czwartek, 14 września 2017

dr inż. Jacek Pulikowski

  Część osób być może będzie zaskoczona dzisiejszą publikacją ale podstawą naszego Słowiańskiego światopoglądu jest "zdrowomyślenie" -jak je nazywa Trehlebov (oto link do niedawno zamieszczonego filmu). Ludzie zdrowomyślący niezależnie od wyznania i innych wyjściowych zapatrywań światopoglądowych są sobie duchowymi braćmi. Do takich osób można bez wątpienia zaliczyć dzisiejszego gościa naszej internetowej przestrzeni.
  Pan Pulikowski mówi z sensem więc dlaczego o nim nie wspomnieć? Film polecił przyjaciel - "jednomyślennik",  ja do tej pory oglądnąłem pół godziny  nagrania ale jestem spokojny o dalszą zawartość tego materiału. Przeglądnąłem też tytuły innych wykładów tego pana oraz jego żony.
   Poleciłem film matce - katoliczce, oglądaliśmy razem.
  Polecajcie innym katolikom bo warto- wszystko co do zasady jota w jotę zgadza się z zasadami propagowanymi przez kulturę Słowiańską -inna jest tylko sama oprawa.

Tytuł wykładu podany dość prowokacyjnie (co w trakcie przemowy wyjaśnia sam prelegent): "DLACZEGO ŻONA POWINNA SŁUCHAĆ MĘŻA?"


2 komentarze:

 1. Ciekawa synchroniczność... :)
  Nie dalej jak kilka tygodni temu trafiłem przypadkiem na audiobooka tego pana o męskości i roli mężczyzny w rodzinie, a potem na jego nagrania na YT.
  Zafascynowało mnie to, że z tak poprzekłamywanej na przestrzeni dziejów religii jaką jest chrześcijaństwo, nawet dzisiaj można wydobyć prawdziwą i głęboką wiedzę - zdrowomyślenie - jak mówisz. Wystarczy determinacja, rozum i konsekwentne dążenie do poznania prawdy. Ja osobiście polecam ten wykład: https://www.youtube.com/watch?v=0pxS7Egh1lU&list=PLugkgvVFbMoxoTOJmdBycdZVeuqWWX9jK
  Jeśli odfiltrować te typowo religijne naleciałości, dostajemy kawał naprawdę solidnej wiedzy podanej w trochę innym kontekście i z innej perspektywy...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki za link! -dokładnie tak. Przejrzę w wolnej chwili z zaciekawieniem.

   Usuń

"OSTRZEŻENIE: wszystkie anonimowe komentarze bez jakiegokolwiek nicka/charakterystycznego znaku/ podpisu będą usuwane".
UWAGA TECHNICZNA: aby rozmowa miała jeden ciąg trzeba zawsze wcisnąć ";odpowiedz" pod pierwszym (przewodnim) postem zaczynającym daną rozmowę.
2.Najpoczytniejsze artykuły są dostępne po prawej w szybkich linkach pod nazwą "abecadło".
3. Ponadto w razie braku publikacji na stronie proszę o wiadomość na mail. Z jakiegoś powodu niektóre komentarze mylnie oznaczane są jako spam.
4. Wbudowana wyszukiwarka blogowa jest trochę niedokładna i omija pewne treści pomimo występujących w nim szukanych słów. Innym rozwiązaniem jest wpisanie w google, czy bezpośrednio w pasku przeglądarki frazy: site:michalxl600.blogspot.com szukanywyraz Wynikami będą wszystkie artykuły zawierające słowo "szukanywyraz" na tymże blogu.