wtorek, 25 listopada 2014

Kobieca kobieta

ostatnia część tekstu ze strony http://www.valyaeva.ru/chto-oznachaet-byt-zhenshhinoj/#ixzz3JzvTJXTh

    Warto przypomnieć sobie o swoim kobiecym przeznaczeniu, o tym jak zmienia się świat gdy pojawia się u nas uczucie osobistej godności ( ale nie arogancji) - -ludzie zaczynają się wtedy  inaczej do nas odnosić.

           A i same już nie możemy traktować siebie jako "pozagatunkowej". Wtedy też wybieramy tych z którymi się komunikujemy, tych za których wychodzimy za mąż. Wtedy jesteśmy w stanie postawić naszym bliskim takie granice aby nie weszli nam na głowę. I tylko wtedy możemy coś podarować światu.

          Co możemy podarować? - to co najcenniejsze, siebie.

         Kobieta posiadająca godność jest w stanie być szczęśliwą. I to szczęście tak jak magnes jest w stanie przyciągać do niej ludzi. Do jej życia trafiają wspaniali mężczyźni bo podoba im się przebywanie obok takiego słoneczka. Pojawiają się  w jej otoczeniu koleżanki i koledzy gdyż ma się czym dzielić z ludźmi. Obok takiej mamy rozkwitają dzieci - one widzą, że dorosłe życie jest pełne szczęścia i miłości.

     Taką kobietę ma się ochotę uczynić jeszcze szczęśliwszą niż jest. A to dlatego, że ona już potrafi być szczęśliwą. I nawet jeśli mężczyźnie nie uda się uczynić jej jeszcze bardziej szczęśliwą to w każdym wypadku pozostanie ona szczęśliwa. Jest to loteria bez przegranej w którą nie można nie zagrać.

       Taka kobieta jest w stanie uszczęśliwić tych, którzy są razem z nią. Kiedy jesteś pełna to łatwo się tobie dzielić szczęściem - wszak masz jego dostatek.

 Trzeba tylko wziąć swoją ciężką łódkę z pleców - zdjąć ją i rzucić do rzeki a ona sama poniesie Ciebie na spotkanie miłości i szczęścia.

     A wszystko zaczyna się w tym punkcie gdy już rozumiesz, że urodziłaś się doskonałą. I wszystko co potrzeba to przypomnieć sobie jak to było - swoje przeznaczenie- przeznaczenie Kobiety.


   

3 komentarze:

  1. Jeszcze się żadna szczęśliwa kobieta nie wpisała ani żaden mężczyzna, który taką spotkał.

    OdpowiedzUsuń
  2. Może dlatego, że nie mają czasu na internety.

    OdpowiedzUsuń

"OSTRZEŻENIE: wszystkie anonimowe komentarze bez jakiegokolwiek nicka/charakterystycznego znaku/ podpisu będą usuwane".
UWAGA TECHNICZNA: aby rozmowa miała jeden ciąg trzeba zawsze wcisnąć ";odpowiedz" pod pierwszym (przewodnim) postem zaczynającym daną rozmowę.
2.Najpoczytniejsze artykuły są dostępne po prawej w szybkich linkach pod nazwą "abecadło".
3. Ponadto w razie braku publikacji na stronie proszę o wiadomość na mail. Z jakiegoś powodu niektóre komentarze mylnie oznaczane są jako spam.
4. Wbudowana wyszukiwarka blogowa jest trochę niedokładna i omija pewne treści pomimo występujących w nim szukanych słów. Innym rozwiązaniem jest wpisanie w google, czy bezpośrednio w pasku przeglądarki frazy: site:michalxl600.blogspot.com szukanywyraz Wynikami będą wszystkie artykuły zawierające słowo "szukanywyraz" na tymże blogu.