poniedziałek, 10 lipca 2017

Wielka misja Kobiety.

Sławiony był wizerunek kobiety-matki, która wynosi w sobie (w sensie - pielęgnuje, hoduje) nasienie dwojga - ziarno to jest energią, która nazywa się wiecznością. Ta energia jest stworzona przez Boga i każdy człowiek posiada tę energię, ale WŁAŚNIE W KOBIECIE ta energia wzrasta osiąga taką moc, gdy pojawia się nowy człowiek na świecie - to właśnie jest wielką misją kobiet ponieważ PIERWSZĄ MISJĄ KOBIETY JEST RODZIĆ - wszystko inne później.

Kiedy dzisiejsze kobiety zrozumieją jaka energia jest im powierzona - a jeśli tylko w pełni sobie to uświadomią to wszelka pożądliwość i handel ciałem przestanie istnieć. Wszak od kobiety zależy przyszłość, ona może być szczęśliwa ale też może jej nie być jeśli kobiety nie zechcą rodzić.


źródło tłumaczenia: https://vk.com/life.move?w=wall-31239753_129543
Urywek z książki: "wiedza zachowana w dolmenach" - A. Sawrasow - seria książek "wiedza Praźródeł".


12 komentarzy:

 1. Aż łzy mi sie zakręciły czytając wpis i na myśl jak ja kocham być mamą choć nie zawsze byłam, jestem doskonałą mamą, ale nie wyobrazałam sobie życia bez bycia Mamą. I.

  OdpowiedzUsuń
 2. Rosja strażnikiem pokoju na świecie, nastanie nowej ekonomi i złotego wieku na Ziemi. :)) https://www.youtube.com/watch?v=zZHpUevKn0E&feature=em-uploademail warto obejrzec cale, ciekawy fragment od 26min do konca

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A moje serce jest źródłem pokoju na świecie :)))) I

   Usuń
 3. Czy zwróciliście uwagę, że tematyka o kobietach wpleciona jest w czas pełni? celowo lub "przypadkiem"

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie wpadłam na to, ale myślę, ze jest celowym przypadkiem :))). I

   Usuń
 4. coś dla ucha
  https://www.youtube.com/watch?v=ds5bPST-gxY
  I.

  OdpowiedzUsuń
 5. a tu jaki utwór
  https://www.youtube.com/watch?v=3cPPs62rRQk
  I.

  OdpowiedzUsuń
 6. brrrr ... aaarrr on _Kiedyś USA były programowane na światowego przewodnika a dzisiaj Rosja a siły które za tym stoją są te same! na ucisku już się nie pojedzie od jakiegoś czasu (bo to przecież era nowa nastała... ;P ) to pojedzie się na pozytywnych wartościach _wielka uwaga uwaga

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "Kiedyś USA były programowane na światowego przewodnika a dzisiaj Rosja a siły które za tym stoją są te same!"

   Chyba jednak nie te same. Stosuj do wszystkiego niegłupią zasadę: "po owocach poznawajcie". Pożyjemy - zobaczymy. Naprawdę nie widzisz, że gdyby nie akcja Rosji i pomoc Assadowi to mielibyśmy dziś muzułmanów na ulicach?

   Usuń
  2. p.s. a do Arona mam też dystans- kiedyś jakieś głupoty wygadywał niemal promując homoseksualizm.

   Usuń
 7. oczywiście "pożyjemy zobaczymy" ... Plan natomiast był tak że skoro cześć Dzieci nie bardzo się daje zzoombić to zrobimy im rozwarstwienie na dwie części, zoombiaki w hameryce a w rosiji użadzimy im skansen na pozytywnych wartościach co by przez jakiś czas jeszcze się nie pokapowali o co chodzi ...
  i wszyscy będą szczęśliwi i sobie radośnie będziemy ten burdelik ciągnęli przez najbliższe lata ;)
  beneficjentami będą oczywiście ci co byli...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Rosja od 100 lat ( co najmniej) była pod okupacją USA. Masz rację - technika dzielenia na rozwarstwienia jest stosowana wielokrotnie i do dziś (Korea Północna i Południowa, Niemcy wschodnie i zachodnie ). To jest bandycka metoda dobrego i złego Policjanta - typowy chwyt "fałszywego wyboru" w rodzaju "taki już jest niedobry ten świat i wybierz mniejsze zło". Nawet niedawno w Hamburgu tresowano ludzi technikami będącymi kopią tego co na Majdanie. Opłaceni przez tę samą siłę "antyglobaliści" popalili samochody i spalili kilka sklepów. Teraz pracujące na to wszystko społeczeństwo ma "wybór" - albo podąża w stronę niechcianej globalizacji albo (niby) na przeciwległym biegunie ma "antyglobalistów" robiących totalny burdel i mącących już zupełnie. Ludzie walczący codziennie w pracy o przetrwanie zgadzają się na to "zakolczykowanie" bo więzionemu człowiekowi lepszy się wydaje Policjant co poda herbatę i poczęstuje papierosem i jest miły niż ten co bije.
   Jednak co do obecnej Rosji .... coś się zmieniło. To nie jest ta sama siła co żydokomuna a słucham po rosyjsku wszystkiego co się da. Odszukaj w sieci nauczania KOB (Jan Potoczek, vishnupurana - oni tłumaczą na Polski) - jest kilka tych opracowań (fajne , krótkie filmiki ) połączonych we wspólna listę. To naprawdę ciekawe się robi.
   Jakbyś miał problem ze znalezieniem to pisz - wyszukiwarka nawet You Tube niechętnie podaje info o istnieniu tych materiałów. Ponadto zachęcam do nauki rosyjskiego i słuchania cotygodniowych komentarzy politycznych W.W. Piakina (Jan Potoczek co któreś tłumaczy na polski).

   Usuń

"OSTRZEŻENIE: wszystkie anonimowe komentarze bez jakiegokolwiek nicka/charakterystycznego znaku/ podpisu będą usuwane".
UWAGA TECHNICZNA: aby rozmowa miała jeden ciąg trzeba zawsze wcisnąć ";odpowiedz" pod pierwszym (przewodnim) postem zaczynającym daną rozmowę.
2.Najpoczytniejsze artykuły są dostępne po prawej w szybkich linkach pod nazwą "abecadło".
3. Ponadto w razie braku publikacji na stronie proszę o wiadomość na mail. Z jakiegoś powodu niektóre komentarze mylnie oznaczane są jako spam.