środa, 12 lipca 2017

Moc marzenia.

Był już taki temat na blogu: "marzenie a pragnienie". Było też wiele słów na ten  temat w rozmaitych w komentarzach, był też inny temat założony z okazji publikacji filmu Jegorowa "nauka obrazowości". 

Wszystko to dotyczy kwestii naszej "mocy Boskiej" - umiejętności kreowania tej rzeczywistości wokół nas. Wszelakie siły władające obecnie tym światem od czasów Egiptu (w zasadzie jest to jedna moc w wielu maskach) trzymają tę wiedzę jako największą tajemnicę i zmieniły ludzkość w stado bezwolnych robotników (bateryjek - jak to sugeruje film MATRIX).

  Czytelnicy książek "Dzwoniące Cedry Rosji" rozpoznają w filmie idee głoszone w książce (pojawił się już drugi tom -LEGALNIE wydany w Polsce i pięknie oprawiony, wydawnictwo "Wartościowa książka")A oto kopia tekstu wypowiadanego w filmie:
Człowiek jest doskonały -nie jest idealny ale jest doskonały. Doskonałość oznacza umiejętność człowieka by doścignąć ideału lub nie dościgać go. Wybrać sobie dane osiągnięcie lub też nie, albo też doścignąć anty- ideału.
 Można też machnąć na to ręką i żyć bez jakichkolwiek ideałów.
 Stwórca od początku dał każdemu wszystko. Każdy człowiek może nauczyć się wszystkiego i wyłącznie jego wychowanie oraz język środowiska - socjalizacja od momentu poczęcia nakierowuje jego myśli
w tę lub inną stronę.
 Sama umiejętność istoty ludzkiej wybierania rozmaitych programów i zmieniania ich według swojej woli określa jego doskonałość. Doskonałość oznacza brak konieczności ulepszania czegokolwiek w człowieku przez siły, które go u źródeł stworzyły. Ponieważ wola jest w pełni oddana w nasze ręce to my sami jesteśmy tymi Istotami,
które są w stanie uczynić ze sobą i swoim otoczeniem to czego sobie zażyczymy i czego się nauczymy- W TYM RÓWNIEŻ wpływać na całą ludzkość z pomocą marzenia.
 Człowiek jest doskonały - jest w nim wszystko to co jest we wszechświecie: wszelkie możliwości, wszystkie energie. To co jest w kamieniu, w drzewie lub w dowolnym zwierzęciu jest również i w człowieku i nie mają sensu próby odżegnywania się od zwierzęcego składnika natury ludzkiej. Odrzucanie go powoduje odwrotny skutek i powoduje wyłącznie przeciwny ruch wahadła a człowiek staje się tylko rozdrażniony i nie jest w stanie w pełni go zwalczyć. Nie trzeba go zwalczać- wprost przeciwnie: należy go zaakceptować, zrozumieć- brać pod uwagę i władać nim. Człowiek jest człowiekiem nie jako przeciwwaga dla swojej zwierzęcej natury lecz dopełnieniem jej i jest w stanie za pomocą swojej woli władać swoimi instynktami.
 Bezmyślnym jest zaprzeczanie im: uczuciu głodu czy też instynktu podtrzymania życia, który zawiera w sobie poszukiwanie miłości lub też dążenie do wywalczenia wiodących pozycji w społeczeństwie a następnie pragnienie wybrania lidera jako towarzysza życia.
 Wszystko to w nas jest i wszystko to przewidział Stwórca. Nic nie jest pierwotne - ani duch ani materia. Świat jest całością i jest kompletny a negowanie swojej zwierzęcej natury oznacza próbę protestu przeciw jego zasadom - rozdzielać siebie wewnątrz siebie a wolna wola właściwa tylko człowiekowi pozwala nam na przykład celowo-czasowo zrezygnować z jedzenia aby wyleczyć organizm
(OGŁASZAM GŁODÓWKĘ - CHCĘ MIEĆ ZDROWY ORGANIZM) lub też zrezygnować z innych rozkoszy aby zgromadzić i oczyścić moce twórcze.
 Człowiek jest doskonały - każdy w duszy posiada prawdę praźródła ale to czy staniemy się lepsi czy nie - czy ludzkość jako całość stanie się szczęśliwsza czy nie, zależeć będzie od tego czy
będziemy potrafili rozpoznać i wybrać marzenie mogące zmotywować nas do tego.
 Nasza rzeczywistość jest taka jaką ją sobie wymarzyliśmy - lub jaką nam ktoś wymarzył. Zarówno współczesne wypaczone społeczeństwo konsumpcji z jego blaskiem i nędzą, jak i przeszłe społeczeństwo budowniczych "komunistycznego ula" czyli "społeczeństwa szczęścia
i dostatku dla wszystkich" są rezultatem działania marzenia społeczeństwa, marzenia jakie my świadomie czy nieświadomie zasilamy (podtrzymujemy). To co sobie obieramy jako ideały-
- jacy liderzy i z jakim światopoglądem będą przyciągać do siebie uwagę kobiet a poprzez to jaki kierunek dążenia do "liderstwa" stanie się celem mężczyzn, zależy od marzenia dominującego w społeczeństwie a ukierunkowany wpływ na to marzenie ma możność wywrzeć każdy z nas jeśli obierze taki cel. Moc takiego wpływu może być niemal zerowa lub też absolutna. Mało tego:
każdy z nas jest w stanie stworzyć marzenie dla całego społeczeństwa a tym samym zmienić wektor społecznych dążeń (STATEK POWIETRZNY- WŁÓCZĘGA) inicjując nowych liderów
w dążeniu do takiego marzenia. I im większą skalę ma to marzenie - im większej liczbie ludzi będzie ono bliskie tym więcej mocy będzie w nie zaangażowane zarówno ludzkich jak i mocy wszechświata. Wszak człowiek jest doskonały - nie idealny ale doskonały.
  Każde niemowlę jest doskonałością - ilość możliwych połączeń neuronowych w jego mózgu przewyższa ilość molekuł we Wszechświecie. I nawet biorąc pod uwagę, że pamięć ludzka jest tak czy siak karmiczna to posiadamy pełen "pod-przestrzenny" kanał więzi z Wszechświatem i trzeba tylko o nim wiedzieć i rozwijać go. Lecz aby nauczanie postępowało w naturalny sposób i osiągnęło wyższy punkt rozkwitu, aby nawet potencjalnie przewyższyć stwórcę waszemu dziecku potrzeba całkiem niewiele: być świadomie przywołanym i poczętym oraz wzrastać w otoczeniu jego żywych stworzeń - uczyć się od przyrody, w żywym otoczeniu a nie w martwym, jeść żywe pożywienie a nie martwe.
 Potrzebne mu są także pytania zadawane przez was na temat wszechświata aby już w dzieciństwie starać się uruchomić pełne możliwości rozumu - tylko od was zależy jaki start zapewnicie swojemu dziecku i jaki świat mu pozostawicie.
 OD WAS ZALEŻY -bo człowiek jest doskonały. Doskonałość oznacza, że nigdy nie było żadnej ewolucji. Człowiek od razu pojawił się takim jakim jest obecnie.
 Podając jako przykład uniwersalną teorię ewolucji zapewne wspomnicie że, wielu naukowców twierdzi, iż człowiek pochodzi od małpy ale mam dla was propozycję: wybierajcie wersję pochodzenia człowieka po tym co każda z nich dla was niesie. Ja trzymam się tej, że człowiek jest „koroną stworzenia” co daje mu moc i sens życia.
 Wy możecie się trzymać każdej innej wersji-  wolna wola obejmuje również i to - wszak człowiek jest doskonały.

