piątek, 6 marca 2020

Łuk od siedmiu niedug.

Powinienem napisać "siemi"... niedug bo tak jak teraz jest już trochę po polsku. To stare przysłowie rosyjskie - ludowa mądrość. "łuk" oznacza to samo co polsku ( w sensie narzędzie do wypuszczania strzał) ale też CEBULĘ. Niedugi to są "przypadłości"/choroby. Przekładając całość:

   CEBULA - LEK NA WSZELKIE CHOROBY.

 Rozmawialiśmy już kilka dni temu tutaj na aktualny ostatnio temat na świecie. Chodzi oczywiście o tę odmianę choróbska jaka się ponoć rozprzestrzenia. W tej naszej rozmowie Beata podała link do bardzo sensownego artykułu (znalazłem to samo na wideo) doktora Jaśkowskiego.  Tam wspaniała podpowiedź- ja też zauważyłem, że tak prosty lek stosowany w moim domu rodzinnym od zawsze czyli węgiel w tabletkach nagle zdrożał- koncerny zwietrzyły biznes. Nadto zauważyłem już kiedyś, że tabletki zamiast dotychczasowego cukru jako dodatku mają dodawany aspartam. Wszystko się zgadza to co mówi pan Jaśkowski - pamiętam te węglowe tabletki z dzieciństwa, język był czarny a dziś węgla tam jest znacznie mniej. W składzie jaki kiedyś czytałem jest dodany wypełniacz - po co?
    Już za radą pana doktora zamówiłem wiadereczko 1 kg węgla aktywowanego (na znanym portalu aukcyjnym)- niestety nie było sypkiego (czyżby ludzie kupowali?) i kupiłem węgiel w płatkach. Pan z hurtowni mówił mi, że ludzie to sobie mielą w młynkach do kawy. Uważajcie bo są różne rodzaje węgla -na początku zamówiłem węgiel granulowany i dopiero w rozmowie pan mi wyjaśnił, że nie jest to węgiel drzewny ale koksowniczy używany w maskach przeciwpyłowych - zamówienie telefonicznie mi skorygowano, przesyłka dojdzie lada moment.

    A oto list jaki właśnie przysłał mi jeden z przyjaciół:

W 1919 roku, kiedy epidemia grypy zabiła 40 milionów ludzi na
świecie, w USA był lekarz, który odwiedzał farmerów, aby im pomagać.
Wielu z nich niestety zaraziło się chorobą i umarło. Ale gdy ten
lekarz zaszedł do domu jednego z nich i ku jego zaskoczenia cała
rodzina była zdrowa. Okazało się, że jego żona umieściła nieobraną
cebulę w różnych pokojach w domu. Galen nie mógł uwierzyć w to, co
usłyszał i poprosił o obejrzenie jednej z cebul, pod mikroskopem. W
rezultacie odkrył, że wirusy grypy są przyklejone do cebuli, i to
uratowało tę rodzinę.

🔅 Istnieje wiele podobnych historii. Oto jedna z nich. Właścicielka
salonu piękności, umieściła kilka misek z cebulą wokół swojego
biznesu. Okazało się, że ani pracownicy, ani klienci nie zachorowali.
Interesujące byłoby przeprowadzić test następnym razem, gdy pojawi się
epidemia, albo po prostu zagraża ci grypa sezonowa.

🔆 Inna osoba mówiła o swoim osobistym doświadczeniu. Jej mąż miał
zapalenie płuc, a jego stan był poważny. Ta kobieta dowiedziała się o
sytuacji, w której ktoś przeciął dwa końce cebuli i włożył ją do
dużej
butelki. Następnie, w nocy, położył butelkę blisko chorego. Rano
cebula była czarna, pokryta zarazkami. Była ona prawie zgniła, ale
pacjent poczuł się lepiej.

🔆 To prawda, że umieszczenie cebuli i czosnku w pokojach lata temu
uratowało życie wielu ludzi podczas wielkiej plagi w Europie . Te
warzywa mają silne właściwości bakteriobójcze i antyseptyczne, a było
częścią wiedzy, którą posiadali prości ludzie.

🌿✅❗❗❗ Ciekawa informacja: czasami mamy problemy żołądkowe, i
nie
wiemy, czemu je przypisać. Może winna jest cebula, ponieważ wchłania
ona bakterie i dlatego z jednej strony jest tak dobra, bo ratuje nas
od przeziębienia lub grypy. Jednak nie powinniśmy jeść cebuli, po tym
jak została pocięta, została na jakiś czas w kuchni. Żadna część
cebuli nie może pozostać na talerzu, i być przechowywana w pojemniku
lub plastikowej torbie w lodówce.
 Bardzo ciekawa ta uwaga o krojeniu - spotykałem się z tym zaleceniem już kiedyś aby wszelkie owoce czy orzechy gryźć zębami. Logika by to podpowiadała - zęby są silnie unerwione i połączone z mózgiem. Po co? Myślę, że po to aby w ten sposób zasilać się energetycznie. Wszelkie świeże owoce, orzechy gryzione zębami przejmują aurę energetyczną danego płodu natury (u Rosjan określenie płód ma szersze znaczenie niż owoc bo obejmuje właśnie wszelakie orzechy a nawet chyba i ziarna - z rozgryzanym ziarnem jest ta sama historia, to samo ze świeżą rośliną, którą żujemy w zębach).


136 komentarzy:

 1. I jeszcze coś- sprawdzajcie na siateczkach w marketach kraj pochodzenia cebuli a najlepiej kupujcie w jednym miejscu od stałego dostawcy sprawdzając uprzednio czy jego towar jest żywy, czy wsadzona do wody zaczyna rosnąć. Kilka lat temu dowiedziałem się, że ta nasza polska cebula zanim trafiła na półki była wieziona gdzieś do Holandii gdzie ją przepuszczono przez maszynę napromieniowującą. Takie warzywa czy jabłka są "wiecznie piękne" jak na-chemizowany hamburger. Ostatecznie w taki nienormalny sposób więdną ale długi czas pozostają niby świeże- w każdym razie nie pojawia się tam pleśń.
  Ja miałem do niedawna cebulę z własnego ogródka ale też miałem zapas kupiony jesienią w warzywniaku. Dziś resztki tego zapasu zaczynają wypuszczać szczypiorek więc widzę, że wszystko jest tak jak trzeba.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Właśnie przygotowywałem śniadanie i wpadł w oko pojemnik do którego zbieram skórki (łupiny) od cebuli. Dawno temu przeczytałem gdzieś w rosyjskojęzycznym necie o człowieku co wyleczył sobie wszelkie dolegliwości zaparzając codziennie herbatę z tych łupin. Trwało to wiele miesięcy ale skutek podobno był pewny. Od tego czasu zbieram ten cenny materiał - szczególnie jeśli cebula jest z własnego ogrodu, ja wiem czym nawożę.
   Czasem (obserwuję, że jesienią) nachodzi mnie chęć na tę herbatę, potem mija. Słucham organizmu i nie katuję się niczym na siłę.

   Usuń
  2. Dzięki za przypomnienie o cebuli ��
   W tym temacie polecam może kogoś zaciekawi:

   http://ambasadorzdrowia.pl/zdrowie/skarb-ktory-lzy-wyciska/

   http://ambasadorzdrowia.pl/terapie/wlasne-plastry-oczyszczajace/

   Jaśmina

   Usuń
  3. Jeszcze raz czytam cały swój wpis.
   Przypomnę co już pisałem w komentarzach na innej stronie. Jeśli ktoś potrzebuje węgiel "na już" to proście w aptece o ten w kapsułkach. Tam najprawdopodobniej jest sam proszek bez dodatków. Ja kapsułki zawsze nacinałem nożem (tę większa połówkę- jak się zahaczy od złączenia ku końcowi to się odcina taki listek) i w ten sposób kapsułki dają się ostrożnie rozsunąć. Dalej albo bezpośrednio na język albo sobie kilka sztuk w ten sposób przesypujemy na przykład na łyżeczkę. Nie jadałem kapsułek bo to podobno żelatyna ale pan doktor Jaśkowski twierdzi, że są tam jakieś substancje powodujące bezpłodność.
   Tabletek jak już pisałem lepiej unikać - te, które mi się udawało kupić miały wypełniacze i aspartam.

   Usuń
  4. Potraktuje temat od nieco innej strony. Nie pisałem o tym wcześniej, ale koronawirus to narzędzie do wywołania światowego kryzysu. Nas się po prostu zastrasza, a jak będziemy zastraszeni to łatwo nas zmanipulować do takich działań, które niektórym osobom pozwolą zarobić krocie. Nie wiem czy wiecie, że to właśnie podczas kryzysów powstaje najwięcej nowych milionerów. Co ciekawe kryzys w języku chińskim oznacza niebezpieczeństwo ale także szansę. Wstawiam link do długiego filmu, w którym kryzys jest rozpatrywany przez pryzmat koronawirusa(lub odwrotnie jak kto woli). W filmie znajdziecie także porady co robić, by zabezpieczyć się przed kryzysem.

   https://www.youtube.com/watch?v=J8EMzLolqe4

   Usuń

  5. Damian: "...Co ciekawe kryzys w języku chińskim oznacza niebezpieczeństwo ale także szansę. "

   No właśnie- "każdy kij ma 2 końce". Koniec jednego oznacza początek drugiego. Zmiana to tylko zmiana. Od dawna się przecież mówi o "zmianie dekoracji" na scenie tego świata. Zgadzam się (już pisałem), że najgorszą rzeczą jest dać się zastraszyć. Zaufajcie swoim duchowym opiekunom i uśmiechnijcie się. Chrześcijanie mawiają: "tam gdzie dużo złego - tam też wylewa się wielka łaska". Zawsze jest równowaga "światła" i "ciemności" (In i Yang) - Wszechświat dąży do równowagi -jedna z głównych zasad tej rzeczywistości (czymkolwiek ona jest).

