poniedziałek, 10 czerwca 2024

Jak muzułmanki okłamują swoich mężów - film z kanału MENSIZM

 oryginał jest tu: https://www.youtube.com/watch?v=s4dlkxCWB7U

 jak oszukują muzułmanki.

   Dla nikogo nie jest już tajemnicą, że w naszym świecie istnieją już operacje przywrócenia żeńskiego dziewictwa i najczęściej korzystają z tego muzułmanki.  Aby to potwierdzić nie trzeba daleko szukać - wystarczy do wyszukiwarki Youtube wpisać frazę "hymenoplastyka", przejść na dowolne wideo i poczytać komentarze. 90% tych komentarzy zostawiają muzułmanki.

  Wiele muzułmanek zaszywa się przed ślubem a potem oszukuje swoich ufnych mężów. Mało tego: wiele matek tych dziewcząt w tajemnicy przed ojcami kierują je na taką operację. Według tych matek przyszli mężowie i ojcowie niekoniecznie muszą o tym wiedzieć. Jak to się powiada: "im mniej wiedzą - tym lepiej śpią".

Nie wszystkie muzułmanki korzystają z tych usług - korzystają tylko te, które nie potrafią utrzymać dziewictwa, pozostałe po prostu praktykują seks analny a dziewictwo zachowują dla męża. Dla tych, którzy o tym nie wiedzieli: w wyniku seksu analnego kobieta również może doświadczyć orgazmu. Bojownicy moralności chodzą z dumnie podniesioną głową nie podejrzewając, że ich Aisze są tak samo zeszmacone jak nasze Nataszki.

   O ile dla większości naszych Januszków jest rzeczą normalną lizanie pierożka w który wchodziły cudze penisy i nazywanie kobiety publicznej swoją drugą połówką to Ahmedom z reguły nie jest wszystko jedno. Z tego powodu wiele kobiet z Kaukazu chce wyjść za mąż za Stiepanów dla których nie ma znaczenia jak wielu mężczyzn wkładało jej do ust swój penis - wszak nie każda muzułmanka chce poddawać się operacjom chirurgicznym.

   Wiele muzułmanek w młodości dobrze się bawi, jadą studiować do dużych rosyjskich miast, żyją w akademikach w których dają sobie wkładać we wszelkie otwory a potem pod koniec nauki wykonują hymenoplastykę i wracają do swojego Dagestanu.

 Dagestanki przyjeżdżają do Moskwy z wiedzą o starożytnej nauce o nazwie "miłość" - podczas gdy w Moskwie jej dziurkę rozciągają Sasza i Dimitr na ojczyźnie oczekuje na nią narzeczony o imieniu Szamil, który niczego nie podejrzewa i najprawdopodobniej nigdy się nie dowie o jej maleńkim sekrecie podczas jej studenckich lat. 

  Kiedy Aisza wraca do domu to z reguły ubiera suknię i opuszcza wzrok aby nie rozczarować ojca, krewnych no i oczywiście Szamila.

  Wszystkie te informacje nie są wzięte z powietrza czy sufitu - kiedy studiowałem w jednym z moskiewskich uniwersytetów to wiele przyjezdnych muzułmanek uprawiało seks z Rosjanami a pod koniec nauki wykonywały hymenoplastykę i wracały do siebie do domu.

Tak dzieje się nie tylko w Rosji lecz prawie na całym świecie, na przykład kiedy Arabki wyjeżdżają na studia do Pragi, Paryża czy Berlina to noszą krótkie spódniczki, malują usta i uprawiają seks z miejscowymi Ghańczykami - nawet czasami dokonują aborcji. A potem wykonują hymenoplastykę i wracają do siebie do Bagdadu.

    Oczywiście nie wszystkie muzułmanki są dotknięte tym syndromem ale co najmniej połowa. Trzeba rozumieć, że Aisze i Fatimki dorastają w jednym polu informacyjnym z naszymi Nataszkami - wszelacy pseudo trenerzy i koucze uczą je manipulacji mówiąc, że żona nie ma wobec męża żadnych obowiązków, że nie musi gotować i że jej ciało to jej sprawa, że bycie samotną matką jest normalne itp. 

