sobota, 3 listopada 2018

Siergiej Aleksiejew i Iwan Carewicz -о posłuszeństwie wobec losu.

Witajcie, film z przed 2 lat ale nie szkodzi. Dawno temu już go oglądałem ale dobry Duch - stała korespondentka podpowiedziała mi ten film niedawno pewnym listem a Iwana znów dość długo nie było z nami.

    Jako, że kieruję się znakami to przyjąłem to jako podpowiedź Losu i stwierdziłem, że warto popracować przy tłumaczeniu. Iwan publikuje nowe filmiki w sieci -podróżuje gdzieś po Rosji, niedawno zamieścił film z sauny w Soczi, mam też w przygotowaniu 10 minutowy filmik na temat odżywiania.

    Jeśli treść się spodoba to chętnie dodam (jak to zwykle bywa w komentarzach) do tego kilka swoich własnych opowieści.

   Życie nadal jeszcze absorbuje mnie w świat zewnętrzny, "karuzela życia"  jak ją ładnie nazywa ta mądra piosenka wiruje jeszcze ale już powoli nadchodząca zima powoduje jej zwolnione obroty. Jeszcze kopanie ziemi w ogrodzie i co tam się tylko da z gospodarskich prac - jakieś naprawy, drewno na opał już trzeba dowozić. Może niebawem będzie więcej czasu na studia w internecie i spotkanie tą drogą.
     Zapraszam serdecznie!


20 komentarzy:

 1. Odnośnie tego nastawienia na poszukiwanie wszelakich łatwizn i "rozkoszy" - polecam stary wpis, niedawno to czyniłem ale nie dość przypominania:

  https://michalxl600.blogspot.com/2016/08/roznica-miedzy-marzeniem-pragnieniem.html

  OdpowiedzUsuń
 2. Ciekawe informację, warte przeczytani:)
  Ja chciałabym się zapytać czy macie może doświadczenie z depresja bliskiej osoby?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nikt się kwapi z odpowiedzią więc może ja:
   Depresja bliższej czy dalszej osoby- chyba bez znaczenia? Depresja to depresja - brak energii życiowej i radości życia. Energia płynąca od Rodu (każdy jest zasilany w jakimś stopniu ze swojego drzewa Rodowego) jest odcinana jeśli dany człowiek wkroczył na niewłaściwą drogę, jeśli podąża nie tym szlakiem jakim jest jego przeznaczenie. Trzeba skorygować swoje priorytety a radość życia i zadowolenie ogólne znów powróci. W skrajnych przypadkach ograniczeniem jest nie tylko depresja ale i choroby ciała fizycznego - z najcięższymi włącznie a więc raki, złamania, kalectwo wszelakie.

   Usuń
 3. Nie mogłabym niepodzielić się tą piękną młodzińczą wersją pioenki Paryskiego Słowika...
  https://www.youtube.com/watch?v=qxYpQ-jMe4
  Pozdeawiam I

  OdpowiedzUsuń
 4. Cześć, Co to za ludzie Pol Lechicki, wiedźma z Akademii Ducha czy Joanna Chołuj?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tego ćpuna "Lechickiego" diagnozowałem tutaj:

   https://michalxl600.blogspot.com/2018/04/pol-lechicki.html

   Reszty nie znam (ze słyszenia tylko), spróbuję się zaraz przyjrzeć.

   Usuń
  2. wiedźma z Akademii Ducha:

   znam - widziałem już tę babkę kiedyś. Nie - zdecydowanie nie. Strasznie dużo zarozumialstwa. No ale każdy ma swoją ścieżkę - być może komuś z nią "po drodze". Tu już każdy wybiera sam.