   ----------------------

   A przy okazji i z całkiem innej beczki- bardzo ciekawa wypowiedź, dziewczyna z ciepłym, Słowiańskim sercem:

   https://youtu.be/JNedNHduNXs

   Usuń
  6. w temacie wirusa taki tekst:

   https://bacologia.wordpress.com/2020/02/01/reset/#more-579

   a tam link do długiego filmu (właśnie oglądam wyrywkowo- zatrzymałem się na 2 godz 50 min, film wpuszczony do sieci 2 lata temu a tam opisy jakby aktualnych zdarzeń. Są nawet teorie, że to nie żaden wirus ale promieniowanie 5G bo są tam objawy typowo popromienne, mówi się przecież nawet o działaniu na system płciowy):

   https://www.youtube.com/watch?v=4cfqYblIhB4

   Usuń
 2. Co wyprawia KK z 13 letnimi dziećmi:

  https://tvn24.pl/magazyn-tvn24/nie-bylo-mowy-o-czarach-na-dzieciach-rekolekcje-do-prokuratury,260,4527

  OdpowiedzUsuń
 3. Michał, podobno szkoły mają być wszystkie zamknięte ...co to da? Zagłada Nas czeka? Sklepy też zamkną?? Ludzi na siłę w domu będą trzymać?? Przecież to tylko na filmach s&f tak pięknie wygląda..Czy komuś zależy na przerzedzeniu populacji.??.. nie wiem...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. :) wszystkim zależy- i siłom Światła i siłom Mroku. Rozdział musi nastąpić bo dalej tak żyć się nie da. Nie daj się wpędzić w lęki-to najlepsza ochrona. Przyznam, że wczoraj i mną coś trzepało, są różne teorie- nawet i taka, że żaden szczególny wirus tak naprawdę nie istnieje a wszystko działa przez zastraszenie i kumulację kancerogennych czynników. Zastrasza się człowieka tak jak słowami "ma pan raka", wielu nie jest w stanie się z tego szoku otrząsnąć, układ immunologiczny się blokuje i koniec. Gdzieś był film z Trehlebovem o tym, że robiono w USA eksperymenty na skazańcach. Ludziom mającym karę śmierci proponowano bezbolesną śmierć poprzez upuszczenie krwi, ci się godzili. Człowiekowi zawiązywano oczy, zimnym, tępym narzędziem przesuwano po ręce, ktoś obok zaczął polewać dłoń strużką ciepłej wody aby kapała do miseczki poniżej. Ludzie byli przekonani, że to się dzieje naprawdę i umierali. Przy sekcji zwłok ciało wykazywało wszelkie oznaki śmierci z powodu utraty krwi.

   Jeden ze znajomych pisał, że "wypala" się też ludzi poprzez 5G tam gdzie ono jest. Jest możliwe, że w miastach działają przez nadajniki GSM, ja już dawno myślałem sobie, że możliwe jest przecież selekcyjne podawanie do telefonów komórkowych sygnału o podwyższonej mocy (takie coś ma miejsce w momencie łączenia się z innym rozmówcą). Na wszelki wypadek tam gdzie to możliwe odkładaj komórkę na półkę z dala od ciała.
   Zauważ też, że dzieci nie rusza! "BĄDŹCIE JAK DZIECI" zalecał pewien mistrz.

   Usuń
  2. Zamknięcie szkół oczywiście nic nie da -prawdopodobnie rozciągnie zjawisko w czasie i .... na pewno wzmocni psychozę oraz "stan wyjątkowy".
   Wczoraj czytałem wyjaśnienie, że dzieci zagrożone nie są ale, że same mogą roznosić "wirusa". To tak się tłumaczy "na rozum".
   Dopiszę jeszcze później bo jeszcze raz słucham poniedziałkowego Piakina - ciekawe rzeczy o tym mówi, on jest spokojny punktując, że wiele w tym jest działań politycznych. Wszystkie rządy na świecie załatwiają sobie w tej chwili wiele spraw, Trump wycofuje wojska z Afganistanu, Erdogana ustawiają na miejsce, w Iranie usuwa się niewygodne figury z rządu (wszędzie na świecie), Chińczycy uporządkowali sobie sprawy ekologii i kontrakty na wielką skalę usuwając z kraju niewygodną konkurencję - lista jest długa, łatwo 'wygasić" przeciwników politycznych, papieża nawet szantażowano - nie przypadkiem kilka dni temu Watykan ogłosił, że odtajni jakieś dokumenty - zaczyna być wesoło.

   Usuń
  3. https://www.wykop.pl/link/5375903/koronawirus-w-polsce-prof-krzysztof-simon-uspokaja-80-pacjentow-bezobjawowo/

   Usuń
  4. No faktycznie ciekawe, że ten wirus jest prawie nieszkodliwy dla dzieci ;) Wcześniej na to tak nie patrzyłem, dopiero tutaj to przeczytałem. Takie spojrzenie bardziej od strony duchowej.

   Usuń
  5. Rząd dobrą decyzję podjął w tym przypadku. Lepiej nie ryzykować i nie puszczać dzieci do szkoły. Z tymi ośrodkami kultury to też dobra dezyzja. Spokojnie to tylko 2 tygodnie zaraz nie umrzesz z głodu:) A Putin pisze nową historię II Wojny Światowej. Jego koronavirus już dopadł XD

   Usuń
  6. Putin ma sporo racji odnośnie "naszych" polityków z przed 1939 - Beck to był zwykły pijanica i kobieciarz. Ktoś z jego zaufanych pomocników jeżdżących do Berlina obiecał postawić w Warszawie pomnik Hitlerowi gdy ten wybije żydów. To są fakty takie jak ten, że "nasz" rząd zwiał w nocy z 16/17 września za granicę wraz z narodowym majątkiem czyli złotem.

   Reszty działań ZSRR nie usprawiedliwiam, sam szukam prawdy, mój dziadek po 17 września 1939 trafił do Starobielska, ocalał zesłany dalej na Sybir.

   Usuń
  7. Ponieważ wątki rozmów o "KW" nam się podzieliły więc wpiszę i tutaj bo film wart uwagi:

   Andrzej Pierowski -film o wirusie:

   https://www.youtube.com/watch?v=yMCsMJHAWDc

   Usuń
 4. https://www.youtube.com/watch?v=p3n71WWBMkY

  OdpowiedzUsuń
 5. od 15.40 minuty ;) https://www.youtube.com/watch?v=S8gZ-G1TXmM

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. :)) pod tym ostatnim filmem znalazłem żart:

   Na problemy z potencją najlepszy jest korzeń żeń-szeń.....tylko trzeba go dobrze przymocować

   Usuń
  2. "Pod mikroskopem" to jest mózg sprany przez mafię medyczną i być może też przez nią sponsorowany. Jak powiedzą, że już mają szczepionkę na coronawirusa to pierwszy bedzie krzyczał żeby się zaszczepić.

   Usuń
  3. Tak- zauważyłem, że ten kanał to fan szczepień. Gdzieś tam sobie żarty czynił z ludzi, którzy się nie szczepią. No ale od każdego można coś tam wyłapać jak się słucha z otwarta głową.

   Usuń
 6. Prashant Trivedi i Grzegorz Skwarek na temat wirusa:

  https://youtu.be/ZvjMHo1opOs

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Świetny materiał!!! Można czytać przy szybkości 1,5 . Tak jak myślałem - najbardziej ten "KW" rozprzestrzenia się przez TV. Swoją droga ładnie to pan ujął (już wczoraj zwróciłem uwagę na nazwę ) "korona" to aura, te niby wirus nas budzi. Ludzie śpiący poniosą tego konsekwencje.

   Usuń
  2. Prashant Trivedi i Grzegorz Skwarek część druga:
   (Pod filmem ciekawy komentarz użytkownika "micz")

   https://youtu.be/NLLTJbkToGc

   Usuń
  3. Kończę słuchać.
   Czyli słowa babci głównej bohaterki z filmu "Roztańczony buntownik" (Strictly ballroom) zawsze aktualne:

   ŻYĆ W STRACHU TO ŻYĆ POŁOWICZNIE".

   Usuń
  4. ciekawy komentarz pod filmem:

   Margo Travel Vlog
   Margo Travel Vlog
   6 godzin temu
   Czy mowiono JUZ na tym kanale o wielkiej koniunkcji w Koziorozcu?W srode 5 Planet sie spotka.Pluton,Saturn,Jowisza,Mars i Ksiezyc. Cisza medialna,Po tej koniunkcji Swiat nie bedzie wygladal tak Jak dawniej.Nastapi transformacji na wszystkich spolecznych poziomach. Czy ktos zwas zajmuje sie na kanale kosmobiologia?

   Usuń
  5. Tu o ciekawej koniunkcji
   http://www.taraka.pl/czego_jak_do_tej

   Usuń
  6. Mam złe doświadczanie ze Skwarkiem. Korzystałem z jego usług i w mojej ocenie i kilku innych ludzi którzy też korzystali, to oszust. Co do jego materiałów na yt albo mówi to co chcesz usłyszeć albo kopiuje innych ewentualnie w najlepszym przypadku gości na kanale ciekawe osoby np. Artur Lalak. Prashant Trivedi jeszcze nie słuchałem.

   Usuń
  7. Ptaszki ćwierkają, że planety w takiej koniunkcji na pewno niosą za sobą ogromne skutki, samo oddziaływanie grawitacyjne będzie potężne, bardziej dla planet i ich ruchu wokół Słońca. A jeśli przyjąć, że ciała niebieskie to nie tylko kawałki skał i ogromne ilości gazu, a pewnego rodzaju naczynia dla działań Boskich to jak dla mnie realnie możemy spodziewać się zmian dla ludzi żyjących na Ziemi.
   Carewicz na vk informuję, że wiele istot i statków kosmicznych (może planety?) jest w tym momencie wokół i na Ziemii, przybyli na spektakl, komunikują się z nami telepatycznie i trzymają nad wszystkim piecze. Przytacza ciekawostkę, której sam doświadczam. Mianowicie już dawno na naszej planecie nie było tak niesamowitego postępu w rozwoju i ewolucji duchowej człowieka, doświadczenia z jednego roku przekładają się na doświadczenia z całych dekad w zeszłej epoce.

   Czy nie o to się modliliśmy? O zmianę? O to, by móc żyć dwiema nogami w świecie jakim chcemy? Dzieje się!

   baj

   Usuń
  8. No wreszcie! Niech się dzieje.

