poniedziałek, 17 września 2018

Pola morficzne cz. 3

  Estera podpowiedziała film jaki wczoraj też wpadł mi w oko w podpowiedziach.
  Polecałem już kiedyś. Dzięki Esterze właśnie się zapoznałem z tą częścią 3 a która wczoraj jakoś ostatecznie umknęła uwadze ( życie w realu zagłusza - nie sposób wszystko "połapać" od razu. Mam wrażenie, że ta nasza życiowa karuzela nieustannie przyspiesza).

     Tak jak napisałem tam pod  wpisem Estery: ".... Niezwykle skondensowana pigułka. Do tego komentarze. Muszę ochłonąć. ........(....)..... Zapowiadana jest część 4. Kawał pracy! Kanał faktycznie wyróżnia się pośród innych - szerokie spojrzenie, ogromna wiedza. " .

   Wpis na blogu poczynić trzeba! Bald TV  wybija się niezwykle na youtube. Można w ciemno każdy publikowany materiał. 


Polecam przejrzeć komentarze - tam człowiek poleca taki materiał: https://www.youtube.com/watch?v=moDZpM-rvXI&t=8171s.
  Jeśli ktoś ma czas to może przejrzeć choć ciężkostrawne treści

20 komentarzy:

 1. O Bald TV pisać nie będę bo komentarz zbędny - świetna robota.
  Obejrzałem drugi polecany film z kanału Jan W. Klif. Na początku odrzuciła mnie forma filmu ale po czasie mnie wciągnął. Bardzo ciekawy punk widzenia, autor udowadnia iż całe zło świata(Stalin, Hitler, faszyzm, marksizm itd.) pochodzi od kościoła katolickiego, a dokładnie od Jezuitów. Czyli pozornie antagonistyczne grupy interesów Watykan i komuniści/marksiści do dwie ręce tej samej bestii. Tutaj moja uwaga: widoczne jest zbliżanie się tych dwóch grup w pontyfikacie Jezuity Franciszka. Dobrze obrazuje ten schemat pewien tajemniczy monument (nie mogę teraz znaleźć zdjęcia) obrazujący dwie dłonie, jedna otwarta i druga wskazująca na nią.
  Co do krytyki katolicyzmu na rzecz protestantyzmu, zgodzę się z tym że odszedł od biblii i jest pełen okultyzmy, ale z drugiej protestantyzm został obdarty ze wszystkiego co nasze pogańskie a zaadaptowane w katolicyzmie (kult Maryi, kult świętych, daty świąt, zaduszki, zielone świątki). Może to jest ten element który sprawił że w krajach katolicki wiara jest dalej obecna a kraje protestanckie kompletnie się zaateizowały. Katolicyzm jest bardziej nasz, a protestantyzm jest całkiem żydowski

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki za streszczenie! Ja nie dałem rady (być może jesienią) obejrzeć tego Klifa w całości. Włączyłem sobie jeszcze kawałek innego filmu jaki podsunęła mi wyszukiwarka i widzę, że gość jest biblistą. Cenne te jego wywody - inny punkt widzenia.
   Wiele razy podkreślam, że z nauczaniem Jezusa nie mam problemu - zgadzam się z ocenami kilku ludzi ze wschodu, że w istocie jest ono po prostu uproszczonym Wiedyzmem zaadaptowanym dla żydów.
   Dzieki Marcinie za te przemyślenia o protestantyźmie- coś w tym jest. U nas faktycznie ten szacunek dla mocy Żeńskich, bardzo łatwo podmieniono nasz kult Bogurodzicy Maryjnym (dziś już niestety bardzo powierzchowny ale jeszcze moja prababcia głębiej to pojmowała). Co prawda mój brat twierdzi (był w Niemczech 2 lata i nadal tam bywa), że zachowały się w protestantyźmie pewne sprawy. Jemu podoba się, że do dziś w parafiach dużo się śpiewa ("kto śpiewa ten modli się podwójnie") - zobacz jak sobie przetransformowali te sprawy murzyni w USA, ich liturgia zawsze mnie pociągała i jest żywsza od tego zażydzenia (masz rację!), starotestamentowej "twardości", ewidentnego patriarchalizmu zezwalającego na sadyzm wręcz ( w USA jeszcze około 1930 oficjalnie urządzano "święta" regionalne linczując i bestialsko znęcając się nad czarnymi. Jest na moim kanale film "czym żyje Ameryka":
   https://www.youtube.com/watch?v=eqH5IIRW3X4&t=6s
   Tam człowiek w drugiej części opowiada o szczegółach - Japończycy w czasie 2 wojny opublikowali zdjęcia tych "wyczynów" i dopiero wtedy w USA prawnie zakazano takich "świąt". Podobno zjeżdżała się elita w białych koszulach, kobiety, dzieci - murzyn gdzieś tam przywiązany - ot, rodzaj festynu, dzieci mogły sobie podejść i przypalić go lut-lampą.

   c.d.n.

