piątek, 30 września 2016

Zło przychodzi pod postacią miłości

Z dedykacją dla Oli (toczyliśmy rozmowę w komentarzach do "Rolnik szuka żony").
  Nasz stały czytelnik zamiescił film na swoim kanale. Warto:


p.s. może jeszcze skoro 'polecamy" - film jaki mi wczoraj podpowiedział pewien znajomy. Ciekawe przesłanie - warto poświęcić 18 minut życia - z grubsza zgodne z tym co zaleca Lewszunow i paru innych "mądrali" ;)
Kobieta krótkowłosa ;) ale "słusznie prawi":


31 komentarzy:

 1. Nelly Radwanowska polecam jak najbardziej. Na moim forum jest temat poświęcony tej pani. Poczytajcie sobie: http://prawoprzyciagania.net/viewtopic.php?f=8&t=509

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No to miło, że jesteśmy zgodni.
   Film o religii już obejrzałem cały - ma sens. Zaraz zamieszczę na swój kanał bo podobno został kiedyś tam usunięty z netu. "Axerel" wgrał niedawno kopię na swój kanał a kanał "AyaSophia" zniknął.

   Usuń
  2. Tego filmu o religii jeszcze nie widziałem. W kolejce czeka ponad 200 linków z youtubee, a czasu ostatnio niewiele... Ale poświęcam czas, by go zyskać w przyszłości :)

   Usuń
  3. Damianie - zajrzałem na forum i przeczytałem pierwszą stronę wypowiedzi. Ktos pisze:
   Lwiczka napisał(a):
   O jaki piękny wątek! No pewnie, że się wypowiem! <3

   Tak na szybko: Nelly ogarnia PP z poziomu 5 Wymiaru, ona mówi o rzeczach, które są ciut wyżej, typu odzyskiwanie wszystkich 12-tu wstąg kosmicznego DNA :mrgreen: I jest bardzo specyficzna w pierwszym

   Niedawno (Wszystkomierz) Iwan powiadał, że nasze Słowiańskie DNA ma tych wstęg 16 a nie 12. 12 ście to model narzucony przez Chińczyków - oni tyle mają.

   Usuń
  4. No cóż, Nelly jak widać nie wie wszystkiego. Ja gdzieś indziej, ale nie pamiętam już gdzie, też czytałem o 12 wstęgach.

   Pozdrowionka :)

   Usuń
 2. Dziękuję Jedrzeju.
  To co mówi Nelly jest ze mną od kilku lat na co dzień. Również polecam gorąco wykłady tej osoby.
  Film o religii to zupełnie nie mój klimat, nie trawię takich nauk "dokumentalnych". Ale jestem świadoma tych sposobów "różnych robótek" między ludźmi. Czasem trzeba się zetknąć z czyjąś "pracą życia", żeby się otrzeźwić.
  Ola

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ola napisała:
   " Czasem trzeba się zetknąć z czyjąś "pracą życia", żeby się otrzeźwić."

   Fajnie ujęte. Chyba tak to się nieustannie odbywa, że wchodzimy w rozmaite relacje będąc dla siebie wzajem "budzikami", nauczycielami.

   Co do filmu o religii: podałem go (choc zdaję sobie sprawę, że on jest raczej dla mężczyzn - taki bardziej "przez umysł" choć są tam też dobre przykłady praktyczne ["przypowieść"] jak przyrównanie biblii do podręcznika nauki jazdy na rowerze).
   Odnośnie naszych rozmów o ideach Anastazji (myślę o tym od czasu naszej niedawnej wymiany zdań): sprzeciwiam sie robieniu z tego kolejnej religii a takie zjawisko zaobserwowałem w praktyce. Czas już wychodzić z dogmatów i tego "duchowego pprzedszkola". Oczywiście ( tak ja wspominał tłumaczony przeze mnie kiedyś Andriej Iwaszko ) fanatyczne podejście do jakichkolwiek prawd jest normalnym i naturalnym etapem rozwoju osobowości ludzkiej (dziecko na przykład bezgranicznie ufa swoim rodzicom i przez jakiś czas jest wyłącznie przez nich prowadzone zanim samo będzie umiało oceniać zewnętrzne okoliczności).
   Książki "Dzwoniące Cedry Rosji" sa przez wielu czytelników traktowane jak biblia a przecież co najmniej kilka faktów już wskazuje na to, że dogmatami nie są i być nie mogą - ot, choćby zmiana patentu na uwiarygodnienie oryginalnosci wyrobów cedrowych - polecany w książce był przedarty banknot a dzis sa to hologramy itp.
   Tego co wyrabia "Wedrussa Polska" (jak w ogóle można przyjąć taki nick? To już zapala czerwone lampki ostrzegawcze) promując własną osobę poprzez treści z książek Władimira Megre w ogóle strawić nie mogę.
   Póki będzie to wszystko opanowane przez takich zarozumiałych przedszkolaków - póty dobrych owoców nie będzie.
   Pozdrawiam serdecznie!