   Usuń
  3. Jeśli to jest Joanna Chołuj

   https://www.youtube.com/watch?v=DmaS5R5VoLc

   to widzę, że kobita się stara i chyba jest szczera ale też skażona anglojęzyczną sferą (przyzwolenie na alkohol niestety - pokutuje oswojenie z realiami upadku, jeśli nie odrzucimy alko w 100% to żadnego odrodzenia Słowian nie będzie!!!. Zadepczą nas muzułmanie, którzy od tej trucizny stronią.). Ponadto polecani u niej to "NTV" czyli żydowskie "Słowiaństwo" , tagen TV też dziwne jakieś z tego co pamiętam - zaraz sobie tego "tagena" przypomnę, coś mi Jaruha o nim mówił, znają się. Ale te telewizje rozumiem, Jaruha też z nich korzystał, tam też trwają jakieś przepychanki (głównie do NTV mam spore uwagi).
   Tak czy siak (widać, że Joanna faktycznie mocno zajęta) rację ma, że czas abyśmy wszyscy się wzięli do pracy i żeby każdy choć chwilę poświęcił na jakąś aktywność informacyją - wojna informacyjna to najsilniesza z wojen, jedyne co zmienia nasze realia trwale - choć nie na pstryknięcie palcami. Zgadzam się też, że sporo kłamstw (głupstw) na stronach mieniących się Słowiańskimi. Niestety o ile wiele z tego można przypisać niewiedzy to ja sądzę, że ogrom tych kłamstw jak nazywa to wprost Joanna powielanych jest ze złej woli. Sporo tych blogów to świadoma dywersja, z premedytacją szerzenie fałszywych informacji.
   Film Joanny - te 9 minut linkowane powyżej jaki właśnie wysłuchałem dobrze punktuje choć w ostatnim punkcie 30. coś nie zrozumiałem - ona mówi, że słowiańskie języki nie miały wspólnego korzenia?

   p.s. pod filmem Joanny dopisałem komentarz reklamując blog i znalazła chwilę by do nas zajrzeć. Wpisała się tu:

   https://michalxl600.blogspot.com/2014/12/energetyczne-roznice-miedzy-mezczyzna-i.html?showComment=1541934218261#c5470587964364273710

   Usuń
 5. Dzięki Michał ,, Wiedźma " Czarownica z Polem L. Filmik nakręcili...Dla mnie już scenografia i ubiór dziewczyny kiedy daje instrukcje zaklęć mówią za siebie...( szopka)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dokładnie tak samo pomyślałem!! Pierwsze wrażenie i ta cała oprawa świadczy o "teatrzyku" w rodzaju telewizyjnych "wróżów". Mam wrażenie, że to jedna z tych "administratorek" starających się zbić zwyczajnie kapitał na popularności - Słowiaństwo staje się "modne" więc tak jak dziś wszelaka żywność jest "eko" tak i dołącza się masa samozwańców dopisując sobie pospiesznie "słowiański".

   No ale jak już wiele razy pisałem"administratorzy" w rodzaju Sanjaya też mają swoją rolę- tak czy siak w końcu popularyzują główny temat choc opóźniają ludzkie poszukiwania - kto ma do nich trafić ten trafia, mroczni nauczyciele też czegoś uczą ( a i sami odbieraja ostaecznie lekcje bo przyszedł czas, że ich styl działania nie jest już akceptowany przez prawa kosmosu ).

   Usuń
 6. No tak ,wiem, czytałam u Ciebie o Polu Lechickim,.chciałam potwierdzenia. Dla mnie to wszystko trudne do zrozumienia o czym on mówi ( dużo historii) no i pomieszany chyba ( samo to, że z tą Akademią Ducha współpracuje..

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja się nawet nie będę zatruwał słuchając tego Pola L. - szkoda dla mnie czasu. Ostatnio mam go coraz mniej i staje się cenna każda minuta. Jeśli oni współpracują to tylko potwierdza moje przeczucia i moją ocenę. Niech się bawią- każdemu wolno, każdy ma swoje iluzje (zakładam, że u niego nie ma złej woli ale jest w jakiejś swoje krzywej bajce przez tę Ayahuascę. Jak można być Słowianinem stosując metody szamanów nad Amazonki? Tego lata rozmawiałem z kobietą (taz Pobądzia - osobny artykuł na blogu o Pobądzianach), ona ma też doświadczenia z Ayahuascą i powiedziała mi, że obecnie przestała to polecać bo ludzie zajmujący sie tymi ... jak to nazwać? "seansami" ??? skupili się już wyłącznie na zarabianiu dużej kasy.

   Usuń
  2. No właśnie. Dziękuję I Zdrowia życzę

   Usuń
 7. Basia potrzebuje pomocy w sprawach zdrowotnych - Paul Nison i te sprawy, zwołuję Wiedźmy !!!

  https://michalxl600.blogspot.com/2015/11/oczyszczanie-limfy.html?showComment=1542022449662#c1956451186325491364

  OdpowiedzUsuń
 8. http://www.freedomnews.pl/cos-dla-duszy/duchowa-natura-wlosow/

  OdpowiedzUsuń
 9. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ten komentarz został usunięty przez autora.