   Usuń
  2. ... "patriarchalizmu" Jachwicznego - że tak to ujmę. Słowiańska kultura też jest w zasadzie Patriarchalna ale u nas Ojciec to jest człowiek z duszą a nie ślepy sadysta i "nie bo nie - tak powiedział Pan twój i koniec". Wszystko ma swoje uzasadnienie a mężczyzna jest prawdziwym nauczycielem a nie uzurpatorem durnym. Żeńskość poddaje się, oddaje w opiekę z dobrej woli, poddaje się wyczuwając sprawiedliwość a nie durny sadyzm. Męża się nie boi ( słowo "bogobojność" w katolicyzmie to oznaka żydowskiego podejścia do spraw). Do Ojca się ufnie przytulasz , on wszystko wyjaśni. Wszystko przede wszystkim zgodne jest z prawami natury.
   I dobrze piszesz o tych "dwóch skrzydłach". Na zachodzie panuje (u nas już się wdarła) cywilizacja biblijna. (cywilizacja a nie Kultura czyli Kult-U-Ra, kult światła, kult Oświecenia). Tam jest władza banków, lichwa niszcząca każdy wysiłek.
   To dziś już umiera ale jeszcze są ostatnie podrygi - ja w tym roku doświadczyłem tego boleśnie ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło.
   W Żydowskich pismach jest o tym, że 2 plemiona Izraela udadzą się na podbój świata - te 2 pozornie zwalczające się skrzydła to są dwie konkurujące ze sobą "dłonie" tej samej mocy, taki sposób działania sił Mroku. Na szczęście dziś już galaktyczna wiosna. Idzie trzecia alternatywa - za jakiś czas Słowianie będą administrować gubernie Belgijską, Francuską... zaprowadzać tam będziemy normalne porządki - NATURALNE.

   Usuń
  3. Napisałem:

   "W Żydowskich pismach jest o tym, że 2 plemiona Izraela udadzą się na podbój świata - te 2 pozornie zwalczające się skrzydła to są dwie konkurujące ze sobą "dłonie" tej samej mocy,"

   Piłka nożna to element tego kultu w którym tłumy ślepo biorąc dziś udział zasilając go swoją energią w pijanym widzie (podlane wszystko "piwem" czy inną "wódką" - nazwy nasze ale trunki podmienione na trucizny. Dla kpiny ze Słowiańskich obyczajów pozostawiono toasty "na zdrowie").
   Nie przypadkiem graczy jest jedenastu (11 plemion Izraela). Grę wymyślono w jakimś klasztorze w Szwajcarii gdzie od wieków gnieździ się elita sterujących światem w okresie Mroku. Nie przypadkiem to tam są owe słynne banki a w żadną wojnę nie spadła tam ani jedna bomba.

   Usuń
  4. Mam pewnne wątpliwości co do tego, ze czarni byli tak traktowani przez białego człowieka (chyba zeby to nie był do końca człowiek), a może to jest takie samo przekłamanie jak polskie obozy zagłady. Mogłobyć zupełnie inaczej...teraz pisza i mówią: biedni byli zydzi, czarni a my okrutnicy....cos nie tak chyba... I.

   Usuń
  5. "Mam pewnne wątpliwości co do tego, ze czarni byli tak traktowani przez białego człowieka "

   Biali w USA to nie biali a "szarzy". Na pewno takie były elity tego społeczeństwa a więc Żydowskie.

   Usuń
  6. Co do autora filmu, w innym filmie przekonuje że biblia zakazuje jedzenia mięsa. Akurat ten temat znam i wiem że nie zakazuje, gdy te kłamstwo zostało sprostowane w komentarzu, autor stwierdził że i tak nie warto go jeść bo antybiotyki itd., zgadzam się z tym ale nie o to chodzi. Autor nagina PŚ do swoich poglądów, jak się okazało jest członkiem kościoła ewangelistów.
   Co do piłki nożnej i całej otoczki uważam że jest to sposób programowania mas. Co do plemion Izraela to nie wiem, wiem że było ich 12.
   Ostatnim czas jesteś bliżej przekonania że biblia nie pisze o/dla żydów ale dla Słowian. Samo pojęcie Żyd zostało wprowadzone do pisma wiele wieków później. Żydzi tj. Hazarowie i Edomici owszem występują w piśmie nie jako naród wybrany ale jako nasienie złego.
   Większość przekładów w tym katolicki z wulgaty, zawiera zmiany i fałszerstwa wprowadzone przez żydów na przestrzeni lat. Sama msza to połączenie białej i czarnej magii wraz z największą herezją względem pisma świętego. Samo imię Chrystusa przeinaczone tak aby brzmiało jak Zeus, w prawosławiu np. są bliżej oryginału i ono tam brzmi Isus.
   Nie chciałem nikogo urazić tym komentarzem, dzielę się tylko efektem moich poszukiwań i zastrzegam sobie prawo do zmiany zdania ;)
   Michał dzięki za link, ciekawe uwagi o anglosasach.