   Usuń
  2. Zobaczyłem ten film o religii. Daje do myślenia.

   Usuń
  3. Michale, powiedz mi, co widzisz złego w przekazie Wedrussy - konstruktywnie ?
   Pytam ponieważ jakiś czas temu zdarzyło mi się kilka razy (na palcach jednej ręki) wysłuchać jej audycji i przyznałem, że całkiem mądrze 'prawi'.

   Pozdrawiam !

   Usuń
  4. 1. Poznałem tę osobę na żywo - autorytaryzm (choć dość starannie ukrywany).
   2. KK cytując mądrosci Jezusa i dodając "nieco" swojego postępuje podobnie.
   Znam wiele okoliczności z życia - na przykład zatrudniała tłumaczkę oferując jej śmieszne wynagrodzenie i zachowujac sie bardzo niemiło oraz wyniośle. Kiedyś tez ta pani zwróciła sie z jakąś ofertą do mnie oferując "w słodkim tonie" jakieś warunki zupełnie nie do przyjęcia a gdy stwierdziła, że nie dam się nabrac na te różne gierki i haczyki ( tu musiałbym opis różnych subtelnych technik manipulacji) po prostu zmieniła ton na opryskliwy (podobne zdarzenie miało kiedyś miejsce podczas rozmowy twarza w twarz) i bez żadnych pożegnań zerwała kontakt.
   Nade wszystko pani ta ma swoje drugie oblicze - tu promuje "Anastazję" i wszelakie cnoty a z drugiej strony można znaleźć w internecie jej piosenki z zespołem disco -polo w rodzaju 'wyginam smiało ciało" - w każdym razie jakieś takie bezwstydne.
   A co do "przekazu Wedrussy" - ja osobiscie tego słuchać nie mogę. Po pierwsze z racji tembru głosu a do tego ze znanych mi w/w faktów. To wszystko jest nieszczere i jest to bardzo sprytna manipulacja lub rodzaj nawiedzenia (najprawdopodbniejsze) gdzie w jednym ciele zamieszkuje kilka bytów manifestując się w różnoirakich okolicznościach (zdarza się , że bez świadomosci jedno o drugim).

   Usuń
  5. Jeśli mam już ciągnąć temat to zauważyłem, że na jej "przesłanie" i ten "urok" łapią się głównie mężczyźni jak muchy na lep. Pewna moja korespondentka nazwała ten typ ludzi (omawialiśmy z nią wersję męską - pewne konkretne "wydanie") pożeracz dusz. To są istoty powodujące u ludzi "niezaszczepionych" na takie zachowania rodzaj uzależnienia energetycznego. W ten sposób czerpią energię - bardzo dużo celebrytów i wszelakich "gwiazdeczek" tak własnie postępuje i muszą byc nieustannie w świetle ludzkiej uwagi. Kończy się tym, że w desperacji muszanawet skandale tworzyć byle tylko być zauważone. Wszak energia płynie za uwagą.
   Podsumowując: kopiują co się da ciągnąc ze słuchaczy (widzów) energię i nie dając nic wzamian. Zazwyczaj treści jakie wykorzystują w formie "zanęty" w swojej pułapce sa przez nie niezbyt głęboko zrozumiane ale jak każdy pasożyt posiadają one dość dobrą zdolność mimikry i mistyfikacji. Potrafią udawac emocje, uczucia, przejęcie itp.