   Usuń
  9. Znalazłem ten wpis Carewicza na VK. Na końcu postu jest: "Przesłanie Plejad. Barbara Marsiniak" Literówka, pewnie powinno być Marciniak. Czytałem tą książkę jako nastolatek.

   Usuń
  10. No tak- książka Marciniakowej to było kiedyś objawienie.

   Tak literówka -rosyjski zapis głoski "s" to właśnie "c" (patrz CCCP- sojuz sowietskih socialisiszeskich republik)

   Usuń
  11. p.s. podaj link - też chciałem to znaleźć ale do tej pory nie miałem czasu.

   Usuń
  12. https://vk.com/ivanzar?w=wall61571729_51109

   Usuń
  13. Andrzej Pierowski -film o wirusie:

   https://www.youtube.com/watch?v=yMCsMJHAWDc

   Usuń
  14. I kolejny- MAKARONOWIRUS :)))

   https://www.youtube.com/watch?v=4GC5I_Ru20k

   Usuń
  15. Ciekawy kolejny głos na temat "kw".
   W 13 min 20sek pada coś o co i ja siebie spytałem niedawno - jaki jest mechanizm, że coś się jednak dzieje?
   Czy czasem umierający ludzie nie byli jesienią szczepieni na sezonową grypę? Mój ojciec zmarł właśnie o tej porze 20 lat temu - całą zimę chorował a jesienią kilka miesięcy wcześniej dał się w zakładzie pracy zaszczepić na grypę. Jestem przekonany, że to było powodem jego męczarni - nie palił, nie naużywał niczego, był leśnikiem więc i kontakt z przyrodą i nagle chłop 62 lata czuje się słabo i nie wiadomo co mu ogólnie jest.


   https://www.youtube.com/watch?v=OxfAJ9KE8N8

   Usuń
  16. w komentarzach znalazłem taki link:

   https://www.youtube.com/watch?v=F0jONp1GFW8&t=1s

   Usuń
  17. Całkiem możliwe z tymi szczepionkami na grypę, wcale by mnie to nie zdziwiło.
   Natomiast znajomi z Holandii mówią, ze normalnie mogą wychodzić z domu, wiec nie wiem po co ta dezinformacja.

   Usuń
  18. Też wczoraj w komentarzach czytałem, że na razie w Holandii nikogo nie ganiają ale patrząc na nowe doniesienia to obawiam się, że apogeum tego cyrku jeszcze przed nami.

   Usuń
  19. Przy okazji tematu szczepień na koronawirusa pojawiają się nanochipy. Coś w tym jest czy to raczej dodatkowe "podkręcanie" atmosfery? Przy okazji innych epidemii też się to pojawiało.

   Usuń
  20. Wszystko jest możliwe - ktoś w komentarzach pod filmem rozszyfrował skrót: Covid19 = cow id (identification) a 19 to rocznik.

   Usuń
  21. zajrzałem na upadające forum - coś tam można wyłuskać w tych rozmowach. Stamtąd mam linki jakie powyżej dodałem:

   https://prawda2.info/viewtopic.php?t=28493&postdays=0&postorder=asc&start=0

   Usuń
  22. Podzielę się własną syntezą dwóch źródeł:
   1. Oglądając filmy Piakina, jeden na temat: cofnięcia świata zachodniego do nowego średniowiecza i nt kw. Czyli kw jest jednym z narzędzi wykonania tego planu, zrywa powiązania pomiędzy państwami bo np. nie można podróżować. No ale sobie pomyślałem że to trochę za mało bo mamy internet.
   2. Jakiś czas temu zainteresowałem się astrologią wedyjską, śledzę jeden kanał pewnego hindusa. I tam pod koniec roku były analizy aspektów astrologicznych na 2020. W jeden mówił o tym że od początku roku to czas Koziorożca chyba w Saturnie - interpretacja w skrócie: czas kolektywnego poświęcenia się dla społeczności, oddanie pieniędzy za darmo, praca bez  wynagrodzenia na rzecz społeczeństwa. Czyli energia matki, poświęcasz wszystko nie oczekując nic w zamian. Chyba nikt nie ma wątpliwości że kw to aktualnie powoduje: służby zdrowia, mundurowe, darowizny prywatnych firm, ludzie szyją maseczki dla szpitali itd.
   Druga analiza dotyczyła innego aspektu astrologicznego w późniejszym czasie roku, nie pamiętam o jaki aspekt chodziło ale interpretacja była taka że czeka na ludzi związanymi z technologiami(chyba komunikacyjne) wielka depresja, im człowiek będzie bardziej związany z technologią tych większa depresja go czeka. Część ludzi może poczuć przeciwne pozytywne uczucia np. wolność.

   Łącząc te 2 punkty możliwe że w dalszym ciągu roku czekać nas będzie np. utrata internetu. To by się pokrywało z planami Piakina o zrywaniu połączeń pomiędzy państwami.
   Też widziałem info w mediach głównego nurtu że zbliża się do nas kometa Atlas, może ona w jakiś sposób zakłóci internet lub nawet zniszczy wszelką elektronikę.  

   Usuń
 7. Wpis z wczoraj Iwana Carewicza vkontakte (tłumaczone translatorem)myślę, że można zrozumieć.

  "rok 2020
  Czas na specjalny test czujności!
  Obserwuj siebie, naturę, kosmos!
  Są dobre wieści!

  A jeśli zaufasz wiadomościom medialnym, utkniesz w pułapce zaprzeczenia swojej Mocy.
  I tylko Czarny Bóg daje ci hack, kryptońska waluta jest od niego.

  Wachlarz Świata otwiera się! W 2020 roku nastąpi silny podział na degeneratów i Przebudzonych.

  Dla każdego człowieka, tylko te moce, na które pozwala działać.

  Niech Niebiańska Moc Wilka sprowadzi cię na plecy jak Iwan Tsarewicz w nowym wieku. Stracisz swojego konia, spotkasz się ze zdradą swoich bliskich. Ale jeśli stworzysz wiele dobrego dla Ludu, zostaniesz wskrzeszony przez Żywego Wilka Wodnego i Proroczego Kruka!!!!

  Przodkowie i bogowie są z nami!
  Jesteś promieniem odległej i pięknej gwiazdy! Jesteś Cudem Wszechświata!
  Ciało to tylko ubranie, a paszport to tylko kawałek papieru."

  baj

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No właśnie - dzięki za przypomnienie Iwana a skoro on to patrzenie na wszelkie znaki czyli spojrzenie bajkowe. Pisałem właśnie powyżej, że "korona" to aura. Wspaniały jest ten film do którego link podał powyżej Mirmił -powtórzę:

   https://www.youtube.com/watch?v=ZvjMHo1opOs&feature=youtu.be

   Usuń
 8. Właśnie płaczę, bo przepaść między moją siostrą się utworzyła...I nie wiem co myśleć I robić...Wiem,teraz,, że ten świetliście mocny punkt na Niebie to Wenus..

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgrzyt zbliża ludzi. Rody zostaną razem mimo różnic jeden pociągnie resztę, jest czas dużych przemian, ufać Bogom!
   Cierpliwości i miłości

   Usuń
 9. Zupełnie z innej beczki- u mojego uśpionego dotąd sąsiada (nie mieszka tu) zmiany. Obok mnie jest działka 30 arów, łąka. On pracuje od 2 lat w Niemczech, w domu rozwód itp. Chłop szykuje działkę do sprzedaży, kawałek łąki, świeże powietrze, 1 km do szosy, dobry dojazd, linia energetyczna, możliwość przekwalifikowania na działkę budowlaną. Wczoraj w rozmowie padła cena 40 tysięcy. Człowiek za 3 dni znów wyjeżdża i planuje powrót za miesiąc na święta (choć to tylko plany - zobaczymy co się będzie działo). Ja bym tę działkę kupił ale obecnie mnie na to nie stać - jeśli ktoś ma chęć to piszcie.

  OdpowiedzUsuń
 10. Czy widzieliście ostatni film Etera i dziadawszechwieda o powiązaniu pandemii i defender2020? Co sądzicie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wklej link, bo nie wiem o który filmik chodzi.

   Usuń
  2. https://youtu.be/d4yk_WQYdYg https://youtu.be/lkCAMyFrMYw

   Usuń
  3. Panowie w tym przypadku tylko sieją panikę, tyle że nie na tle wirusa, a na tle złego rządu ;) Lubię obu, zwłaszcza Etera, ale oni ewidentnie za bardzo się wczuli w apokaliptyczny klimat.

   Usuń
  4. Podpisuj się Anonimie. Instrukcja na dole strony

   Usuń
  5. Te dwa wpisy powyżej są moje, nie chciało mi się logować, nie zwróciłem uwagi na regulamin ;) Reszta anonimów to już kto inny.

   Usuń
 11. No i proszę, a wróżka już przewidziała to wszystko 12 lat temu.
  https://plejada.pl/newsy/koronawirus-kim-kardashian-wyznala-ze-wrozka-przewidziala-epidemie-juz-12-lat-temu/xynp2p7

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. o ciekawe - za chwilę sobie odsłucham.

   A tu jednemu się nudzi na kwarantannie :)

   https://youtu.be/Ghv0SdfBC1Y

   Usuń
  2. Możesz skopiować treść? Mam czerwoną planszę i "wyłącz adblocka" :)

   Usuń
  3. Dobra- znalazłem na Pudelku:

   https://www.pudelek.pl/obudzona-kim-kardashian-zaskakuje-na-instagramie-koronawirusa-przewidziano-juz-12-lat-temu-6488497782614816a

   ...............Celebrytka postanowiła to wykorzystać i kolejny raz udowodnić wszystkim, że czasem też zdarza jej się przeczytać coś ciekawego. W tym celu Kim pochwaliła się na Instastory fragmentem książki z 2008 roku, w którym wróżka Sylvia Browne rzekomo przewidziała pandemię COVID-19.

   Około 2020 roku ciężka choroba przypominająca zapalenie płuc rozprzestrzeni się na całym globie, atakując płuca i oskrzela oraz opierając się znanym metodom leczenia. Jeszcze większym zaskoczeniem niż sama choroba będzie fakt, że zniknie ona równie szybko, jak się pojawiła, a potem zaatakuje ponownie po 10 latach i wtedy całkowicie odejdzie w zapomnienie - brzmi fragment książki, który udostępniła Kim.

