piątek, 17 kwietnia 2015

Ważny temat - alkohol


2 komentarze:

 1. W temacie alkoholu polecam ten wykład:
  https://www.youtube.com/watch?v=X3LyJibJGVA
  Obejrzałam go na raty w ostatnie Boże Narodzenie i pod jego wpływem postanowiłam przestać używać alkoholu. W tym roku zrobiłam chyba 3 odstępstwa...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Warto! Prof. Żdanow jest proponowany na stanowisko rosyjskiego ministra zdrowia. Czas pokaże. To jeden z hitów w internecie co bardzo cieszy. Na kanałach innych użytkowników oglądalność tego materiału filmowego również mierzona w dziesiątkach tysięcy. Słyszałem też, że wyświetla się go na jakichś spotkaniach.

   Usuń

"OSTRZEŻENIE: wszystkie anonimowe komentarze bez jakiegokolwiek nicka/charakterystycznego znaku/ podpisu będą usuwane".
UWAGA TECHNICZNA: aby rozmowa miała jeden ciąg trzeba zawsze wcisnąć ";odpowiedz" pod pierwszym (przewodnim) postem zaczynającym daną rozmowę.
2.Najpoczytniejsze artykuły są dostępne po prawej w szybkich linkach pod nazwą "abecadło".
3. Ponadto w razie braku publikacji na stronie proszę o wiadomość na mail. Z jakiegoś powodu niektóre komentarze mylnie oznaczane są jako spam.
4. Wbudowana wyszukiwarka blogowa jest trochę niedokładna i omija pewne treści pomimo występujących w nim szukanych słów. Innym rozwiązaniem jest wpisanie w google, czy bezpośrednio w pasku przeglądarki frazy: site:michalxl600.blogspot.com szukanywyraz Wynikami będą wszystkie artykuły zawierające słowo "szukanywyraz" na tymże blogu.