piątek, 21 listopada 2014

MISJA KOBIETY  Pradawna mądrość Chińska powiada: "Kobieta ma tylko jedno najważniejsze zadanie w życiu, którego powinna uczyć się od dzieciństwa - wchłaniać, gromadzić i przechowywać w sobie energię. To jest jej przeznaczenie. Dla mężczyzny jest ona źródłem żywej wody, do którego on wciąż powraca aby napełniać się siłami. Zmęczona kobieta nie jest w stanie pomóc mężczyźnie się odrodzić - staje się jak wyschnięta studnia nie mogąca ugasić pragnienia. Zadania, które wywołują wewnętrzny konflikt i negatywne emocje nie są dla kobiety. Wszystko czym zajmuje się kobieta powinna czynić z miłością - dla siebie, dla rodziny aby wypełnić swoją główną misję. Pożytek przyniesie wszystko co sprawia kobiecie przyjemność i pozwala wprowadzić harmonię - śpiew, rysowanie, taniec, muzyka, rękodzieło. Jeśli ma ochotę się tym zajmować to niech się zajmuje. Kobieta ma wielką misję - być niewyczerpanym źródłem energii, radości, optymizmu, piękna i światła dla całej rodziny.

  Każda kobieta powinna wiedzieć, że jest piękna. To stwarza uczucie "napełnienia". Dzięki czułym słowom i potwierdzeniom tego piękna kobieta staje się łagodna, czuła, figlarna i rozkwita jeszcze bardziej. Mądry mężczyzna wie jak pomóc ukochanej stać się jeszcze piękniejszą. Im mocniej się on o nią troszczy tym obficiej ona kwitnie i napełnia swoją energią mężczyznę. Kobieta jest kolebką, której niezbędny jest ogień. Największym bogactwem w świecie jest energia. Za żadne pieniądze nie da się jej kupić. Dlatego mężczyzna gotów jest kobiecie oddać za ten ogień wszystko co ma najcenniejsze.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

"OSTRZEŻENIE: wszystkie anonimowe komentarze bez jakiegokolwiek nicka/charakterystycznego znaku/ podpisu będą usuwane".
UWAGA TECHNICZNA: aby rozmowa miała jeden ciąg trzeba zawsze wcisnąć ";odpowiedz" pod pierwszym (przewodnim) postem zaczynającym daną rozmowę.
2.Najpoczytniejsze artykuły są dostępne po prawej w szybkich linkach pod nazwą "abecadło".
3. Ponadto w razie braku publikacji na stronie proszę o wiadomość na mail. Z jakiegoś powodu niektóre komentarze mylnie oznaczane są jako spam.
4. Wbudowana wyszukiwarka blogowa jest trochę niedokładna i omija pewne treści pomimo występujących w nim szukanych słów. Innym rozwiązaniem jest wpisanie w google, czy bezpośrednio w pasku przeglądarki frazy: site:michalxl600.blogspot.com szukanywyraz Wynikami będą wszystkie artykuły zawierające słowo "szukanywyraz" na tymże blogu.