25 komentarzy:

 1. Bardzo dziekuje Szanowny Gospodarzu za kolejny temat. Każdy wpis zamieszczony przez Ciebie sprawia mi Radość bo wiem, ze czegos nowego sie dowiem, nauczę, odkryję. Pozdrawiam serdecznie I.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na zdrowie - Cały kosmos jaki nas otacza- natura tej rzeczywistości jest żeńska.
   To przemyka przez moment w filmiku jaki dziś wypuściłem (mowa o tym ku jakim mężczyznom zwracać się będą Kobiety- jakich z nich obdarzą swoją mocą twórczą). Mężczyzna jest tylko wykonawcą z poziomu materii- najpierw
   musi powstać marzenie na poziomie energetycznym a ten jest dla Was kobiet wielokrotnie bardziej dostępny - S. N. Łazariew powiadał, że Kobiety są 3 razy bardziej "uziemione". Nie wiem czy 3 razy ale na pewno bardziej. Żaden mężczyzna nie będzie tak zły jak kobieta, która przeszła na ciemną stronę mocy i żaden mężczyzna nie jest w stanie wzbić się na te wyżyny świętości jakie może osiągnąć Kobieta - kapłanka i władczyni Jasnych sił.
   Wszystko to już na blogu wałkowaliśmy ale trzeba powtarzać.