   Usuń
  2. Na rosyjskich stronach krążą zdjęcia - około 100 lat temu taka sprawa wyszła na światło dzienne. Było postępowanie sądowe, tam używane są rytualne szpikulce wbijane w czaszkę itp.
   To sie dzieje cały czas ale dziś już mendia w rękach oprawców. Dzieje się i straszliwsze rzeczy, szpitale (wszystkie!!) handlują organami, krwią -to sie dzieje wręcz na zamówienie. Sataniści w białych kitlach potrafią uśmiercić człowieka specjalnie - czytałem przypadek opisywany przez rodzinę. Twardo stali na korytarzu dopytując się i interesując losem hospitalizowanego i przekonani są, że tylko dlatego ogłoszono im ostatecznie, że "pacjent się wybudził".
   Szukam teraz linku o zdarzeniu, które opisuje Trehlebov w swojej książce a trafiłem na link z wikipedii gdzie w 2006 roku 4 nieletnich zostało zabitych w podobny sposób:
   https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%A0%D0%B8%D1%82%D1%83%D0%B0%D0%BB%D1%8C%D0%BD%D0%BE%D0%B5_%D1%83%D0%B1%D0%B8%D0%B9%D1%81%D1%82%D0%B2%D0%BE_%D0%B2_%D0%AF%D1%80%D0%BE%D1%81%D0%BB%D0%B0%D0%B2%D0%BB%D0%B5
   Oj....znaleźć nie mogę.
   Zaraz dopiszę Jarkowi komentarz pod filmem -wiedza to jedno ale ...NIE WOLNO DAWAĆ SIĘ PONOSIĆ EMOCJOM!!!! W ten sposób zasilamy tylko dane zjawisko!!!! Wyjście na ulice da tylko tyle, że najodważniejsi z nas wystawią się do odstrzału. Jaruha nie ma racji, że ucieczka na wieś jest tchórzostwem. "KIEDY WRÓG ZWYCIĘŻYŁ IDŹCIE NA NOWĄ ZIEMIĘ BUDOWAĆ STARE ŻYCIE". Miasta= obozy koncentracyjne. CO TAM JESZCZE MOŻNA ZDZIAŁAĆ? Przecież tam już wróg świętuje zwycięstwo, każdy może przenieść sie na wieś i dołączyć do tych normalnych - trzeba tylko (TYLKO!! he, he ...i aż) AKTU WOLI. Pisałem o tym nie raz.
   Dobrze, że Jarek o tym mówi ale ogólnie ....ziew. Trzeba czynić swoje i nie wkładać swojej energii (NIE PAŁAC NIENAWIŚCIĄ!!!!!!) w takie fakty. Niech oni tam palą sobie te świece - to nigdy nie był nasz sejm i nasz rząd.

   Usuń
  3. Ten komentarz został usunięty przez autora.

   Usuń
  4. Ten komentarz został usunięty przez autora.

   Usuń

"OSTRZEŻENIE: wszystkie anonimowe komentarze bez jakiegokolwiek nicka/charakterystycznego znaku/ podpisu będą usuwane".
UWAGA TECHNICZNA: aby rozmowa miała jeden ciąg trzeba zawsze wcisnąć ";odpowiedz" pod pierwszym (przewodnim) postem zaczynającym daną rozmowę.
2.Najpoczytniejsze artykuły są dostępne po prawej w szybkich linkach pod nazwą "abecadło".
3. Ponadto w razie braku publikacji na stronie proszę o wiadomość na mail. Z jakiegoś powodu niektóre komentarze mylnie oznaczane są jako spam.
4. Wbudowana wyszukiwarka blogowa jest trochę niedokładna i omija pewne treści pomimo występujących w nim szukanych słów. Innym rozwiązaniem jest wpisanie w google, czy bezpośrednio w pasku przeglądarki frazy: site:michalxl600.blogspot.com szukanywyraz Wynikami będą wszystkie artykuły zawierające słowo "szukanywyraz" na tymże blogu.