niedziela, 19 kwietnia 2015

Sprawiedliwość

Film jak najbardziej pasujący do tematyki bloga- polecam

Jeśli nie ukażą się napisy polskie należy coś zmienić w ustawieniach na You Tube.

4 komentarze:

 1. Stary Słowiański Porządek Świata
  https://opolczykpl.wordpress.com/2013/04/07/stary-slowianski-porzadek-swiata/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki za link- nawet zajrzałem by sprawdzić czy coś się zmieniło. Jednak nie- nawet nie chce mi się tam wpisywać komentarza. ech... cały czas mam tę sama uwagę . Opolczyk nieświadomie lub świadomie ( a zatem wciąga tam innych) tkwi w starym świecie. Wiele razy powtarzałem taka opowieść z życia: " pewne żydowskie dziecko w Anglii , gdzieś na początku poprzedniego wieku trafiło do szkoły wraz z białymi. Tam chłopak coś usłyszał o jakimś Jezusie. Przybiegł kiedyś do rabina: rebe, kto to jest ten Jezus? Rabin nie ukrywając wściekłości wycedził przez zaciśnięte zęby: NIGDY WIĘCEJ NIE WYMAWIAJ PRZY MNIE TEGO IMIENIA.

   Co nam wyjaśnia to zdarzenie? Ano to, że Żydzi znają prawa energetyczne rządzące tym światem. Jeśli coś się zamilcza to nie oddaje się temu czemuś energii- tego nie ma. Jerzy Urban gdzieś powiedział czy napisał:" źle czy dobrze - nieważne, ważne że o nas mówią".

   Opolczyk tryska jadem anty-żydowskości. Jest albo ..delikatnie pisząc niemądry albo jest to świadomy prowokator przekierowujący całą energię rozkwitu naszej kultury na starą glebę. Po jaką cholerę nam zgłębiać te wszystkie sprawy? Czy zające się zamartwiają sprawami saren albo wilków? Zające ćwiczą nogi by dobrze uciekać - jeśli by zając oglądał TV o wilkach albo czytał gazety o nich to traciłby czas.

   Dla nas jest ważna każda minuta by pracować nad sobą a nie czytać o kolejnych zagrożeniach wydumanych lub nie. Cokolwiek się stanie - ten przetrwa burzę, który będzie na nią przygotowany. W chrześcijaństwie jest też kilka dobrych rad- jest taka przypowieść o pannach co to czekały na kogoś tam. Jedne nie były przygotowane , a drugie miały lampki napełnione oliwą.

   Usuń
 2. System zachodni nie jest aż tak diaboliczny jak to jest przedstawione w filmie. Tak naprawdę sądy, policja, instytucje państwowe są prywatnymi stowarzyszeniami, które służą rozstrzyganiem sporów pomiędzy tymi, którzy nie chcą załatwić sporu polubownie.

  A hasło "nikomu nie szkodzić" jest według mnie identyczne ze słowami "słuchaj wszystkich". Osoba, która da się nabrać na tą słodką truciznę, zawsze ale to zawsze wpada w ręce jakiegoś uzurpatora.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. oj- chyba jesteś młodym człowiekiem. "Prywatne stowarzyszenia" ????? Cóż to za dziwo? Obejrzyj film - on sporo wyjaśnia
   https://www.youtube.com/watch?v=poguGAv0aBY

   Usuń

"OSTRZEŻENIE: wszystkie anonimowe komentarze bez jakiegokolwiek nicka/charakterystycznego znaku/ podpisu będą usuwane".
UWAGA TECHNICZNA: aby rozmowa miała jeden ciąg trzeba zawsze wcisnąć ";odpowiedz" pod pierwszym (przewodnim) postem zaczynającym daną rozmowę.
2.Najpoczytniejsze artykuły są dostępne po prawej w szybkich linkach pod nazwą "abecadło".
3. Ponadto w razie braku publikacji na stronie proszę o wiadomość na mail. Z jakiegoś powodu niektóre komentarze mylnie oznaczane są jako spam.
4. Wbudowana wyszukiwarka blogowa jest trochę niedokładna i omija pewne treści pomimo występujących w nim szukanych słów. Innym rozwiązaniem jest wpisanie w google, czy bezpośrednio w pasku przeglądarki frazy: site:michalxl600.blogspot.com szukanywyraz Wynikami będą wszystkie artykuły zawierające słowo "szukanywyraz" na tymże blogu.