   Dziś Aisze od Nataszek różnią się tylko tym, że o ile Nataszki mogą bez problemów ssać starszym kolegom na klatce schodowej to Aisza musi to czynić w tajemnicy przed ojcem i braćmi. Oczywiście w komentarzach zaraz się pojawią bojowi, rogaci Kaukazcy, którzy wolą żyć w iluzji i zaprzeczać temu ale mężczyźni z Kaukazu, którzy znają życie zgodzą się ze mną.

 Mam wielu przyjaciół wśród Czeczenów i Azerbejdżanców i według ich własnych słów dzisiejsza kobieta pochodząca z Kaukazu absolutnie niczym nie różni się od rosyjskiej Nataszy.

  Jak możesz się zorientować, że twoja kobieta się zaszyła? Jeśli nigdy nie uprawiałeś seksu to bez pomocy lekarza się tego nie dowiesz.  Z dużym prawdopodobieństwem zostaniesz zrobiony w balona i przyprawią tobie rogi. Tylko mężczyzna z bogatym doświadczeniem seksualnym jest w stanie zdać sobie sprawę, że kobieta dokonała operacji przywrócenia błony dziewiczej.

Pomimo tego, że hymenoplastyka jest zabiegiem stosunkowo bezpiecznym i  byle jaki chirurg sobie z tym poradzi, lecz jeśli podczas pierwszego stosunku seksualnego do szwu dostanie  się infekcja to może nastąpić ciężkie krwawienie, które jest niemożliwe do powstrzymania w warunkach domowych.

 Jeśli nie podjąć w odpowiednim czasie środków zaradczych to w takich przypadkach noc poślubna przyniesie ci korzyść i zakończy się śmiercią takiej wywłoki.

  Przy okazji: dzisiaj nawet niekoniecznie trzeba wykonywać hymenoplastykę,  mężczyźni są dzisiaj bardzo ufni i wystarczy kupić kapsułkę dziewictwa albo sztyft ze sztuczną krwią na odpowiedniej stronie w internecie - to kosztuje grosze. Potem można udawać niewiniątko.

200

Ale czasami nawet i to nie jest potrzebne - wystarczy nakłamać Jankowi czy Stefanowi, że ​​została zgwałcona w przeszłości. Jest to najpowszechniejsza wymówka u nie dziewic. Jeśli kiedykolwiek usłyszysz takie wyjaśnienie, to zapytaj w jakim więzieniu przebywa gwałciciel.

  Ogromny plus naszych rosyjskich kobiet polega na tym, że choć są ździrami, to nie ukrywają tego, że się pieprzyły z kim popadnie. 

Natomiast muzułmanki czynią to wszystko w tajemnicy. O ile dawniej dziewczęta z  Kaukazu były naprawdę skromne i czyste, to dziś Aisze niczym nie różnią się od Nataszek a czasem są nawet gorsze, więcej szczegółów na naszym kanale Telegram, link w opisie pod filmem.

 https://rumble.com/v50rxvi-jak-muzumanki-okamuj-swoich-mw.html

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

"OSTRZEŻENIE: wszystkie anonimowe komentarze bez jakiegokolwiek nicka/charakterystycznego znaku/ podpisu będą usuwane".
UWAGA TECHNICZNA: aby rozmowa miała jeden ciąg trzeba zawsze wcisnąć ";odpowiedz" pod pierwszym (przewodnim) postem zaczynającym daną rozmowę.
2.Najpoczytniejsze artykuły są dostępne po prawej w szybkich linkach pod nazwą "abecadło".
3. Ponadto w razie braku publikacji na stronie proszę o wiadomość na mail. Z jakiegoś powodu niektóre komentarze mylnie oznaczane są jako spam.
4. Wbudowana wyszukiwarka blogowa jest trochę niedokładna i omija pewne treści pomimo występujących w nim szukanych słów. Innym rozwiązaniem jest wpisanie w google, czy bezpośrednio w pasku przeglądarki frazy: site:michalxl600.blogspot.com szukanywyraz Wynikami będą wszystkie artykuły zawierające słowo "szukanywyraz" na tymże blogu.