piątek, 27 marca 2015

Chcesz zniszczyć naród-

- doprowadź do rozwiązłości jego kobiety.

Stara mądrość.Jeszcze takie coś - nieco w temacie:

"Dajcie mi  środki masowego przekazu a ja z każdego narodu
zrobię stado świń"  ( to tak na temat - na przykład seriali w TV)
     Józef Goebbels2 komentarze:

 1. Podobny cytat rzucający światło, kto za tym stoi:
  "Z jednego pnia wywiódł też wszystkie narody ludzkie, aby mieszkały na całym obszarze ziemi, ustanowiwszy dla nich wyznaczone okresy czasu i granice ich zamieszkania Dz.Ap. 17:26".

  Może bóg żydów zdecydował, o końcu Rosjan.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. :))) skoro powołujesz się na te zapiski ( tak zwane Pismo święte ) to doczytaj dokładnie (chyba, że nie uznajesz tzw, "nowych testamentów" i działań Jezusa) . Jest opisana scena gdy Jezus pości na pustyni. Kusi go szatan a Jezus mu odpowiada: "nie miałbyś władzy gdyby ojciec w Niebie ci nie zezwolił".

   To co się dotąd wydarzało to zwykły galaktyczny cykl zimy i lata. Popatrz za okno co się właśnie dzieje . To samo dzieje się ze Słowianami- niektórzy z osobna zimy nie przetrwali ale to nie żaden koniec (Rosjanie - a ściślej "Ruscy" są Słowianami- ludźmi "rasy" ( sprawdź co po łacinie oznacza to słowo -podpowiedzią może być znane powszechnie "tabula rasa") . Biała rasa nie ma żadnego końca- my się zawsze na wiosnę odradzamy. Siły mroku czynią swoje dzieło i eliminują jednostki słabe działając dla naszego dobra tak naprawdę- sprawdzając nas i hartując. Ładnie to wyjaśnia na przykład Trehlebov, którego sporo wykładów przetłumaczyłem na polski.

   Usuń

"OSTRZEŻENIE: wszystkie anonimowe komentarze bez jakiegokolwiek nicka/charakterystycznego znaku/ podpisu będą usuwane".
UWAGA TECHNICZNA: aby rozmowa miała jeden ciąg trzeba zawsze wcisnąć ";odpowiedz" pod pierwszym (przewodnim) postem zaczynającym daną rozmowę.
2.Najpoczytniejsze artykuły są dostępne po prawej w szybkich linkach pod nazwą "abecadło".
3. Ponadto w razie braku publikacji na stronie proszę o wiadomość na mail. Z jakiegoś powodu niektóre komentarze mylnie oznaczane są jako spam.
4. Wbudowana wyszukiwarka blogowa jest trochę niedokładna i omija pewne treści pomimo występujących w nim szukanych słów. Innym rozwiązaniem jest wpisanie w google, czy bezpośrednio w pasku przeglądarki frazy: site:michalxl600.blogspot.com szukanywyraz Wynikami będą wszystkie artykuły zawierające słowo "szukanywyraz" na tymże blogu.