   Usuń
  7. i jeszcze link do wywiadu związany z tematem: http://www.angelfire.com/planet/apokalipsa/wywiad.htm

   Usuń
  8. Chyba masz rację i tych plemion Izraela było 12 - mniejsza z tym. My mamy nie marnować czasu na ich problemy i ich bajki a zająć się własnymi. Po co nam opowieści o Onanie na przykład? albo o jakimś współżyciu z córkami po wypiciu wina? Niech się sami w to bawią.
   Zgadzam się, że liturgia KK to misz masz z satanistycznymi kultami. Ludzie się łapią ta te głupstwa - cały ten teatr, kadzidła to lekkie narkotyki itp.
   Polityka to też odmiana religii - wszędzie chodzi o przyciągnięcie uwagi i stworzenie jakiejś "ważności". Większość otumanionych się na to łapie - taka lekcja a życie płynie i mija szybko.

   Usuń
  9. Moim zdaniem to nie jest tak że ludzie się łapią na jakieś tam głupstwa. Większość ludzi w Polsce była od dziecka (zajęcia religii) indoktrynowana (treści teologiczne i nlp) oraz poddawana działaniom potężnych energii (rytuał mszy i sakramenty) + bonus: papież Polak. Skonfrontowanie katolicyzmu z biblią(rzekomo najważniejszą rzeczą w tej religii) poprzez samodzielne zgłębianie nauki Chrystusa i/lub analizy biblistów pozwoli trwale odwrócić katolickie programowanie. Oczywiście nie mówię tu o żadnych substytutach takich jak Ewangeliści, Jehowi itd. Pisząc trwale, mam na myśli stan który wyklucza sytuacje iż osoba po obraniu nowej ścieżki nie doświadcza stanów powrotu "Jak trwoga to do Boga" tj. katolickich koncepcji.
   Wracając do tematu bloga, gdzie znajdę zbiór naszych bajek wartych przeczytania?

   Usuń
  10. Zacznę od końca- ze zdrowymi bajkami jest problem. Nawet rosyjskie już od lat - minimum 50 tych poprzedniego wieku są mocno skażane. Są teraz rosyjskie przedruki (nadal po rosyjsku) bajek z przed 100 lat. Iwan Carewicz szykuje taką książkę - to będzie coś co warto tłumaczyć na polski ale to przyszłość.
   Ogólnie im dalej w tył tym lepiej ( tu już mam na myśli polskie sprawy). Ja się jeszcze wychowywałem na polskich bajkach o koguciku i kurce na przykład - niby tanie "nic" a uczy o konsekwencjach i wynikaniu w wszystkiego ze siebie nawzajem, o zależnościach w życiu społecznym itd.

   Co do "katoli" - pełna zgoda, papież polak to była potężna manipulacja ale zobacz, że w tej chwili cały Watykan jest intensywnie wyłączany. Co tydzień nowa wiadomość o pedofilii - film "kler" (z tego co widzę w migawkach niezła obsada aktorska) nie jest przypadkiem. Czyni to rząd globalny ( ten syjonistyczny) - dla nich to n arzędzie się już wyczerpało i trzeba (tradycja Mrocznych sił) złożyć w ofierze kozła ofiarnego. Przejąć oczywiście ich aktywa i pasywa, zwalić winę na ich zepsucie itp. Uruchamiają w tej chwili nową instytucję bo ta się już skompromitowała , młode pokolenie już się na ich hokus pokus nie łapie - zależne jest natomiast od innych spraw -szczepienia, zepsucie etyczne i uzależnienie od seksu, religia nauki itp. alkohol, ogólnie kult konsumpcji....no w każdym razie mają tych młodych " na smyczy" i podłączą pod jakiś nowy nurt.

   Lecę do miasta - dobrego dnia! Dzień ma swoje wyzwania.

   Usuń
  11. Odpowiedź Wojciecha Smarzowskiego na pytanie dziennikarza (nie znalazłam innego filmu z tą wypowiedzią więc musiałam podać z tego właśnie kanału ) :

   https://www.youtube.com/watch?v=coNJuyR3YJQ

   Usuń
  12. Dzięki! mocne! - poczytałem komentarze i już wiem dlaczego przepraszasz za źródło. Tam wysyp trolli łącznie chyba z właścicielem kanału. Ale wypowiedź ważna - obawiam się jednak, że będzie to próba przekierowania młodych na to kontrolowane "Słowiaństwo" - odmiana klechistanu w ciuszkach z epoki. Tam rytuały, żercy, kapłani i wszystko inne zostanie po staremu. Sanyaja i kilku jemu podobnych "macająteren" i są forpocztą i szykowaniem narybku. Potem się wzmocni tę opcję, którą wybierze tłum. Będzie "starosłowiańskie" piwo i podobne głupoty, grille, tolerowana w jakichś ramach rozwiązłość seksualna itp. - tak jak w każdych sektach dotąd. Ważne by zmienić dekoracje.
   Taki jest ich zamiar ale to się już nie powiedzie - to nie ten czas.

