłem tę stronę https://www.facebook.com/events/1010145022353751/ - widzę, że jedną z organizatorek jest znana mi kobieta ( podejrzewałem, że ona ma coś z tym wspólnego) .
   Napisz proszę ( zadałem już pytanie na tej stronie FB) - czy przewidujecie zakaz spożywania alkoholu? Rok temu byłem na imprezie , gdzie o to zupełnie nie dbano. Ponadto wyjaśnij proszę czy jesteś mężczyzną czy kobietą. Na You Tube "Elfii" pisuje z konta męskiego natomiast na FB nie jest to tak jasne.

   Usuń
 2. :-) jestem kobieta:-) ,wyslalam komentarz z telefonu i podpisalo mnie jako osobnika meskiego. W ustawieniach byl wpisany mail :-) ,nie znam sie na elektronice zbyt dobrze. Niestety nie mam nic wspolnego z organizatorami,pogoda bedzie piekna :-) ,do zobaczenia.

  Pozdrawiam Malgorzata Elfii ;-) .

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. aha, piękna pogoda powiadasz. Dobrze - przyjrzę się jeszcze znakom na Niebie i Ziemi co do tego wyjazdu. Może byłaby okazja pogadać ze Swietozarem? Nie wiem którego dnia będą śpiewać, jedną z organizatorek znam - niestety z nie najlepszej strony, kilka osób deklarujących swój przyjazd także. Całe 3 dni to dla mnie za wiele - jeden wystarczy, pewnie się zwinę bez nocowania. Nie wiesz jakie to spotkanie? Jakie zasady? Jakieś koszty wstępu? Na stronie FB nic nie znalazłem.

   Usuń
 3. Szczerze mówiąc nic nie wiem . Wiem tylko,że chciałabym jechać :) ,trochę mnie zmartwiłeś swoim komentarzem,hmmm.... Jeszcze jest czas ,może pojawią się jakieś informacje dodatkowe (powinny moim zdaniem),będę jechała pociągiem i pewnie autobusem ,także wolałabym wiedzieć coś więcej ,poczekam.

  2 tydzień bez spodni,nogi nie ruszane ;),warkocz rośnie...
  Pozdrawiam Elfii.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No cóż - jeśli by mnie ktoś pytał o zdanie to zalecam ostrożność. W zeszłym roku ( i nie tylko ) byłem na kilku spotkaniach - imprezach zbiorowych. Ludzie mim o szczytnych ideałów na transparentach bywają rozmaici. Jest też taka zasada, że tego rodzaju imprezy przyciągają pasożyty społeczne, mroczne istoty chcące sobie "pochłeptać energii". Bardzo dużo rozczarowań doznałem rok temu - jestem mega ostrożny, jedno ze spotkań było u mnie na wsi. Dużo mógłbym opowiadać.

   Usuń

"OSTRZEŻENIE: wszystkie anonimowe komentarze bez jakiegokolwiek nicka/charakterystycznego znaku/ podpisu będą usuwane".
UWAGA TECHNICZNA: aby rozmowa miała jeden ciąg trzeba zawsze wcisnąć ";odpowiedz" pod pierwszym (przewodnim) postem zaczynającym daną rozmowę.
2.Najpoczytniejsze artykuły są dostępne po prawej w szybkich linkach pod nazwą "abecadło".
3. Ponadto w razie braku publikacji na stronie proszę o wiadomość na mail. Z jakiegoś powodu niektóre komentarze mylnie oznaczane są jako spam.