   Usuń
 12. I teraz wyobraźcie sobie, że całe te zamieszanie zaczęło się od tego, że podobno pewien jegomość nie dogotował na obiad zupy z nietoperza...
  hahahahahahahahaha

  To daje do myślenia! Ludzie, czujność! Żadnego wirusa nie ma
  hh

  OdpowiedzUsuń
 13. Jest jakaś książka, w której ktoś też pisał już wcześniej o tym wirusie...

  OdpowiedzUsuń
 14. Pytanie do ludzi znających rosyjski i śledzących kanał Piakina: jakie jest jego zdanie na temat aktualnych wydarzeń?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. pytasz o wirusa? Pisałem już gdzieś- uważa, że to sprawa polityczna. Piakin od dawna mówi, że do Iranu przenosi się centrum koncentracji władzy usadowione do tej pory w Szwajcarii (a Londyńskie do Chin) no i dziwnym trafem w rządzie Irańskim pomór. Dziś nagrana została kolejna audycja i pewnie lada moment się ukaże (najdalej jutro rano - ostatnie dwie publikacje dali radę w poniedziałek wieczorem).

   Usuń
  2. Piakin mówi, że wystarczy trochę pomanipulować statystykami i wpisać pacjentów zmarłych na grypę do "kw" i już cyferki rosną. Właśnie znalazłem wiadomość, że zmarł na kw znany architekt włoski mający 92 lata - w tym wieku zgony się trafiają:) . Poza tym ogłoszono, że umierają ludzie starsi a więc znów manipulacja możliwa bo wiele zgonów wymaga wpisanie jakiejś przyczyny. Włosi słyną z bałaganu więc tam w ogóle można wszystko.

   Usuń
  3. Dla poprawy nastroju i w powiązaniu do filmu jaki przedstawia Mirmił. Film po rosyjsku ale chodzi mi o piosenkę jaką przedstawił prelegent:

   https://www.youtube.com/watch?v=oETuXtcpp2Y&feature=emb_logo

   Tu piosenka z angielskim tekstem - żartobliwym z tego co jestem w stanie odczytać:

   https://www.youtube.com/watch?v=yd6K2Sujd7A&feature=emb_logo

   Usuń
  4. Dziwne z tym Iranem, trudno w to uwierzyć, bo to kraj bardzo się różniący od bezpłciowej Szwajcarii ;) Są barwni, specjalnie przyjęli mniej popularną formę islamu, żeby się wyróżnić i podkreślić odrębność od Arabów. No ale tych ruskich mądrali warto posłuchać, pamiętam jak jeden ruski generał którego niedługo później otruto, mówił o aneksji Krymu w 2009, co wtedy wydawało się mało prawdopodobne, a tu masz ;)

   https://pl.wikiquote.org/wiki/Anton_Surikow

   Wygląda więc na to że wygrała frakcja Sieczyna ;) Zresztą teraz to podobno on pchał Rosję, w wojnę handlową z Arabią Saudyjską.

   Usuń
  5. Pierwsze słyszę nazwisko Sieczyn - nie ma żadnej aneksji Krymu, nie powtarzaj tej bzdury. Jeśli władasz angielskim to zagłęb się w to:

   https://www.youtube.com/channel/UCjMzt5EYHQygFV70jjQ2L0g

   Światem do tej pory od czasów Egiptu rządzi elita kapłanów (dziś 200 rodzin bankierskich). Piakin nazywa tę bandę "globalny predyktor". Putin jest oczywiście figurą (choć bardzo samodzielną) i ma z pewnością grupę doradców -cieni. Putin (będę tak dla łatwości pisał choć Piakin często używa zwrotu "wewnętrzny predyktor ZSRR) pogrywa dziś na równi z predyktorem globalnym. Szczegóły trzeba zgłębić samemu - przyglądam się temu od 2014 i przyznać muszę, że na razie to Piakin ma 100% trafień.

   Usuń
  6. Arabia Saudyjska to państewko sztuczne (jak wiele innych) stworzone jako narzędzie dla załatwienia paru spraw na bliskim wschodzie i dziś (cytuję Piakina) globalny predyktor (GP) powoli likwiduje Arabię bo spełniła swoją rolę. Rosja się zgodziła załatwić tę sprawę a kontrakt jest taki, że GP przymknie oko na pewne sprawy Rosji i nie będzie się wtrącał.
   Zabieram się za słuchanie bo właśnie ukazało się wczorajsze nagranie Piakina-cotygodniowa audycja.

   A generał, którego otruto w 2009 to był Pietrow. To była twarz KOB przed Piakinem.

   Usuń
  7. Odpowiedź dla Marcina - myślę, że nawet nie znający języka zrozumieją pierwsze zdania

   https://www.youtube.com/watch?v=Rx6OgPOMErQ

   kronowirus to wielki spektakl i wielka mistyfikacja.

   Usuń
  8. Przesłuchałem na razie 10 min dzisiejszej audycji i jest "konkretny konkret" :). W zasadzie to nadaje się do tłumaczenia. Spektakl konieczny dla "resetu" wielu społeczno -politycznych procesów. Piakin mówi, że te państwa (ludzie-prezydenci), którzy nie chcą brać w tym cyrku udziału są karani śmiercią. Sposoby pewnie istnieją - jakiś "zawał serca" można przez telefon komórkowy przesłać.

   Usuń
  9. Pokrywa się to w sporej mierze z moimi prywatnymi spostrzeżeniami, bo kraje arabskie są generalnie sztuczne, a natura samych Arabów to jakiś duży i bezpłciowy moloch. Język te wszystkie państwa mają i tak wspólny, a te ich pseudomonarchie to takie siedliska dekadencji, w stylu - bogaci ale słabi - czyli coś co wymaga ochrony silniejszych, inaczej ich obrabują i podbiją ;) Co z kolei jest wygodne dla tych którzy poprzez wpływy i siłę wojskową, są w stanie taką ochronę zapewnić, oczywiście puki im się to opłaca i służy ich planom.

   Taka Rosja to z kolei prawie ich przeciwieństwo, bo jest silnym krajem biednych twardzieli :D Nie potrzebują niczyjej ochrony, i zawsze trzeba się dogadywać z lokalnymi klanami i watażkami. Inaczej się nie da, bo kraj zbyt ogromny i zasobny, aby lokalnych watażków przesadnie ciągnęło gdzie indziej, no bo zawsze jest co kraść, i w najbliższej przyszłości zawsze będzie ;) To sprawia że nawet najgorsze łachudry są mniej podatni na zdradę, bo lepiej im się opłaca zgrywać swojaków, i okradać Rosję pod ochroną Rosjan, niż pod ochroną kogoś obcego. Co do Sieczyna to ruski rekin naftowy, podobno drugi po Putinie.

   Usuń
  10. "Arabia Saudyjska państwo sztuczne ..."

   https://www.youtube.com/watch?v=K7V7pxGSOTM

   Chciałbym w tym miejscu zwrócić uwagę, iż w powyższym filmiku Piakin też mówi o Polsce jako o państwie sztucznym, którego istnienie jest uzależnione od wsparcia z zewnątrz. Wychodzi na to, iż istnienie polskiego państwa narodowego nie ma racji bytu. Kwestią otwartą jest czy za "engineered state" można by uznać I RP, ale skupmy się na teraźniejszości. Zupełnie nie wiem też skąd wziął liczbę 1,5 mln Polaków służących w Wehrmachcie oraz SS (!). Nie wiem jak to ugryźć.

   Usuń
  11. Nie wiem co na to Michał, ale ja mam swoją teorię. Warto zwrócić uwagę na to, że Polacy są po Rosjanach drugim z największych narodów słowiańskich. Dlatego istnieje na tym tle pewna podświadoma rywalizacja o prymat w świecie słowiańskim, która sprawia że nawet mądre Ruski, zaczynają chromolić brednie, gdy chodzi o Polskę :D

   Nie ma co porównywać Polski, do jakiejś śmiesznej Arabii Saudyjskiej, bo czy ten "naród" Saudów wygrał kiedyś jakąś wojnę?:D Bo Polacy wygrali ich sporo, nawet 100 lat temu z bolszewikami, gdy się państwo polskie odradzało ;) Niemcy też bez pomocy Rosjan w 1939, by nas nie podbili, bo Warszawa skapitulowała dopiero 28 września, a kacapy weszli 17 września. Gdy Arabia Saudyjska padnie to już się nie odrodzi, i dlatego jest sztuczna, a z Polską nie tak łatwo, i to jest ten wyznacznik prawdziwości. I nie zmienia tego fakt że jest wielu silniejszych i potężniejszych niż jakaś Polska, bo nawet sztuczni Saudowie mogą niby więcej, ale w tej kwestii to nic nie znaczy.

   Usuń
  12. Ifryt - nie zgodzę się z Tobą. Popatrz na "naszych" rządzących - o co i z kim oni mogą rywalizować? O świat słowiański? Na razie zbudowano z III RP "hiszpański hotel", czyli piękną fasadę z zupełnie nędznymi fundamentami. Samo społeczeństwo ciągnie w dół. To jest dobry punkt wyjścia. Dodatkowo - położenie geograficzne też nim nie jest; Jugosławia np. miała lepsze. I nie czarowałbym się UE, Intermarium itd. Co nie znaczy, że sytuacja jest bez wyjścia.

   Usuń
  13. Ten "biedny los" Rosji to jeśli wierzyć rosyjskim źródłom ostatnie około 500 lat. Od czasu obalenia dynastii Rurikowiczów (Piakin mówi, że otruł ich niemiecki lekarz) na tron wepchano Romanowych- w zasadzie Niemców. Katarzyna była Niemką, od tego czasu Rosja jest pod okupacją choć kilku z Romanowych wyłamało się i wbrew scenariuszowi historycznemu podobno trochę wzmacniali Rosję

   -----------------

   Ratne Igre 17 marca 2020 16:56

   ".....Zupełnie nie wiem też skąd wziął liczbę 1,5 mln Polaków służących w Wehrmachcie oraz SS (!). Nie wiem jak to ugryźć.

