wtorek, 20 października 2015

Kraina Jutra

Gorąco polecam ten film wszystkim marzycielom - wszystkim tym, którzy się nie poddali.
   http://www.cda.pl/video/492127b1


8 komentarzy:

 1. ja trochę nie na temat;) Umyłam włosy szarym mydłem i jestem zadowlona z efektów:) mam takie pytanie, czy jak regulranie myje się włosy szarym mydłem to one mniej wypadają i szybciej rosną? jakie jest Twoje doświadczenie w tej kwestii?Słonecznie pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. :) z tą regularnością bywa u mnie różnie więc chyba niewiele powiem. Ostatnio pod jakimś filmem ktoś pytał o wypadanie. U mnie normą jest, że co jakiś czas muszę grzebieniem "wydrapać" szczotkę do włosów bo coś tam się nazbiera. Mam takie pudełeczko po kremie gdzie wrzucam te znaleziska a jak się nazbiera to palę. Ogólnie stwierdzić mogę, że rosną bo są coraz dłuższe ale jak szybko? Tego nie wiem z powodów jak wyżej . Ja w przeciągu ostatnich 3 lat trochę eksperymentowałem ze środkami do mycia włosów i nie wiem co jaki miało wpływ. Liczył się efekt zaraz po myciu. Jakoś tragicznie nie wypadają. ;)

   Usuń
 2. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
 3. a jakie jeszcze testowałeś sposoby mycia włosów?:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. czasem żałuję, że blog nie ma formuły forum. Może przyjdzie czas coś takiego założyć ale znów nie mam czasu by to administrować. Było bardzo dużo rozmów na ten temat - wpisywali ludzie kilka recept. Chwalone było mycie siemieniem lnianym. Robi się taki kleik - zalewa się siemię lniane ciepłą wodą . Ja osobiście mieliłem je najpierw w młynku.

   Usuń
 4. Są dwa wilki, które zawsze walczą - jeden jest ciemnością i rozpaczą, drugi światłością i nadzieją. Który wilk wygrywa?

  Kto oglądał zna odpowiedź, a kto nie, niech sam odgadnie ;p.
  Wspaniała metafora na co dzień, tym bardziej w tej zalewanej masą informacji rzeczywistości ;-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Prawda- stara , mądra przypowieść wpleciona w ten film.

   Usuń

"OSTRZEŻENIE: wszystkie anonimowe komentarze bez jakiegokolwiek nicka/charakterystycznego znaku/ podpisu będą usuwane".
UWAGA TECHNICZNA: aby rozmowa miała jeden ciąg trzeba zawsze wcisnąć ";odpowiedz" pod pierwszym (przewodnim) postem zaczynającym daną rozmowę.
2.Najpoczytniejsze artykuły są dostępne po prawej w szybkich linkach pod nazwą "abecadło".
3. Ponadto w razie braku publikacji na stronie proszę o wiadomość na mail. Z jakiegoś powodu niektóre komentarze mylnie oznaczane są jako spam.