poniedziałek, 3 lipca 2017

Borys Rafaiłowicz Uwaidow - c.d. tematów o samoleczeniu.

Ktoś niedawno podpowiedział w komentarzach ten film- człowiek jest mi znany gdyż tłumaczyłem kiedyś bardzo ciekawy program z jego udziałem: O zdrowym i szkodliwym odżywianiu . Jego biografia jest mi bliska bo sam jestem dzieckiem pracownika służby zdrowia i z tego powodu cierpiałem rozmaite dolegliwości w wyniku "nowoczesnych" metod jakim hołdowała mama. Pan Borys jest synem lekarki i jak sam opowiada w wywiadzie już w młodości zdiagnozowano mu kilka chorób jako nieuleczalne. Ogólnie mówiąc miał cierpieć po grób.
   Leczmy się sami i nie wierzmy w kłamstwa. Przypominam, że kilku lekarzy z powodzeniem leczy raka oraz jego ewentualne nawroty (dr Morse z USA  czy choćby Włoski lekarz Tulio Simonchini) .

       Napisy polskie są, dodane sposobem "captiontube" czyli wyświetlają się ale są nietrwale związane z filmem:

W ogóle polecam kanał "świat maksymiliana". Jest tam dużo więcej filmów z udziałem Borysa Uwaidowa. Są inne nie mniej ciekawe.

3 komentarze:

 1. Obejrzalam od razu ten wyklad i kilka innych. Zgadzam sie z tym, co obejrzalam. Ciekawy czlowiek, mowi bardzo naturalnie, choc nie patrzy widzowi w oczy to od razu mnie sobie zjednal. Sceneria z wykladow w Stanach ciut lepsza niz to co widac za nim, z tylu na tym wykladzie ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No właśnie -praktyk. Czeka mnie nadrobienie zaległości i obejrzeć trzeba kilka innych filmów na kanale "śwait maksymiliana".

   Usuń
  2. Słowa płyną z wnętrza Borysa Uwaidowa- dlatego nie patrzy w oczy. :)

   Usuń

"OSTRZEŻENIE: wszystkie anonimowe komentarze bez jakiegokolwiek nicka/charakterystycznego znaku/ podpisu będą usuwane".
UWAGA TECHNICZNA: aby rozmowa miała jeden ciąg trzeba zawsze wcisnąć ";odpowiedz" pod pierwszym (przewodnim) postem zaczynającym daną rozmowę.
2.Najpoczytniejsze artykuły są dostępne po prawej w szybkich linkach pod nazwą "abecadło".
3. Ponadto w razie braku publikacji na stronie proszę o wiadomość na mail. Z jakiegoś powodu niektóre komentarze mylnie oznaczane są jako spam.
4. Wbudowana wyszukiwarka blogowa jest trochę niedokładna i omija pewne treści pomimo występujących w nim szukanych słów. Innym rozwiązaniem jest wpisanie w google, czy bezpośrednio w pasku przeglądarki frazy: site:michalxl600.blogspot.com szukanywyraz Wynikami będą wszystkie artykuły zawierające słowo "szukanywyraz" na tymże blogu.