   Wikipedia i kilka innych źródeł podaje średnio między 500 a 750 tysięcy więc Piakin być może coś przerysował. Choć on tam (lub gdzie indziej - bo często się powtarza) mówił, że było to liczone na wielu frontach
   https://opinie.wp.pl/polacy-w-armii-niemieckiej-podczas-ii-wojny-swiatowej-6126041815627393a
   https://pl.wikipedia.org/wiki/Polacy_w_Wehrmachcie

   Usuń
  14. Jest jeden Naród Słowiański, podział na państwa jest sztuczny.

   Usuń
  15. Ifryt z Lechistanu 17 marca 2020 17:40

   Nie wiem co na to Michał, ale ja mam swoją teorię. Warto zwrócić uwagę na to, że Polacy są po Rosjanach drugim z największych narodów słowiańskich. Dlatego istnieje na tym tle pewna podświadoma rywalizacja o prymat w świecie słowiańskim, która sprawia że nawet mądre Ruski, zaczynają chromolić brednie, gdy chodzi o Polskę :D

   Pamiętać trzeba o tych wszystkich bredniach jakie odwalali Polacy w 1612 walcząc o jakąś "najświętszą panienkę" a tak naprawdę załatwiając interesy Watykanu. Póki nie odrzucimy alkoholu i władzy okupacyjnej w czarnych sukienkach to będą to "sny o potędze". Rosjanie po 1612 kiedy to armia Rzeczypospolitej spaliła Kremlowska bibliotekę i nagwałciła masę dziewuch nazywają nas koniem Trojańskim Słowiaństwa i nie ufają nam.

   Usuń
  16. "Język te wszystkie państwa mają i tak wspólny"

   Nie do końca tak jest. Wspólny jest język kanoniczny, czyli ten w którym spisano Koran. My ogólnie myślimy, że arabski to arabski, ale Arab z Arabii Saudyjskiej nie dogada się z Arabem np. z Maroka. Nie wiem jak jest w innych krajach arabskich, ale w Maroko niemal każda wioska posiada swój własny dialekt. Inna sprawa, że w państwach arabskich żyją np. Berberowie, którzy w takim Maroku stanowią około 25% ludności, a ich język jest różny od arabskiego. Wracając jeszcze do samego arabskiego, to można powiedzieć, że to jest tak, jakbyśmy wszystkie języki słowiańskie uznali za jeden język-taka jest różnica językowa we wszystkich krajach arabskich.

   Usuń
  17. Ratne Igre 17 marca 2020 17:56

   ............ Dodatkowo - położenie geograficzne też nim nie jest; Jugosławia np. miała lepsze.

   -------------------------

   A co jest "nie ta" z naszym położeniem? Każda sytuacja to tylko MOŻLIWOŚCI. Mamy bardzo dobre położenie - trzeba je tylko mądrze wykorzystać. Na wschodzie sąsiadów z zasobami naturalnymi, na zachodzie technologie. W naszym narodzie smykałka łączenia jednego z drugim. Nie przypadkiem nasi majstrowie są rozchwytywanymi fachowcami.

   Usuń
  18. Ifryt z Lechistanu17 marca 2020 17:40

   ............... Niemcy też bez pomocy Rosjan w 1939, by nas nie podbili, bo Warszawa skapitulowała dopiero 28 września, a kacapy weszli 17 września.

   -------------------------

   Niestety nie było tak różowo. Rząd polski już od bodajże 12 września stacjonował nie w Warszawie a bodajże w Kamieńcu Podolskim a w nocy z 16 na 17 września przekroczył granicę z Rumunią wywożąc swoje zadki i złoto. Ruskie widząc co się dzieje wleźli na ziemie swojego dawnego zaboru.

   https://www.polskieradio.pl/39/156/Artykul/1234581,Polskie-wladze-uciekaja-do-Rumunii

   Usuń
  19. Wycinek z wyżej zalinkowanego artykułu:

   ................Ucieczka władz

   – Już 9 września 1939 zaczęto się zastanawiać nad możliwością opuszczenia kraju przez kierownictwo cywilne i wojskowe właśnie przez Rumunię do Francji – podkreślał prof. Piotr Rozwadowski. – Były to zresztą sugestie ze strony ambasadora Francji.
   Decyzja o ucieczce do Rumunii została podjęta na naradzie w Kutach 17 września 1939. Prezydent Ignacy Mościcki, Naczelny Wódz Edward Rydz-Śmigły wraz ze sztabem oraz rząd z premierem Felicjanem Sławojem Składkowskim przekroczyli wówczas granicę.

   Usuń
  20. Zagalopowałem się tu, acz miałem na myśli, iż próbuje się z nas robić "państwo frontowe" i tego mądrego wykorzystania właśnie nie ma.

   Usuń
  21. Trochę się rozmijamy, bo ja o sile i tendencjach narodu/ludu, a Wy bardziej o władzy i państwie jako takim ;) Macie rację że nie jest wesoło w tej kwestii, tylko czy można nazwać sztucznym, państwo tworzone przez prawdziwy naród? ;) Jeśli tak, to niestety ci którzy to kwestionują na arenie politycznej, muszą przystosować swoje państwa do przywitania tego narodu ;) Czyli układy i etniczne gangi bawiące się w terroryzm ;) Wątpię aby Niemcy czy Rosjanie tego chcieli dla swoich "prawdziwych" państw :D Zwyczajnie nie stać ich na to. Niemcy mogą sobie tolerować te parę milionów Turków, ale nie 38 milionów Polaków, i tak samo z Rosjanami. Natomiast z takimi Saudami to se każdy poradzi, byle religia pasowała i względny dostatek, już Husajn by ich podbił gdyby nie Amerykanie.

   Duże narody muszą mieć swoje państwa, i jest tylko jeden wyjątek - Kurdowie - ale sam turecki ambasador przyznał, że nie mogą pozwolić na jego powstanie, bo tak zwane "państwo islamskie" jest tylko chwilową modą, a Kurdowie jak zrobią państwo to na zawsze, a Turcy tego nie chcą bo to dla nich zbyt poważna sprawa, a nie tam jakieś głupie państwo islamskie ;) To odpowiedz do Michała i Ratne Igre.

   ps Damian być może masz rację, a moja wiedza o świecie arabskim jest zbyt powierzchowna ;)

   Usuń
  22. Ifryt z Lechistanu 17 marca 2020 19:34

   Trochę się rozmijamy, bo ja o sile i tendencjach narodu/ludu, a Wy bardziej o władzy i państwie jako takim ;) Macie rację że nie jest wesoło w tej kwestii, tylko czy można nazwać sztucznym, państwo tworzone przez prawdziwy naród?

   ----------------------
   Kiedyś przetłumaczyłem kilka filmów Trehlebova na temat starosłowiańskiego systemu Samodzierżawia:

   https://www.youtube.com/watch?v=6Iss9J-CJKE
   https://www.youtube.com/watch?v=zVEIQ28HOIA
   ....jest tych linków więcej- nie będę wszystkiego kopiował,
   trzeba wpisać w wyszukiwarkę Youtube hasło:
   trehlebov kopne prawo
   Ukazują się nawet filmy z Daniłowem:
   https://www.youtube.com/watch?v=EJL-IeSPpuo
   https://www.youtube.com/watch?v=qiHP8KsA1Zw
   https://www.youtube.com/watch?v=0QEf1fGZ3Pg

   Ja doszedłem do wniosków, że "państwa" od słowa "pan" są w ogóle stworzone jako "obozy pracy" (dziel i rządź). Wystarczy przyjrzeć się językowi polskiemu w ostatnich 200 latach (weźmy chociażby Sienkiewicza "Ogniem i mieczem") i widać jak na dłoni, że staropolski język miał jeszcze całe morze słów zbieżnych z językiem rosyjskim, nawet pisownia (rosyjskie i polskie "z") były podobne. Myślę, że wraz z chrystianizacją zmieniono nam piśmienność na łacińską. Granice pogłębiają się nie te fizyczne ale kulturowe - separuje się grupy Słowian od siebie i.... SKŁÓCA WZAJEMNIE. Pięknie to widać na przykładzie Ukraińców, którzy w 150 lat zostali zamienieni w biomasę żyjącą tylko "nienawiścią do moskali". Ja patrząc na swoje krótkie życie widzę, nieznaną mi dawniej (mim o trudnych wzajemnych losów) rusofobię. Młodzież dzisiejsza nie wie zupełnie kim są Rosjanie, nie zna ich, nie miała z nimi styczności - ale ma wyprane mózgi u wdrukowane tam frazy "Rosja odwieczny wróg". c.d.n.

   Usuń
  23. Piakin powiada, że Rosję (Rosjan jako naród) od wieków zdradzały zawsze elity. Pewna wąska grupa cwaniaków podzieliła sobie Słowian na strefy wpływów, każdemu dano jakąś tam bzdurną piosenkę nazywając ją hymnem, kawałek szmatki do "czczenia", podzielono "dialekty" - różne tam profesory Miodki nauczają jak należy pisać i mieszają w głowach. W ogóle temat znaczeń słów i ich odpowiedników w genetyce Słowian omawiany był wiele razy choćby w filmie "Gry Bogów". Wspomina się tam doświadczenie kiedy ludziom z całej europy - Niemcom, Anglikom, Polakom, Rosjanom.....pokazywano obrazki i wymawiano przy tym słowa w różnych językach. Badany był podłączony do czegoś w rodzaju wariografu. Na przykład zdjęcie psa i słowa der Hund, the dog, sobaka , pies. Okazywało się, że wariograf cz co to tam było reagowało szczególnym wychyleniem przy słowach słowiańskich- w tym wypadku pies. Badania ukryto gdyż okazało się, że ludy na zachód od nas też w dużej mierze tak właśnie reagowały. Istnieją frazy (zgłoski/ runy) , które pamięta nasza genetyka. Trzeba to w sobie odnaleźć - angielski dla przykładu jest językiem sztucznym, uproszczoną wersją słowiańskich znaczeń dla brytyjskich barbarzyńców.

