sobota, 9 maja 2015

Śmiertelna wojna trwa!

Szykuję długi wykład Andrieja Iwaszko -
-chyba nie ma jakichś dłuższych tłumaczeń
jego wykładów na moim kanale.
Rzecz o ujawniającym się problemie alkoholizmu.
Okazuje się, że brak jest w Słowiańskich
społecznościach zrozumienia jak silna jest to trucizna.
  Alkohol masakruje wprost ciała astralne - nie tylko
fizyczne. Ale o tym niebawem.
  Jako zapowiedź taki mem


19 komentarzy:

 1. Michał a co myślisz na temat Naczelnego Wodza Sławian? wszystkich sławian
  Ciekawe jak to by było gdyby Rosjanie wybrali swojego Naczelnego Wodza Sławian w Rosji, który jest na to miejsce wskazany i przeznaczony a także jest prawdziwy i rzeczywisty.
  W Polsce przydałby się taki Wódz.
  Naczelny Sławiański Wódz Polski.
  W Rosji – Naczelny Sławiański Wódz Rosji.
  … ale by było, wszystkich by poustawiał i wziął krótko za mordę.

  "Верховный Славяньский Вождь России"

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ojej- już raz to pisałeś. Odpowiedziałem. Poszukaj. Rewolucja zacznie się oddolnie a nie poprzez zamordyzm- to już było ćwiczone.

   Usuń
 2. Tłumaczysz może książki napisane w języku rosyjskim?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W zeszłym roku zdarzyło mi się jedną. Ogólnie brak czasu - trzeba by jakiś sekretariat zorganizować. ;)

   Usuń
  2. Jest książka "Gimnastyka słowiańskich czarownic"Adamowicza. Myślę, że gdybyś ją przetłumaczył byłoby wielu chętnych na jej kupno;).

   Usuń
  3. Coś słyszałem o tym - sprawdzę. Trochę sam tytuł mnie odrzuca. Jak znam życie to ktoś skopiuje i wpuści do netu -to raz. Poza tym na start ( wydanie książki) trzeba zainwestować kilka tysięcy zł. Nie mam ochoty podejmować takiego stresu i ryzyka. A na koniec to nie za bardzo mnie już interesuje taka komercja.

   Usuń
  4. ćwiczenia są przeznaczone wyłącznie dla kobiet. Regulują pracę hormonów, uspakajają, pomagają poczuć się dobrze w sowim ciele, zwiększają seksualność przyjemność. Ćwiczenia są podobne do tych stosowanych w jodze. Słowo czarownice jest też tłumaczone jako czarodziejki.

   Usuń
  5. Są już w sprzedaży książki Mantaka i Maneevan Chia. "Miłosny potencjał Kobiety". Poziom hormonów wspaniake reguluje noszenie spódnic, prace kobiece i ogólnie przeprogramowanie swojego nastawienia. Dużo na ten temat z własnej praktyki mówi tłumaczona już tutaj Olga Waliajewa. Żadne "ćwiczenia czarownic" nic nie dadzą jeśli kobieta nie zmieni innych aspektów swojego życia.

   Usuń
 3. Te alkohole co teraz robią to taka trucizna że wyniszcza cały organizm biologiczny i różne ciała subtelne. Praprzodkowie pili miód pitny.

  Żeby zaczęło się oddolnie to najlepszym rozwiązaniem byłoby jakby przyroda, Gaja i żywioły natury podniosłyby swoją świadomość duchową. To nie jest rewolucja tylko ewolucja na wyższy poziom.

  Aktualny prosty człowiek śmieje się z rozwoju duchowego, woli być we współczesnej kontroli.
  Sama Wiedza teraz za bardzo niczego nie zmienia, bo trwa wojna informacyjna i o uwagę. Zmiany się zaczną jak Wiedzę zaczniemy przepracowywać i praktykować. Wiedzę trzeba najpierw przeczytać, potem zrozumieć i pojąć, a jak to nie działa trzeba ją mądrze przepracować i wypraktykować najprostszymi metodami żeby nie marnować energii.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak- tylko czekałem na wpis bzdur o miodzie pitnym. Wybacz , ale to część prania mózgów jakie nam zafundowały klechy w ostatnich 1000 latach. KAŻDY !!!! ALKOHOL NISZCZY CIAŁA SUBTELNE. Miód zwany pitnym to miód zepsuty, żadne zwierzę go nie skonsumuje.
   Poza tym mylisz wiedzę z informacją (powszechna dziś przypadłość). Wiedza (mądrość ) to spraktykowana informacja- "przetrawiona życiowo"- zastosowana. Pisze co nieco o tym na końcu ale strasznie pokrętnie.

   Usuń
  2. korekta: PiszeSZ co nieco o tym na końcu ale strasznie pokrętnie.

   Usuń
 4. mogę zapytać ile masz lat?:) Twoje teksty są dość dojrzałe, więc masz ok. 40 lat?

  OdpowiedzUsuń
 5. pytam z czystej ciekawości:) oraz serdecznie pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak - moje obecne ciało liczy sobie już ponad 40 wiosen. Dusza trochę więcej. Również dużo zdrowia!

   Usuń
 6. Napoje z miodem (przepisy)
  http://pokazywarka.pl/mod-2/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki za przepisy- miodu najlepiej nie podgrzewać , nie gotować bo traci większość swych własności. Te przepisy mieszane na zimno bardzo dobre- sprawdziłem i sam stosuję ( czosnek, cebula)

   Usuń
  2. Przepisy z rabarbaru (syrop, dżem, mus, kompot, konfitura)
   http://pokazywarka.pl/rabarbar-2/

   Usuń
  3. Przepis ciekawy ale postuluję by cukier zastąpić miodem. Cukier to jeden z gorszych jadów współczesnego świata- niszczy witaminy. To chyba on jest odpowiedzialny za "grabież" z naszego organizmu zapasów B-12. Ponadto do strawienia cukru organizm zmuszony jest "pożyczać " zapasy mikroelementów z innych narządów i z kości.

   Usuń

"OSTRZEŻENIE: wszystkie anonimowe komentarze bez jakiegokolwiek nicka/charakterystycznego znaku/ podpisu będą usuwane".
UWAGA TECHNICZNA: aby rozmowa miała jeden ciąg trzeba zawsze wcisnąć ";odpowiedz" pod pierwszym (przewodnim) postem zaczynającym daną rozmowę.
2.Najpoczytniejsze artykuły są dostępne po prawej w szybkich linkach pod nazwą "abecadło".
3. Ponadto w razie braku publikacji na stronie proszę o wiadomość na mail. Z jakiegoś powodu niektóre komentarze mylnie oznaczane są jako spam.
4. Wbudowana wyszukiwarka blogowa jest trochę niedokładna i omija pewne treści pomimo występujących w nim szukanych słów. Innym rozwiązaniem jest wpisanie w google, czy bezpośrednio w pasku przeglądarki frazy: site:michalxl600.blogspot.com szukanywyraz Wynikami będą wszystkie artykuły zawierające słowo "szukanywyraz" na tymże blogu.