niedziela, 12 kwietnia 2015

Zbiór cech kobiecych

Kobiecość- to kultura, wykształcenie, miękkość, łagodność, miłość do siebie i szacunek dla ludzi, mądrość. Taki zbiór cech kobiecych czyni dziewczynę kobiecą, nie do odrzucenia.

  W towarzystwie takiej dziewczyny nie tylko młodzi chłopcy ale i dorośli mężczyźni zachowują się zupełnie inaczej przejawiając swoje najlepsze cechy. Kobiecość nie pozwala siebie poniżać i nikt jej nie upokorzy. W trosce o taką dziewczynę mężczyzna jest gotowy na wszystko! 

  Odrzucenie przynależności płciowej jest ogromnym błędem, który pozbawia człowieka równowagi powodując ostatecznie jego rozdrażnienie.

  Kobieta kochająca śmiało, nie starająca się traktować "po męsku" - z wysoka pojawiających się problemów jest po prostu kobietą, przed kobiecością której z szacunkiem kłaniają się i odstępują wszelakie światowe zawirowania.

  Kobieta, która nie potrafi lub nie chce dać się w pełni napić spragnionemu nigdy nie stanie się źródłem wiecznego życia. Mężczyzna, który przybiega w pośpiechu wyłącznie się napić nigdy nie otrzyma czystej wody.

  Kobiety - uwolnijcie się od swojego strachu i wypuśćcie na wolność miłość. Nie bójcie się, że źródło miłości w Waszej duszy wyschnie. Dając otrzymacie w zamian podwójnie. Wtedy znów zakochacie się w swoim mężu tak jak to było kiedyś dawno. Przypomnicie sobie piękne czasy i mgnienia pełne radości. Pamiętajcie- jeśli komuś jest źle to powinien uwolnić swoje "zło" jeśli pragnie dać dostęp do siebie dobremu. Nie myślcie, że mężczyźnie jest dobrze ze złością. Wszystkim ludziom złym jest bardzo, bardzo źle gdyż brak w nich miłości.

  Płeć męska póki co jeszcze wie co oznacza być mężczyzną- od małego chłopca aż do starca, oni jeszcze doświadczają radości okazując wsparcie słabej kobiecie. Ale żeńska płeć mając silną moc duchową powinna dziś ze wstydem spuścić wzrok - żądza materialnej korzyści uczyniła kobietę ślepą duchowo. Kobiety się obrażają gdy mężczyźni nie puszczają ich przodem, nie ustępują miejsca. To pełne triumfu: "MAM PRAWO!" Rzecz w tym, że to prawo umocowane jest państwowym paragrafem a życiowe prawo wywalczyć można wyłącznie "paragrafem" płynącym z serca.

  Mężczyzna bez stresów jest bardzo dobrym przywódcą (wykonawcą) i podporządkowują mu się z radością. Jeśli szef ma kochającą żonę to wspiera ona męża na szczeblach zawodowej kariery. Jeśli dyrektorem jest kobieta to tylko poprzez miłość osiąga ona żądane rezultaty. Jeśli kobieta chce przewodzić wykorzystując męskie sztuczki to następują konflikty w zakładzie pracy - a także w zdrowiu samej kobiety jak i podległych jej mężczyzn.

  Mężczyzna powinien zajmować swoje miejsce w życiu. Jeśli tego nie czyni to zmuszony jest cierpieć. W konsekwencji następuje nieustanna walka o władzę między mężczyznami i kobietami. Mężczyzna powinien dominować. To nie oznacza, że kobieta powinna siedzieć w domu i zajmować się wyłącznie wychowaniem dzieci. Kobieta powinna zajmować swoje miejsce w życiu.

  Kobieta chcąca rządzić doświadcza męskich chorób (na przykład rwa kulszowa i inne choroby dolnej części ciała). Mężczyźni negatywnie odnoszący się do zwierzchnictwa kobiety cierpią te same niedomagania.

  Wyjście istnieje- uwolnijcie się od lęku: "mnie nie kochają" a wtedy uwolniony zostaje rozum i znajdziecie swoje miejsce w życiu.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

"OSTRZEŻENIE: wszystkie anonimowe komentarze bez jakiegokolwiek nicka/charakterystycznego znaku/ podpisu będą usuwane".
UWAGA TECHNICZNA: aby rozmowa miała jeden ciąg trzeba zawsze wcisnąć ";odpowiedz" pod pierwszym (przewodnim) postem zaczynającym daną rozmowę.
2.Najpoczytniejsze artykuły są dostępne po prawej w szybkich linkach pod nazwą "abecadło".
3. Ponadto w razie braku publikacji na stronie proszę o wiadomość na mail. Z jakiegoś powodu niektóre komentarze mylnie oznaczane są jako spam.
4. Wbudowana wyszukiwarka blogowa jest trochę niedokładna i omija pewne treści pomimo występujących w nim szukanych słów. Innym rozwiązaniem jest wpisanie w google, czy bezpośrednio w pasku przeglądarki frazy: site:michalxl600.blogspot.com szukanywyraz Wynikami będą wszystkie artykuły zawierające słowo "szukanywyraz" na tymże blogu.