   Usuń
  24. W obozie Polski też nas od setek lat zawodziły zawsze elity - zapita, rozpasiona szlachta - pomieszana z żydostwem, nie dbająca o naród. To wszystko są cechy Kalijugi czyli po słowiańsku Ery Lisicy.
   W każdym razie Słowianie żyli kiedyś jedną wielką rodziną - Samodzierżawie. Podzieleni na klany, kniaziowie wybierani byli tylko czasowo na czas wojny czy klęsk żywiołowych - nie utrzymywano żadnej tam arystokracji. Nie było tych sztucznych granic, odmiennych "hymnów" czy szmatek za które jakiś tam "pan" nakazywał pod przymusem przelewać krew. Wszelki struktury były DLA LUDZI (na ich służbie) a nie odwrotnie.

   Usuń
  25. Michał dzięki za link i streszczenie, ten drugi link po angielsku - super sprawa, nie wiedziałem że jest tłumaczone na ang. Wspominacie Jugosławię, własnie też obawiam się że możemy podzielić los Jugosławii powodem może być np. złoża metali ziem rzadkich które posiadamy. Chiny mają przewagę nad USA ze względu właśnie na posiadanie tych złóż. Pozyskanie ich z Polski polepszyło by pozycje USA, a wraz postępem technologicznym te pierwiastki będą coraz cenniejsze.

   Usuń
  26. Myślę, że losu Jugosławii nie podzielimy gdyż nie ma u nas do wykorzystania jakichkolwiek separatyzmów. Raczej inaczej sobie wobec nas pograją - np. marionetkowymi rządami. Chociaż wg planów GP Polska ma być integralną częścią Międzymorza, a to ma znowu inne zadanie.

   Usuń
  27. Jeśli określenie "państwo" ma złe konotacje, to można po prostu powiedzieć że duże narody muszą mieć własne terytorium, już bez wchodzenia w niuanse czy władza jest dobra czy zła ;)

   Osobiście zauważyłem, że rusofobia jest w większości domeną szowinistów, a nie nacjonalistów. Taki Roman Dmowski był politycznie prorosyjski, choć żaden rusofil ;) No ale to konkretny nacjonalista był, a nie żaden szowinistyczny pajac.

   Ja się w żaden sposób nie utożsamiam z tradycjami endeckimi, bo to inne czasy były, i wielu faszyzowało, tylko zauważam to samo co i oni. Czyli że w interesie Polski są przyjazne relacje z Rosją ;) Ruscy są wielcy i mają w nosie nasze terytorium, ale trochę się obawiają Polaków, bo wiedzą że naród silny i wojowniczy. Szowiniści by chcieli z nas zrobić takich ujadających czubów, bo są owładnięci duchem zachodu, a Polskę mają w nosie. Rosjanie są potężni, ale nas nie ruszą jeśli nie będą zmuszeni, tym bardziej że przez licznych szpiegów wiedzą, że pół Polski ich kocha i uważa za słowiańskich braci ;) Nawet dawne wojny zawsze były o ruskie ziemie, które już do Polski nie należą, więc i ten powód znika.

   Co innego Niemcy, którzy mogą faktycznie mieć jakieś roszczenia kiedyś tam... no i nie porównywał bym Polaków do Ukraińców, bo u tych drugich to ową sztuczność ich nacjonalizmu widać choćby w ich słabości, to Rusini z wypranymi głowami, nie chcą walczyć za swój naród tylko upajać się szowinizmem. Dlatego Rosjanie weszli w nich jak nóż w masło. Polacy to co innego, silny i prawdziwy naród zachodnio słowiański, nikt z nami nie zadrze bez potrzeby, no chyba że samą gębą albo w sojuszu ;)

   Usuń
  28. Ifryt z Lechistanu 17 marca 2020 22:23

   ............ Ruscy są wielcy i mają w nosie nasze terytorium, ale trochę się obawiają Polaków,

   -----------------------------------------------

   Powtarzam za Piakinem: Istnieją 2 spojrzenia na globalizację, która najwyraźniej jest procesem nieuniknionym i trwa (czyli zjednoczenie ludzkości całej planety).
   Zachodnie spojrzenie to tzw. "kocioł hutniczy" gdzie mniejsze narody są wchłaniane przez inne silniejsze przejmując jego obyczaje i kulturę- same znikają z historii. Tak się stało z Indianami w USA, były też takie narody w Chinach po których dziś ledwie wspomnienie zostało.
   Istnieje też propozycja globalizacji po Rusku (bardzo ładnie wpisuje się tu opowieść Trehlebova o tym jak widzi świat Demon a jak przedstawiciel świata Jasności- potem poszukam albo zacytuję, różnica jest w niuansach) gdzie inne narody łączą się we współpracy NIE TRACAC SWOJEJ KULTURY. W zaborze rosyjskim jako chyba jedynym nie było wynaradawiania, istniało polskie wojsko, istniały polskie uniwersytety. Tak samo było w byłych republikach ZSRR - bodajże w Tadżykistanie opracowano im swoje piśmiennictwo, którego do tego czasu w ogóle nie mieli (nie istniało). Po odłaczeniu się tych krajów (rozpadzie ZSRR) stoczyły się one kulturowo znów do poziomu ludów pasterskich (widać to wyraźnie na poziomie Ukrainy nie posiadającej swojego prawdziwego, mocnego egregoru państwowości, ich ideały są jakie są- w miejsce pustki wciska się bandytów).

   To długi wykład.

   Piakin powiada, że Rosja nigdy nie walczyła "przeciw czemuś" - ona zawsze miała swoje własne sprawy. Bardzo ciekawie pisał i mówił o Rosji Bismarck i kilku innych- potem sobie przypomnę nazwiska.
   W każdym razie Rosja się nas nie obawia (stare ich powiedzonko, które mnie kiedyś oburzało ale ono nie jest obraźliwe: "kurica nie ptica -Polsza nie zagranica"). Oni nas uważają za tereny Słowiańskie i nie mają pragnienia narzucenia czegoś i "wyjałowienie" (wynarodowienia). Jeśli my zaproponujemy Rosji coś co jest jej potrzebne to wejdzie z nami współpracę tak jak to na przykład ma miejsce Syrii. Rosjanie (a mówił o tym Bismarck i przestrzegał) cenią sobie szczerość. Bismarck przestrzegał by nie wchodzić w konflikt z Rosją - jest wiele jego cytatów w sieci - wiedział co mówi bo przez kilka lat był dyplomatą w Petersburgu. Jest też inna ciekawa postać, generał (późniejszy), którego losy przetoczyły też przez nasze ziemie , to też spojrzenie na poglądy Rosji a także na bałagan jaki od 500 lat tam panuje bo w pewnym momencie człowiek trafił na Syberię podczas zmiany "wiatrów politycznych".

   Usuń
  29. Mam:

   https://pl.wikipedia.org/wiki/Burkhard_Christoph_M%C3%BCnnich

   Warto przeczytać i pamiętać bo wspaniała postać:
   Burkhard Christoph Münnich
   Zdolny i pracowity człowiek. To chyba on jest autorem słów:
   ROSJĄ KIERUJE BÓG - BEZ TEGO JUŻ DAWNO BY SIĘ ROZPADŁA.

   Usuń
  30. Generalnie chodzi o to, czy zjednoczeni bardziej lub mniej ludzie, będą bytami barwnymi i boskimi, czy też szarakami w kopcu termitów. No a różne nacje i poszczególni ludzie, się różnie do tego odnoszą ;) Część jest bardziej prymitywna, a inna część bardziej boska. Treheblowa "znam" i lubię, osiem lat temu udzielałem się trochę na forum przebudzenie, gdy tłumaczyłeś te filmy na bieżąco.

   Niuanse zauważam choćby takie, że niektórzy bardzo wielbią przemoc, ale już niekoniecznie odwagę czy waleczność, a są tacy co czczą waleczność i odwagę, ale gardzą przemocą ;) Sprzeczności niema żadnej, bo bycie kozakiem który nie da sobie podskoczyć, było jest i będzie fajne, ale bycie katem i kanalią to już było jest i będzie zwykłe gówno ;) Taka prosta różnica między tym co boskie, a tym co badziewne.

   Z Rosjanami jest podobnie jak z Polakami, docenić ich tak naprawdę potrafią tylko ludzie o barwnym wnętrzu. Rosjanie dzięki swej potędze budzą też podziw prymitywów, i to jest główna różnica. Nie zmienia to jednak faktu że zawdzięczają ją właśnie odwadze, i pewnemu szalonemu boskiemu instynktowi, który zauważył ten niemiecki mąż stanu na rosyjskiej służbie. Nie zaś jakiemuś okrucieństwu, czy brakowi skrupułów, jak się wydaje co niektórym.

   Według źródeł Ruś przed najazdem mongolskim była bardzo bogata, a Kijów i Nowogród ustępowały w Europie splendorem, tylko Konstantynopolowi. Potem trauma po mongołach sprawiła, że Rosjanie w ciągu XVI-XVII wieku podbili większość Azji, po to by kontrolować zagrożenie ze strony wschodniej. Zrobili to rękami swoich awanturników, czyli dońskich kozaków, którzy podejmowali do skutku wyprawy wojenno-kupieckie, zupełnie jak angielscy korsarze, tyle że na lądzie a nie morzu. Większość o tym nie wie, a to czysty instynkt a nie żaden zaplanowany podbój.

   Osobiście dostrzegłem upadek planu Alberta Pike, który miał wyeliminować Rosję, bo na naszych oczach oni się odrodzili z całą swoją potęgą, która polega na tym że robią co chcą, w obrębie "swoich spraw" jak określił to Piakin, a nie na jakimś ślepym imperializmie.

   Mi się nie wydaje abyśmy musieli coś Ruskim "oferować" ;) W naszym przypadku wystarczyło by, aby politycy nie ujadali i nie prowokowali, bo oni też nas mają za swoich krewniaków, i wykazują szorstki podziw dla polskości. Nawet lepiej, jak by im tyłka nie lizać za bardzo, bo niby z jakiej paki? My też fajowy naród, tyle że mniejszy. No ale to musi trochę czasu upłynąć, za nim więcej Polaków to zacznie czaić.

   Usuń
  31. "....Mi się nie wydaje abyśmy musieli coś Ruskim "oferować" ;) W naszym przypadku wystarczyło by, aby politycy nie ujadali i nie prowokowali, bo oni też nas mają za swoich krewniaków, i wykazują szorstki podziw dla polskości. "

   ---------------------------------------

   Otóż to - dzięki w ogóle za ciekawy wpis.