   Usuń
  13. Nie nastawiaj się tak czarnowidząco, może naprawdę poważnie i dogłębnie potraktują temat i powstanie w miarę dobry film albo nawet bardzo dobry - mam nadzieję, że tak będzie.
   A ludzie w komentarzach - jakby dostali szału na samo słowo - Słowianie, a przecież to ich (albo większości)przodkowie żyli tu przed chrztem.

   Usuń
  14. Mam podobne odczucie że film będzie pozytywnie (niekoniecznie prawdziwie) przedstawiał kulturę Słowian przed chrztem.

   Usuń
  15. No zobaczymy - każdy z tych graczy (aktorów) gry zwanej życiem ma swoje prowadzenie z różnych pułapów (różnych pięter dzwonnicy jak to nazywa Iwan) i w miarę swojego zrozumienia gdzie się właśnie znajduje prowadzi (wdraża tu) jakieś treści. Dla wielu motywacją jest wyłącznie sława i (lub) pieniądze ale oni też subtelnie prowadzeni z jeszcze wyższych pułapów (przyzwala im się na pewne ruchy, które w ostateczności są "przypieczętowywane" / "przebijane" wyższą kartą). To tak się odbywa jak w tej scenie z "mariaszkami" (dla niewtajemniczonych jeszcze w blogowe "przeboje" - "gra w karty - Igraszki z diabłem. Jest fragment na youtube).
   My czynimy swoje, zdobywamy doświadczenia w realu, porządkujemy nieustannie swoje życie życie rodzinne czy sąsiedzkie.
   U mnie rok obfity w nowe znajomości oraz sytuacje.

   Usuń
 2. https://www.youtube.com/watch?v=mnwl--Nq_xU
  pozdrawiam Nikt

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dobra wyliczanka - obejrzałem połowę bo dla mnie to "oczywista oczywistość". Obawiam się jednak, że film ma małą wartość dydaktyczną i jest tylko zmarnowanym czasem (choć może świeżo "uwolnionym" pomoże w utrwaleniu tego w czym dopiero co tkwili - nie wiem). Jak to mawia mój przyjaciel: "ten który potrzebuje rady ten nie jest w stanie jej zrozumieć a ten, który jest w stanie ją pojąć ten jej nie potrzebuje". Do ludzi zombie powyższy film nie trafi - wywoła wręcz wrogość (widać to po łapkach w dół pod filmem). No ale dobra - wiemy o istnieniu tego materiału.
   Pozdrawiam "Nikta" - ja na prawda2.info funkcjonowałem niegdyś jako "easy russian".

   Usuń
 3. Kolejny film BaldTv
  CO SŁYSZY SZTUCZNA INTELIGENCJA

  https://www.youtube.com/watch?v=L5pPhHXUrzs

  Fragment 1 komentarza
  "... Rozmawiajmy z ludźmi na te tematy inaczej sami się godzimy na moim zdaniem samozagładę, w najlepszym bądź razie na niewolnictwo na niewyobrażalną wręcz skalę..."
  I.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki za link.

   Nie będzie żadnego niewolnictwa (nie dla wszystkich) - PRZECIEŻ ONO JUŻ JEST! NA NIEWYOBRAŻALNĄ SKALĘ!!!

   Usuń

"OSTRZEŻENIE: wszystkie anonimowe komentarze bez jakiegokolwiek nicka/charakterystycznego znaku/ podpisu będą usuwane".
UWAGA TECHNICZNA: aby rozmowa miała jeden ciąg trzeba zawsze wcisnąć ";odpowiedz" pod pierwszym (przewodnim) postem zaczynającym daną rozmowę.
2.Najpoczytniejsze artykuły są dostępne po prawej w szybkich linkach pod nazwą "abecadło".
3. Ponadto w razie braku publikacji na stronie proszę o wiadomość na mail. Z jakiegoś powodu niektóre komentarze mylnie oznaczane są jako spam.
4. Wbudowana wyszukiwarka blogowa jest trochę niedokładna i omija pewne treści pomimo występujących w nim szukanych słów. Innym rozwiązaniem jest wpisanie w google, czy bezpośrednio w pasku przeglądarki frazy: site:michalxl600.blogspot.com szukanywyraz Wynikami będą wszystkie artykuły zawierające słowo "szukanywyraz" na tymże blogu.