   Usuń
  2. Jeszcze RAZ dzięki za cierpliwość powtarzania:)) I.

   Usuń
  3. mowa o tym ku jakim mężczyznom zwracać się będą Kobiety- jakich z nich obdarzą swoją mocą twórczą ... już ci Jędrzeju i nie tylko, odpowiadam! ŻADNYCH NIE OBDARZĄ !!! moc twórcza kobiet pozostanie u kobiet a mężczyźni zatroszczą się o odzyskanie swojej własnej !

   Usuń
  4. zmień stronę i nie męcz. ....Proszę.

   Usuń
  5. to cie trochę pomęczyłam :P tak tylko mnie wena poniosła a ostatnio mam super oko do wyszukiwania takich "baboli" nie musisz odpisywać. To absolutnie nic prywatnego.
   to koniec łatwowiernych kobiet które łykają "wszystko" jak pelikan a jak jeszcze okraszone miłowaniem i wszystkimi najpiękniejszymi uczuciami!
   moje drogie czas uruchomić uśpione zmysły i zrobić porządki !

   Usuń
  6. a jeszcze dodam... żebyś Jędrzeju otrzepał z kołnierza kleszcze które po ostatnim spacerze Ci pozostały.

   Usuń
  7. Widzę,że bardzo cię boli fakt, że to nie tobą spacerowałem. :)
   Sama sobie otrzep kleszcza - ja mam słodką krew i do mnie one nie lgną.

   Usuń
  8. Drugi tom "Dzwoniących Cedrów Rosji" wydany i tłumaczony jest przez Wydawnictwo "Wartościowa Książka". Wydawnictwo Satja Juga już nie ma w tym udziału.
   Książka jest w twardej okładce na nowo zaprojektowanej, a na niej znak Wydawnictwa "Wartościowa Książka". Również stopka wydawnicza o tym zawiadamia.
   Nie da się pomylić książek z tych dwóch wydawnictw.

   Usuń
 2. Drugi tom został wydany nie przez wydawnictwo Satja Juga, a przez Stowarzyszenie Wartościowa Książka.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z tego co ja widzę na okładce to wydawnictwem jest nadal Satia Juga. To kto finansował wydanie to już całkiem inna sprawa- pierwsze wydanie też było opłacone przez "podmiot zewnętrzny". Satia Juga jest tu tylko wykonawcą usługi a Ludmiła tłumaczką.

   Usuń
  2. POSTY PRZENIESIONE Z INNEJ ROZMOWY:

   Anonimowy 13 lipca 2017 15:02

   Drugi tom "Dzwoniących Cedrów Rosji" wydany i tłumaczony jest przez Wydawnictwo "Wartościowa Książka". Wydawnictwo Satja Juga już nie ma w tym udziału.
   Książka jest w twardej okładce na nowo zaprojektowanej, a na niej znak Wydawnictwa "Wartościowa Książka". Również stopka wydawnicza o tym zawiadamia.
   Nie da się pomylić książek z tych dwóch wydawnictw.
   Usuń
   michalxl60013 lipca 2017 16:28

   Hm... no faktycznie - sprawdzam teraz raz jeszcze. Może ktoś mnie wprowadził w błąd podczas rozmowy.

   Usuń
 3. Przestałam tu zaglądać jakiś czas temu ale "coś mnie tknęło" i teraz nawet przyszła taka myśl że może ja będę miała "ta przestrzeń na oku" :)... masz tu Jędrzeju "przygruchane" całe multum przepięknych niewiast najlepszy sort z najlepszych takich które "pójdą w ogień" które potrafią tak kochać że oddadzą wszystko co mają bez zająknięcia !!! a ty wyprowadzasz je na te "ruskie manowce" nie mogę tego przepatrzeć

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 1. pomyłka (częsciowa)- te widoczne niewiasty (słusznie napisane - Niewiasta to jest ta co nie wie - przeciwnością "niewiesty" jest Wiesta [a w słusznym wieku awansuje potem na Wiedźmę czyli Wiedzącą Matkę].... te widoczne i bardzo aktywne niewiasty nie pójdą w żaden ogień - no chyba, żebym pokazał swoje konto w banku i zajechał szykowną furą (szanowna "I" nam ostatnio szczerze wyjaśniła ten mechanizm).
   2. Nie werbuję tu żadnej sekty i kółka adoracji (no.... może staram się wzbudzić szacunek dla mądrości- takich wyszukuję prelegentów do naszej kawiarenki). Mroczny mistrz podłącza ludzi do siebie - Jasny stara się pomóc ludziom nawiązać kontakt z Boskością i nie musi ustawiać się w roli pośrednika bo sam ma własne źródło i otwarte serce.
   3. Być może staram się też wyznaczyć trendy dla Żeńczyń (Kobiet) na nową epokę - tak jak to ładnie przedstawiał ostatnio tłumaczony przeze mnie film "Obywatel a marzenie".