   "zaglądanie drugiemu do garnka" to w ogóle objaw kompleksów i własnej pustki. Jak obserwuję na wykop.pl to podniecenie na każdą wieść o kłopotach Rosji (wydumanych czy prawdziwych) to ogarnia mnie smutek. Zamiast zająć„ się swoim dziełem, odszukaniem swoich talentów i swojej misji w dziejach ludzkości (bo każdy naród ma swoją) to prymitywni głupcy patrzą "aby się drugiemu pogorszyło". To jest cecha demoniczna opisywana w wielu dowcipach z gatunku czarny humor. Tak dziś żyją zdegradowani Ukraińcy a my Polacy radośnie podążamy w tym samym kierunku.

   Oczywiście, że żadnego lizania tyłka - to są obyczaje zachodnie! ("hierarchia kurnika" jak ją nazywa Trehlebov). Wśród Słowian liczy się braterstwo i szacunek dla męstwa. Czytałem kilka opowieści z Czeczeńskich wojen (bo były dwie), dziś wielu weteranów szanuje się wzajemnie. Słusznie piszesz, że tylko tym możemy wzbudzić szacunek NORMALNYCH Rosjan - oni cenią tę słowiańską fantazję i nutę szaleństwa na jaką nigdy nie było stać ani Niemców w 2 wojnę światową (było wyrachowanie z którego się śmiali Rosjanie i często tę cechę przewidywalności wykorzystywali), USA dziś też "wojuje" za pieniądze - oni nie oddadzą życia jak całkiem niedawno Roman Filipow w Syrii wysadzając się granatem zamiast wpaść w ręce tej tłuszczy. Wcześniej wystrzelał kilku z pistoletu:

   https://www.youtube.com/watch?v=XuV31L1p7GA

   https://www.youtube.com/watch?v=yeay9qjtv1E

   hasło dla wyszukiwarki

   Роман Филипов за пацанов

   Usuń
  32. Ja dziękuje Tobie za ciekawe i dobre inspiracje, a wykopem nie radze się przejmować, bo to raczej jeden z najgorszych sraczy w polskim necie, a nie żaden wyznacznik ogółu ;)

   Usuń
  33. Nawet tam zdarzają się ciekawe rozmowy choć w większości obraz dość smutny.

   Usuń
 15. Dr Robert Morse o koronawirusie
  (Napisy PL):

  https://youtu.be/tyVDL8tTU7A

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. O!!! to na pewno będzie mocne!
   Dzięki za info. Już szukam.

   Usuń
  2. Mam za sobą 5 minut - doskonałe.
   Dziś przeczytałem wiadomość o tym człowieku co zmarł w Polsce. Podaje się, że na "kw" a dalej zdanie, które pewnie mało kto przeczyta PACJENT MIAŁ TAKŻE ZESPÓŁ INNYCH CHORÓB.

   Usuń
 16. ..Ta piosenka za.mną chodzi..Zastanawiam , się.czy to jakieś.oczyszczenie, czy.tak.mocno.zaszczepiony tekst, przecież My to od małego mieliśmy wdrukowane.....A ja wcalę nie chcě I nie chciałam oddawać im Duszy mej :(
  TAK TO BYŁO.cyt,, Wszystko Tobie oddać pragnę
  I dla Ciebie tylko żyć.
  Chcę Cię, Jezu, kochać wiernie,
  Dzieckiem Twoim zawsze być.

  Ref. Serce moje weź,
  Niech Twą śpiewa cześć.
  Serce moje, duszę moją,
  Panie Jezu, weź.

  2. Wszystko Tobie oddać pragnę
  Od najmłodszych moich lat.
  Pomóż, Jezu, by mnie nie zwiódł
  Pokusami swymi świat.

  Ref. Serce moje weź...
  .im.Serca.i.Duszy.mej...:(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W zasadzie to nic złego tu w tych słowach nie ma. Trehlebov gdzieś powiadał, że na ten chrześcijański egregor też pracowały pokolenia naszych przodków i że można z tego bagażu korzystać (z pomocy).
   Może z ty "wzięciem serca" to za wiele - serce niech zostanie tu gdzie potrzebne jest. :)

   Gdzieś czytałem, że modlitwa "Ojcze nasz" jest przeinaczona bo zamiast
   ... I NIE WÓDŹ NAS NA POKUSZENIE (co za bzdura???- jaki dobry ojciec wodziłby na pokuszenia?) ma być I WIEDŹ NAS (w sensie "prowadź") PRZEZ POKUSZENIA. Czyli, że w tym życiu tak jak piszesz ("...pokusami swymi świat") pokusy być muszą bo to są te próby w teatrze życia ale prosisz wyższe siły o pomoc na tej trudnej drodze.

   Usuń
  2. Droga Annozmaja nie zamartwiaj się zbytnio :-) ja wychowałam się z babcią, która była niepełnosprawna i dosyć sporo się modliła i śpiewała pieśni religijne. Niekiedy przypominam sobie różne stare melodie jak np. "Kiedy ranne wstają zorze..." czy też kolędy, które śpiewała w czasie świątecznym. Babcia w ogóle lubiła śpiewać. Niekiedy znajdziesz teksty przesycone strachem, nie daj się temu ponieść. Jesteś wolnym stworzeniem.
   https://www.facebook.com/563759913745235/photos/to-co-jest-za-tob%C4%85-i-to-co-jest-przed-tob%C4%85-jest-niczym-w-por%C3%B3wnaniu-do-tego-co-j/695436227244269/

   Pozdrawiam Cię serdecznie,
   Jaśmina

   Usuń
 17. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Co to znaczy widzieć sercem ??
   To tak jakby patrzeć nie widząc wcale :-) w sumie trudno to wytłumaczyć. Ale czy trzeba to tłumaczyć ? Nie musimy wszystkiego analizować i rozkładać na części pierwsze, po co nam się ciągle zamartwiać np. czy zrobimy coś dobrze czy źle ?
   Dajmy sobie możliwość popełnienia błędu ponieważ na błędach też się możemy czegoś nauczyć. Strach ma wielkie oczy, nie należy się go tak bać. Najgorzej chyba zmierzyć się ze strachem we własnym sercu.
   "Każdy widzi to co chce widzieć. Nie jest ważne to co nam się przytrafia, ale to co jest w nas".
   Jaśmina

   Usuń
 18. Dziękuję, tak ,.nie trzeba unikać popełniania błędów, bo bez tego to jakbyśmy nie żyli wcale...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Człowiek uczy się na błędach do momentu kiedy zrozumie, że nie musi popełniać błędów żeby się uczyć.

   Usuń
 19. WALERY PIAKIN I KOB (Pietrow itp.)

  Gdzieś tu w rozmowach dość dużo było o Piakinie ale zacznę nową rozmowę bo nie chce mi się wertować.
  W rozmowie z dawnym znajomym rzuciłem nazwisko Piakina a on odpowiedział "czytałem trochę bo Kołduch się na niego powołuje". Wrzuciłem "kołduch" w szukajkę i wyskoczył inny znany już z przeszłości człowiek (sądzę po mailach, że to brusek) a tam pośród linków w komentarzach link do tłumaczenie MARTWA WODA.

  https://kodluch.files.wordpress.com/2018/11/martwa-woda-tom1.pdf#page=1&zoom=auto,-19,842

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A właśnie miałem pytać o linki do polsko/anglojęzycznych tłumaczeń publikacji o których mówi Piakin w materiałach, dzięki. Od kilku dni przeglądam anglojęzyczny kanał Piakina i materiały Pietrova na kanale vishnupurana.

   Usuń
  2. Dziękuję również!
   Zostawię tutaj odnośnik do filmu z kanału anglojęzycznego z 2 marca gdzie Piakin tłumaczy sprawy związane z koronawirusem:

   https://www.youtube.com/watch?v=AJ7kcHcnONY

   Usuń
  3. Właśnie czytałem, że Chiny kilka dni temu zaoferowały pomoc Italii w walce z koronawirusem, a teraz robi to też Rosja - chyba mamy właśnie próby zdobywania wpływów.
   https://wgospodarce.pl/informacje/76969-rosja-deklaruje-pomoc-dla-wloch

   Usuń
  4. Piakin w tej ostatniej audycji kładł właśnie nacisk na ten "obrazek", że wynosi się Chiny i jakoby zalety tamtejszego systemu. W krajach europy bałagan a tu: "popatrzcie co można osiągnąć gdy jest dyscyplina i karność".
   Prosty tłum ludzki opierający się na autorytetach i mający pamięć około 2 tygodnie przyjmie takie tłumaczenie, następuje zmiana ogólnego "pola informacyjnego" a więc uwypuklania roli Chin na arenie światowej. Rosja najwyraźniej nie chce zostać w tyle. Putin według Piakina pogrywa sobie z GP ("globalny rząd- globalny predyktor) na równi.

   Usuń
  5. W tym samym czasie deprecjonują Wielką Brytanię za pomocą błazna Johnsona.

   Usuń
  6. ano właśnie - a wiadomościami można sterować jak się chce. Już widziałem zdjęcia jak to pijani angole gdzieś tam się bawią krzycząc, że się wirusa nie boją. Myślę, że za tym nastąpi informacyjny cios i sfabrykuje się jakieś doniesienia o masowym pomorze w GB czy gdzieś tam na tym "niefrasobliwym" zachodzie. Jest wiele doniesień o tym (Piakin tez zwracał na to uwagę), że statystykami można manewrować jak się chce - już powpychali zmarłych starców i ludzi ze złożonymi chorobami na konto jakoby wirusa.

   Usuń
  7. "już powpychali zmarłych starców i ludzi ze złożonymi chorobami na konto jakoby wirusa"

   Ponoć we Włoszech właśnie tak robią. Natomiast Niemcy mają być dokładni, tak piszą sami zagraniczniacy. Porównajmy sobie liczby z chwili w której piszę - zarażeni/zmarli - Włochy: 59,138/5,476; Niemcy: 24,852/94.