   Usuń
  6. Nie jest mi obcy temat psychomanipulacji, ale szczerze - nie spodziewałem się tego po Wedrussie (jeżeli jest to rzeczywiście prawda).
   Bądź, co bądź dziękuję za rzetelną odpowiedź i rozjaśnienie sytuacji :o)

   P.S dzięki również za przekazywaną wiedzę i pracę jaką wkładasz.

   Usuń
  7. Tu masz "nóżki i cycuszki"
   https://pl-pl.facebook.com/anna.angie.turska/

   Nie mogę znaleźć - był kiedyś w sieci teledysk - tępy łomot i jakieś takie wygibasy dyskotekowe.

   Usuń
  8. Przeglądam podaną stronę na FB (Anna Turska Angie) a tam takie "perełki" (wcześniej czytałem tamże cos o duchowosci):

   Anna Turska (ANGIE)
   24 czerwca 2015 ·

   PODAJĘ TEKST!
   Od teraz śpiewamy wszyscy głośno i radośnie!

   PUERTO RICO LET'S GO AMIGOS I KNOW MANY PLACES WE CAN VISIT MANY PEOPLE COSTA RICA THERE ARE SOME CHICAS WE MEET SOME PIZZA TACOS CHILLI FETA MYSZKA MIKA L.A. MIAMI COME EVERYBODY LET'S SHAKE IBIZA NEW YORK PORTO PARIS AND ARUBA OH HONOLULU BIBA DO BÓLU CHCIAŁ ŚPIEWAĆ Z NAMI PITBULL ....................... - SPIEPRZAJ CIULU! ------------------EVERYBODY AND MOVE YOUR BODY - JUST COME TO ME - JUST COME TO ME - EVERYBODY AND MOVE YOUR BODY - YOU GOTTA SEE - YOU GOTTA SEE - EVERYBODY AND MOVE YOUR BODY - HAVE FUN FOR FREE - EVERYBODY NEED - EVERYBODY AND MOVE YOUR BODY - ALL IS ON ME - ALL IS ON ME!

   Usuń
  9. " nie spodziewałem się tego po Wedrussie (jeżeli jest to rzeczywiście prawda)."

   Jest to najprawdopodobniej nieuświadomione u niej. Pełno teraz takich rozkapryszonych dziewczynek. Wychowuje się kolejne pokolenia egoistek - TV przekonuje: "musisz to mieć bo jesteś tego warta". Kobiece wcielenie to duża odpowiedzialność za te energie jakimi się włada. Kobieta może tworzyć ale może też niszczyć - było juz tutaj o tym. Moc ta bez "ograniczenia" męskością niesie tylko chaos i zniszczenie, zalewa wszystko wokół jak potop (energia wody).

   Usuń
  10. "Również polecam gorąco wykłady tej osoby." Ja też tu i tam polecałam wykłady Nelly, ale nie tak za bardzo gorąco:). Znalazłam wczoraj filmik, w którym Nelly śpiewa Ave Maria, a na koniec wykonania robi znak 3x6. Dziwny zbieg okoliczności na początku Ave Maria a potem ten symbol. Od jakiegoś czasu jestem uczulona na symbolikę, słowa jakie prelegent używa. Ciekawy temat " Zło przychodzi pod postacią miłości" i czy to przypadek ze filmik z wykładem tej Pani pod nim się znalazł? Tworzę może teorie spiskowe, ale któż to wie? Dochodzę do wniosku, ze najwyższa pora jest zacząć słuchać mądrości swego serca i być w Miłości własnego umysłu.
   link do filmiku
   https://www.youtube.com/watch?v=-ftglx1Ga_Q
   Pozdrawiam serdecznie I.

   Usuń
  11. I słusznie - trzeba być czujnym i ostrożnym. Zło zawsze musi jako haczyk uzyć trochę prawdy. Jest taka stara reguła: "najgorsze z kłamstw to prawdy częściowe".

   Usuń
  12. Zajrzałem na podany link - faktycznie dziwaczne. Kwalifikuje się tak ja Wedrussa do "cukierkowej duchowości" (zaprawionej być może trucizną).

   Usuń
  13. Zwróćcie uwagę, na pieśń którą ona nuci. Ave Maria, a może ave Aryman. Mamy podwójną wskazówkę...

