sobota, 9 lipca 2016

Polska jest NAJBOGATSZYM krajem świata położonym w sercu Europy.

Kilka razy wspominałem na różnych forach o zatajanych informacjach, że na Suwalszczyźnie są złoża tytanu i innych rzadkich mogących w mig spłacić nasze zadłużenie (jeśli w ogóle je spłacać- zostało spłacone już wielokrotnie). Ponadto Polska nieustannie jest w czołówce krajów wydobywających srebro- chyba znów zanotowano 3-cie miejsce na świecie po Meksyku i kimś tam jeszcze. Pamiętam z lekcji geografii, że o srebrze w ogóle nie wspominano! Uczono nas tylko, że jest to zagłębie miedziowe. Jesteśmy pod nieustającą okupacją - ludzie budźcie się! Dość bycia wołami pociągowymi dla całej Europy. Już Hans Frank powiedział, że "Polska ma być tak biedna aby Polacy dobrowolnie jeździli na roboty do Niemiec". Ten plan jest nieustannie realizowany.
Mógłbym długo wymieniać (dawna moja pasja) ile nowatorskich konstrukcji mechanicznych przez ostatnie dziesieciolecia wymyślili właśnie Polacy. Polskie motocykle z czasów międzywojennych, do dziś też stoi w muzeum techniki pod rondem w Poznaniu (ostatnio rząd okupacyjny nie dał pieniędzy na utrzymanie tego muzeum- co jest też częścią planu zacierania naszej dumy narodowej) stoi samochód CWS T-1 . Jeden z nielicznych ocalałych modeli w którym na przykład zastosowano po raz pierwszy na świecie amortyzację kół na drążkach skrętnych. Rozwiązanie to potem przez wiele dziesięcioleci było wykorzystwane przez Niemców w słynnym VW Garbusie. Polak wygrał onegdaj światowy konkurs na konstrukcję unikalnej skrzyni biegów w samochodzie Saab.
 Elektronika - Jacek Karpiński, któremu Bill Gates powinien nosić walizki, wynalazek Enigmy i masa, masa innych! Rosjanie kopiowali nasze rozwiązania - jesteśmy niesłychanie płodnym i majętnym narodem. Tak naprawdę nieustannie nasz talent i nasza przedsiębiorczość wzbudza zawiść i obawę. Pan Łągiewka do dziś nie może się przebić ze swoimi wynalazkami- omal nie przypłacił tej walki zgonem na zawał serca. jego syn odnalazł słynny zderzak do Fiata 126p  w jakimś magazynie w Izraelu, nasze samoloty szkoleniowe również kopiował bez pozwolenia Izrael. Ostatnie projekty samolotu Iryda bezczelnie zniszczono, nasze ciągniki Ursus "zaorano" niszcząc dokumentację. Czy nie dość trwania na kolanach???

https://wiernipolsce1.wordpress.com/2016/07/09/bogactwa-naturalne-rzeczywisty-cel-obecnosci-wojsk-usa-w-polsce/

Feniks z popiołów - to nasz symbol:

5 komentarzy:

 1. Ciekawe ile w tym prawdy...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja te informacje słyszę od lat z rozmaitych źródeł- przeciekają tu i ówdzie a potem są tłumione tak jak ropa w Karlinie szykowana dla Niemców. To samo z kopalniami na Śląsku.

   Usuń
  2. Ja mam tak jak Jędrzej. Nawet mysle, ze tu moze byc malo prawdy- tzn w prawdzie mozemy tych dobr miec wiecej :) Myslem ze moze tak byc, ze te informacje to tylko czesc prawdy...

   Usuń
 2. Musi coś w tym być skoro znikają z internetu takie artykuły jak np. ten
  http://www.ffk.org.pl/index.php/kontrowersja-1/manipulacja/417-polska-jest-najbogatszym-krajem-swiata-o-te-zloza-toczy-sie-iii-wojna-swiatowa
  To nie przypadkiem wojny toczą się na naszym terenie i o nasze ziemie bo jesteśmy Kuwejtem Europy
  https://www.youtube.com/watch?v=70FttzxIlAU

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. https://www.youtube.com/watch?v=kpUp8a3F6ec

   Usuń

"OSTRZEŻENIE: wszystkie anonimowe komentarze bez jakiegokolwiek nicka/charakterystycznego znaku/ podpisu będą usuwane".
UWAGA TECHNICZNA: aby rozmowa miała jeden ciąg trzeba zawsze wcisnąć ";odpowiedz" pod pierwszym (przewodnim) postem zaczynającym daną rozmowę.
2.Najpoczytniejsze artykuły są dostępne po prawej w szybkich linkach pod nazwą "abecadło".
3. Ponadto w razie braku publikacji na stronie proszę o wiadomość na mail. Z jakiegoś powodu niektóre komentarze mylnie oznaczane są jako spam.