   Usuń
  8. BaldTV dołączył do rozmowy:

   https://www.youtube.com/watch?v=1lIuYPHSE9Q

   Usuń
  9. Nowy film doktora Jaśkowskiego:

   https://www.youtube.com/watch?v=x2RivLZrcwQ

   Usuń
  10. Dostałem od przyjaciół taki list:

   Kochani, bardzo ważna hipoteza! Dr Sabina Olex-Condor ze szpitala w Madrycie (duma, GOGHANKA!) poczynila bardzo ważne obserwacje, przyjmując pacjentów, którzy mieli kontakt z koronawirusem : osoby posiadające koty nie wykazywaly objawów, nie rozwijala się u nich choroba, bądź przechodziły ją bardzo lagodnie.. Obserwacje dotyczyly grupy ok. 100 pacjentów i wymagają dalszych badań . Istnieje przypuszczenie, ze możemy mieć tu do czynienia z wyższą odpornością ze względu na kontakt z koronawirusami specyficznymi dla zwierząt domowych oraz sprawniej dzialajacym układem odpornosciowym.

   Usuń
  11. Film z pułkownikiem Kwaczkowem, był już na innym kanale ale komuś się nie spodobał i YT go zdjęło:

   https://www.youtube.com/watch?v=aYH_tLKDj-o

   Usuń
  12. Tu bardzo krótka wypowiedź, w zasadzie powtarzająca informacje o celach całej tej histerii:

   https://www.youtube.com/watch?v=10sk3jsgP7w

   Usuń
 20. Dzień Dobry Michał nie znam się na polityce, czy ten człowiek z yt Prawda Istnieje do rzeczy gada? Pozdrawiam ! U nas ciepło, ptaki się budzą,.drzewa, a.Oni wprowadzili zakazy wychodzenia...;(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie znałem- włączyłem to i tak wyrywkowo:

   https://www.youtube.com/watch?v=ZohG5hikcwk

   Nie zdzierżyłem dłużej bo konwencja takiego "gadania sobie" a ja cenię czas. Nie będę czekał jak gość coś tam się zastanawia i gapi się gdzieś w monitor. Niby wszystko dobrze z tego co dałem radę wysłyszeć (kiepski dźwięk jak dla mnie).

   Tak - karami straszą, to jest próba na tresurę, na ile się uda wprowadzić terror głupoty. Może nawet jest to taki test - kto myśli samodzielnie a kto już jest dobrym biorobotem spełniającym najgłupsze nawet zalecenia. Czytałem, że facet wyszedł sobie na łąkę i kara mu grozi- gdzie ja żyję?

   Usuń
 21. Może to już znacie. Dostałam dziś link od mamy. https://youtu.be/RjDp2jDLWbo

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. O proszę! właśnie w rozmowie powyżej wkleiłem inny link do filmu z tego kanału.
   Słucham rosyjskie doniesienia - tam jest burza medialna. Wielu ludzi mówi właśnie o tym, że szykowana jest jakaś szczepionka i wielu zastraszonych ludzi jeszcze za to zapłaci aby ich zamienić w zombie.

   No cóż- każdy ma wybór, internet istnieje. WIEDZA JEST WŁADZĄ (jak kończy swoje audycje Walery Piakin) - BIERZCIE WŁADZĘ W SWOJE RĘCE.

   Usuń
 22. Prawdopodobienstwo smierci na zwyklą grype jest 12 razy wieksze niz na koronawirusa wiec dlaczego sieje sie panike?

  https://youtu.be/-WUaaZW7CyM

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dobre - dzięki. Wyślę znajomym.

   Usuń
  2. Na kanale do ktorego podalem link powyzej jest wiecej filmow o KW oraz ciekawe filmy o szczepionkach.

   Tutaj co to znaczy, ze ludzie nie umieraja na KW tylko choroby towarzyszące?

   https://youtu.be/7Fg898MYT0A

   Usuń
  3. Michał Sowietow o koronowirusie - będą 2 dalsze części tej wypowiedzi:

   https://www.youtube.com/watch?v=ItCrH1kiGAk&feature=youtu.be

   Usuń
  4. "Co myślę o szczepieniach"

   https://youtu.be/VtUweRTRKxM

   Usuń
  5. "Przebudź się człowieku! Masz dużo większą moc niż Ci powiedziano"

   "Ja w tym planie nie biorę udziału"

   "Bądź zwycięzcą tego całego zamieszania"

   Medytacja dla odnalezienia mocy w Tobie dziś o 21:00

   https://youtu.be/QcDDFRMa5b0

   Usuń
 23. W ramach śledzenia paniki związanej z "kw" odwiedziłem star forum a tam głos rozsądku od "Aximia" (znam osobiście):

  goral_ napisał:

  Masz jakieś dowody, że to jest straszenie a nie faktyczna epidemia?
  Włochy - pierwsza ofiara śmiertelna zmarła z powodu COVID-19 została zarejestrowana 21 lutego. Dziś we Włoszech liczba śmierci z powodu COVID-19 przekroczy 11 tyś. w 38 dni. Daje średnią 300 osób dziennie, tylko z powodu COVID-19
  Śmiertelność we Włoszech przekroczyła 11%
  Już nie raz pisałem, nie patrz na Polskę, bo w Polsce oszukuje się na statystykach (Polska zawsze kłamstwem stała), zmarło 24 osoby (na moment jak to piszę czy poranek 30.03.20) ale równocześnie szpitale zakaźne rejestrują olbrzymi wzrost zachorowań na zapalenia płuc. Tylko dlatego, że w Polsce nie robi się testów tym co mają symptomy a nie tez po śmierci.
  Moim zdaniem w Polsce nie jest lepiej niż we Włoszech. Tylko tam ludzie umierają na COVID-19 a w Polsce na zapalenie płuc.
  --------------

  Aximia:
  Dowód jest taki że we Włoszech powinno umierać średnio ludzi ok 2200 dziennie a umiera, tak jak umierało 1700. To, że u kogoś stwierdzono koronawirusa to nie fakt, że umarł na koronawirusa. Np. ludzie z nowotworem przeważnie maja też i grzyb ale nie umierają na grzyb ale na nowotwór.

  Zdrowi ludzie są nosicielami koronawirusa, a chorzy tym bardziej, a już chroniczni, starcy, obłożnie chorzy to maja tego jeszcze więcej w zaostrzonej formie, znalazł byś u nich i grzyba i wiele innych mikrobów. Zresztą sądzę że kronoawirusa nie można stwierdzić, można znaleźć tylko przeciwciała na koronawirusa, ale to tyle czy to jest ten sam towarzysz co był w wuchanie, czy inny jego wariant, nie sądzę żeby masowe testy mogły to określić.

  Ci co umarli na różne choroby w tym wirusowe zapalenie płuc są kwalifikowani jako zgony na koronawirusa, to wszystko, To już tu było x razy wyjaśniane. Średnia śmierci dziennych na koronowirusa nigdy i nigdzie nie przekroczyła średniej statystyki zgonów na dzień - ogólnie. I nigdy nie przekroczy. I to jest kolejny dowód.

  Tymczasem koszmarny spektakl trwa

  W ogóle jak ktoś chce polecam cały dział:

  https://prawda2.info/viewtopic.php?t=28493&start=825

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Trzeba zacząć od tego czy w ogóle jakiekolwiek wirusy istnieją? :) Np. jak dotąd nikt nie udowodnił, że wirus odry istnieje.

   Tutaj najnowsza wypowiedz doktora Jaśkowskiego:

   https://youtu.be/8AyDS9HZoXI

   Usuń
  2. No właśnie tego słucham!

   WIADOMOŚCI PODAJĄ ILOŚĆ ZARAŻONYCH A NIE ZAKAŻONYCH! - subtelna różnica, którą na samym początku nagrania wyjaśnia pan Jaśkowski.

   Usuń
  3. Proroctwo Machulskiego w temacie "KW":

   https://www.youtube.com/watch?v=xIeKEzE3mOo

   Usuń
 24. Wirusy to najmniejsze formy zarodnikowe grzybów ( mykowirusy)- wszystkie bez wyjątków- cechą grzybów jest polimorfizm - ich wielopostaciowość prowadzi na manowce nawet wirusologów . Medycyna od setek lat kłamie, truje i morduje naiwnych ludzi- czyli tych którzy jej zaufają. Symbolem medycyny jest wąż - czyli najchytrzejsze stworzenie na ziemi. Albo ufasz zaleceniom B.ga/przodków albo wężowi przez którego będziesz cierpiał/umrzesz. KMS

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. całkiem możliwe z tymi zarodnikami. Dr Morse wspomina, że ten "kw" to jakiś rodzaj złośliwego białka.

   Usuń
 25. Widziałem tylko fragmenty ale wygląda na bardzo ciekawy film.
  Mocno w temacie wirusa i siły strachu - komentarze pod filmem upewniają, że warto poświęcić te 4 godziny. To chyba "medycyna germańska" - prawdopodobnie zrobię osobny wpis oparty na tym filmie. Właśnie ściągam sobie na twardy dysk- ktoś wykonał dużą pracę z tłumaczeniem:

  https://www.youtube.com/watch?v=d-nS_vEOliA

  OdpowiedzUsuń

"OSTRZEŻENIE: wszystkie anonimowe komentarze bez jakiegokolwiek nicka/charakterystycznego znaku/ podpisu będą usuwane".
UWAGA TECHNICZNA: aby rozmowa miała jeden ciąg trzeba zawsze wcisnąć ";odpowiedz" pod pierwszym (przewodnim) postem zaczynającym daną rozmowę.
2.Najpoczytniejsze artykuły są dostępne po prawej w szybkich linkach pod nazwą "abecadło".
3. Ponadto w razie braku publikacji na stronie proszę o wiadomość na mail. Z jakiegoś powodu niektóre komentarze mylnie oznaczane są jako spam.
4. Wbudowana wyszukiwarka blogowa jest trochę niedokładna i omija pewne treści pomimo występujących w nim szukanych słów. Innym rozwiązaniem jest wpisanie w google, czy bezpośrednio w pasku przeglądarki frazy: site:michalxl600.blogspot.com szukanywyraz Wynikami będą wszystkie artykuły zawierające słowo "szukanywyraz" na tymże blogu.