czwartek, 25 czerwca 2015

25 czerwca....

DZIEŃ JEDNOŚCI SŁOWIAN


https://www.youtube.com/watch?v=mcAZrfarWFY
 https://www.youtube.com/watch?v=ZGN-Q4_cM_8

6 komentarzy:

 1. ja a propo bólu. Ja energetycznie ochraniać się przed toksyczną energią człowieka, ludzi, z którymi się mieszka? ja stworzyć ochronę samego siebie aby ta toksyczna energia przestawała blokować rozwój?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W tym dziale nie ma mowy o bólu - czemu wklejasz 2 razy to samo? Masz już odpowiedź w poprzednim wpisie. Ciężko pomóc na odległość - napisz jakieś szczegóły.

   Usuń
 2. Przepraszam. Mam problem z komputerem;) Dziękuję bardzo Ci za odpowiedź:). To co piszesz, to ja to teoretycznie wiem. Problematyczne jest to, że staram się traktować tą osobę czy osoby jak takich emocjonalnych trenerów;). Raz mi się udaję a raz nie. Problem jest w tym, ze mimo tego, że staram się ich traktować tak jak opisałam powyżej to ja stoję w miejscu, nie mogę ruszyć z miejsca. Było kiedyś takie doświadczenie z kaczkami. Jedne kaczki wychowywały się z normalną mamą kaczką a druga grupa kaczątek miała za mamę metalową kaczkę, która ciągle je dziobała. Kaczątka od normalnej mamy kaczki szybko się usamodzielniły, rozwinęły skrzydła i założyły własne gniazda. Natomiast kaczątka mechanicznej kaczki, nie mogły się usamodzielnić i były z nią, mimo tego, iż je ciągle dziobała. Na tym blogu jet dość sporo na temat energii. O zjawiskach tzw. subtelnych,itp. Dlatego postanowiłam napisać, bo być może są jakieś sposoby na toksyczną energię;).

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hm,,,, sposobów jest masa ale one wszystkie zależą od okoliczności. Przeklej proszę ten wpis pod tamtą rozmową abyśmy mieli jakąś kompletną całość a ja to tutaj usunę - wtedy ktoś inny być może kiedyś skorzysta z naszej rozmowy.

   Usuń
 3. Pięknie - Dzień Jedności Słowian!
  Śliczną pieśn wybrałeś, w obu wykonaniach,

  Najserdeczniejsze życzenia, prosto z serca składam Tobie i wszystkim Słowianom na całym świecie!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Rok za rokiem czyścimy przeszłość. Kilka lat to jeszcze potrwa ale mamy czas ;) . Dołączam się do wszelakich życzeń serdecznych!

   Usuń

"OSTRZEŻENIE: wszystkie anonimowe komentarze bez jakiegokolwiek nicka/charakterystycznego znaku/ podpisu będą usuwane".
UWAGA TECHNICZNA: aby rozmowa miała jeden ciąg trzeba zawsze wcisnąć ";odpowiedz" pod pierwszym (przewodnim) postem zaczynającym daną rozmowę.
2.Najpoczytniejsze artykuły są dostępne po prawej w szybkich linkach pod nazwą "abecadło".
3. Ponadto w razie braku publikacji na stronie proszę o wiadomość na mail. Z jakiegoś powodu niektóre komentarze mylnie oznaczane są jako spam.