poniedziałek, 24 czerwca 2024

Wynik dla naszej planety jest z góry określony - Era Wodnika

 oryginał jest tu: https://www.youtube.com/watch?v=1V9JEdqXBhM

 Pozdrawiam kochani, jasne intencje coraz większej liczby ludzi mają wpływ na ludzkość. Nikt nie będzie w stanie zdehumanizować ludzkości do tego stopnia, że ​​nie będzie już można mówić o człowieczeństwie.

 Nikt nie otrzymał władzy do dokonania tego, co obecnie wyłania się przed nami jako zagrożenie i wywołuje zrozumiałe lęki. Pokój i wolność, które dzisiaj ciężko sobie wyobrazić ostatecznie nadejdą.

 Pomimo tego, że świat jest teraz nieprzewidywalny gdyż działa dziś zbyt dużo sił manipulacyjnych - to koniec będzie świetlisty.

 Teraz rodzi się nowa ludzkość - oczyszczając się w ogniu ona staje się zwycięzcą wszystkich trudności postawionych na naszej drodze przez negatywne istoty.

  Wszystko, co jest teraz ciemne i ponure budzi nas, wzywa ludzi, którzy liczyli na innych, że się o nich zatroszczą. Trzeba samemu zacząć działać.

 Wszystko wokół nie dzieje się samo z siebie lecz dzięki potężnemu zastosowaniu swoich sił - tym razem bez zwłoki staje się to oczywiste bo wydarzenia wywierają taką presję na ludzi, że muszą wziąć sprawy w swoje ręce i szukać wyjścia samodzielnie. 

 Dlatego ten czas jest tak cenny - ludzie wychodzą z cienia na światło dzienne i biorą na siebie odpowiedzialność za swoje życie. Wszystkie najwyższe autorytety we władzy, w polityce, w biznesie, religii czy sztuce straciły swoje wpływy.

  Gdziekolwiek ludzie by się zwracali to stare systemy i ich eskorty służą jedynie przykładami powstrzymywania zamiast dawać wsparcie i bezpieczeństwo.

  Z tego chaosu powstaje nowe - ludzie odrywają się od tego co destrukcyjne i tworzą nowy sposób istnienia. Transformacja idzie pełną parą a efekt końcowy będzie jasny, ludzki i boski.

 Władcy ludzkości kończą swój dzień na tej Ziemi. Nie można przeszkodzić przejściu ludzkości na wyższe poziomy świadomości.

  Tylko ci, którzy wewnętrznie rezonują ze starą matrycą i oddają tam swoją energię kontynuują udział w starej grze i znajdą się w ciemnej przyszłości.

 Jasny wynik dla naszej planety jest z góry przesądzony,  jesteśmy w środku tego procesu i teraz ważne jest, aby zachować głębokie zaufanie i podłączać się do wewnętrznej wiedzy o poprawności wszystkich wydarzeń.

 Wasza dusza zna Boski plan dla Ziemi i dla Was. Dlatego pozostańcie w pokoju i zaufaniu - ma miejsce święte wydarzenie tworzenia wraz z wami i dzięki wam. 

Wdzięczność Wam wszystkim

https://www.youtube.com/watch?v=pl5VW0RK-NE 


 

 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

"OSTRZEŻENIE: wszystkie anonimowe komentarze bez jakiegokolwiek nicka/charakterystycznego znaku/ podpisu będą usuwane".
UWAGA TECHNICZNA: aby rozmowa miała jeden ciąg trzeba zawsze wcisnąć ";odpowiedz" pod pierwszym (przewodnim) postem zaczynającym daną rozmowę.
2.Najpoczytniejsze artykuły są dostępne po prawej w szybkich linkach pod nazwą "abecadło".
3. Ponadto w razie braku publikacji na stronie proszę o wiadomość na mail. Z jakiegoś powodu niektóre komentarze mylnie oznaczane są jako spam.
4. Wbudowana wyszukiwarka blogowa jest trochę niedokładna i omija pewne treści pomimo występujących w nim szukanych słów. Innym rozwiązaniem jest wpisanie w google, czy bezpośrednio w pasku przeglądarki frazy: site:michalxl600.blogspot.com szukanywyraz Wynikami będą wszystkie artykuły zawierające słowo "szukanywyraz" na tymże blogu.