   p.s. na koniec mała prośba do szanownych Anonimów- jeśli zamierzają się częściej udzielać to nauczcie się od "I" i sygnujcie swoje wypowiedzi w jakiś sposób. Będzie się przyjemniej i bardziej konstruktywnie gaworzyło bo wiadomo kto zabiera głos. Chyba nie wstydzicie się swoich poglądów? No chyba, że ktoś wpadł tylko pomącić - no cóż, na to nie poradzę za wiele (choć mam taką możność włączenia funkcji "tylko dla zarejestrowanych użytkowników"). Jeśli sytuacja dalej będzie taka chaotyczna to nie będę miał wyboru- najwyraźniej mamy "nowy semestr i jak co roku sypnęło nowymi czytelnikami.

   Usuń
  2. Misze być bardzo kiepskim pisarzem, kiepsko ujmować w słowa to co chcę przekazac skoro tak ludzie rozumieją moje słowa jak rozumieją. I.

   Usuń
  3. No i jeszcze zjadam litery, myle litery na dodatek:)) I.

   Usuń
  4. Chwała ci za to, że nie zapominasz o tej jednej literce - sygnaturce na koniec. Tego niech się nauczą inne Anonimki. :)

   Usuń
  5. to chyba byłby dobry pomysł -"włączenia funkcji "tylko dla zarejestrowanych użytkowników" :), samo to że trzeba się zarejestrować żeby coś napisać już na starcie odrzuca tych leniwych trolli :)

   Usuń
  6. Dobra - wykonane. Funkcja najłagodniejsza bo możliwe jest logowanie na każdym identyfikatorze ID (jeśli dobrze spisałem wyjaśnienie jakie mi się pojawia).

   Usuń
 4. Dziękuję Jędrzeju za Twoją pracę:) znowu tematy o których ostatnio rozmyślałam:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zatem ja dziękuję za energetyczne wsparcie (bycie natchnieniem)- to działa bez względu na odległość fizyczną a nawet czas. Przychodzi inspiracja a ja z radością biorę się do dzieła. Mamy jakiś rezonans energetyczny - nie pierwszy raz przykład jak to działa. Pozdrawiam duchowa Siostro!

   Usuń
  2. Fakt kilka razy o czymś intensywnie rozmyślałam, a u Ciebie pojawiła się odpowiedź:) teraz tak sobie myślę o wymianie energii i dyskusji pod postem Kobieta źródło energii dla mężczyzny. Jeżeli zasilam Cię energią to wcale nie czuję się wyzyskiwana, wprost przeciwnie cieszę się że ktoś może ją wykorzystać do dobrych celów:)
   Wydaje mi się że kiedy stałam się matką zrozumiałam że miłości, dobra, energii nie rozdaje ze stratą dla mnie. Tak jak studnia bez dna jest wiecznie pełna wody tak czuję że ja mam w sobie bezgraniczne pokłady miłości i energii którymi dzielę się tylko z wybranymi osobami, pasożyty sobie daruję:)
   Także dziękuję Jędrzeju że jesteś, bądź zdrowy, silny i pełen mocy!

   Usuń
  3. dobrze ze wkleiles tekst z filmu, bo w filmie szybko leca litery i trzeba co raz pauzowac, a tak mozna na spokojnie przeczytac i sie zastanowic :)

   Usuń
  4. :) - taka była intencja. Film jest dla Rosjan i dość "upakowany" przekaz. Miałem nawet dokleić do tego tekst na stałe aby sobie nagrać i zatrzymywać. Można zresztą tak właśnie czynić na You Tube

   Usuń

"OSTRZEŻENIE: wszystkie anonimowe komentarze bez jakiegokolwiek nicka/charakterystycznego znaku/ podpisu będą usuwane".
UWAGA TECHNICZNA: aby rozmowa miała jeden ciąg trzeba zawsze wcisnąć ";odpowiedz" pod pierwszym (przewodnim) postem zaczynającym daną rozmowę.
2.Najpoczytniejsze artykuły są dostępne po prawej w szybkich linkach pod nazwą "abecadło".
3. Ponadto w razie braku publikacji na stronie proszę o wiadomość na mail. Z jakiegoś powodu niektóre komentarze mylnie oznaczane są jako spam.