   Usuń
  14. Coś w tym jest, michalxl600 co piszesz o Wedrussie. Łatwo się nabrać.
   Jaka intencja tego filmu :https://www.youtube.com/watch?v=BZNWdWSMCko

   Usuń
  15. samouwielbienie i wszystko to co już opisałem - "cukierkowa duchowość" - w zasadzie należałoby to napisać w ten sposób "cukierkowa" "duchowość".

   Usuń
 3. Tak, bardzo dziwne zachowanie. Myślę, że dziwne zachowania często zdradzają co kryje się pod skórą owieczki mówiącego. I jeszcze jedno patrzy na Nas jednym okiem czyżby - to oko Horusa? :)I

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ważne - uważajcie na ludzi, którzy patrzą na was jednym okiem.

   Usuń
 4. Michalxl600 napisał :
  ,,Jeśli mam już ciągnąć temat to zauważyłem, że na jej "przesłanie" i ten "urok" łapią się głównie mężczyźni jak muchy na lep.''

  Było mi dane doświadczyć uroku Jej głosu , osobiście .
  Jakiś czas temu bliska mi Dusza przesłała mi link do audycji Wedrussy. Słuchałam z zaciekawieniem , jednak po trzeciej audycji zaczynałam mieć dość , bo choć głos był bardzo miły , zachęcał swą łagodnością do dalszego słuchania , to w samym przekazie nie było nic nowego. Wciąż mówienie o tym samym , jednak na różne sposoby , przynajmniej ja tak to odbierałam . Napisałam o tym Osobie , która wcześniej zachęcała mnie do słuchania audycji , ale w odpowiedzi przeczytałam , iż poczucie zazdrości przeze mnie przemawia .
  Bliska mi Dusza była tak zafascynowana , szczególnie głosem Wedrussy, do tego stopnia , że wyznał ( bo to płeć Męska ) , iż kocha Jej głos, i chce nawiązać kontakt . Przyznam ,że było to dla mnie w pierwszej chwili zaskakujące i jednocześnie niedojrzałe. Przecież jest bardzo świadomym Człowiekiem , ale jak się okazuje podatnym wciąż.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No tak to jakos jest. Masz rację, że jest to chyba jakiś brak wewnętrzny- dana osoba musi jeszcze czegoś doświadczyć by widzieć wyraźniej. Sa jakieś przesłony.

   Usuń
 5. Poczułam się bardzo zaskoczona tym ,że odpowiedziałeś ...i to błyskawicznie .
  Pozdrawiam : )

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czuwam ;) - dzięki!! również zdrowia!

   p.s. rada techniczna - aby kontynuować rozmowę należy zawsze wciskać "klawisz" z napisem "odpowiedz" ale zawsze ten pod postem zaczynającym dana rozmowę.

   Usuń
  2. Dziękuję , radę już zapamiętałam. Nigdy wcześniej nie wypowiadałam się na blogu ,wiec wyszło tam gdzie wyszło.
   Poza tym będąc nadal w stanie zaskoczenia spowodowanym tak szybką Twoją reakcją , zamyśliłam się nad tym, co mi odpowiedziałeś , bo jest to bardzo trafne . : )

   Usuń
  3. Jeśli mogę być pomocny to bardzo się cieszę :)

   Usuń
 6. Michał xl600, zgadzam sie w zupełności z tym co piszesz o Wedrussie, kiedys wpadłem na jej audycje ale po tym co usłyc\szałem nt. nieznajomości faktów z histrii stwierdziłem ze cos nie halo z ta kobitą, potem zaczeła promowac jakies...disco polo qwa żenujące a naiwniacy ''kochaja'' ja za głos ;)))LOL

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. :) i chyba nie tylko. Podobno od pornografii też się ludzie uzależniają a tam z tego co wiem dialogów jest niewiele.

   Usuń

"OSTRZEŻENIE: wszystkie anonimowe komentarze bez jakiegokolwiek nicka/charakterystycznego znaku/ podpisu będą usuwane".
UWAGA TECHNICZNA: aby rozmowa miała jeden ciąg trzeba zawsze wcisnąć ";odpowiedz" pod pierwszym (przewodnim) postem zaczynającym daną rozmowę.
2.Najpoczytniejsze artykuły są dostępne po prawej w szybkich linkach pod nazwą "abecadło".
3. Ponadto w razie braku publikacji na stronie proszę o wiadomość na mail. Z jakiegoś powodu niektóre komentarze mylnie oznaczane są jako spam.