poniedziałek, 28 sierpnia 2017

Narodziny prawdziwe -wpis 2017

Temat poruszany wielokrotnie w naszej wirtualnej kawiarence. Wiele razy polecałem film Eleny Lonetti "Birth as we know it". Polska wersja językowa była jakiś czas temu rozpowszechniana przez towarzystwo "Shantala". Widzę, że w sieci jest całość filmu z dubbingiem rosyjskim. Pomyślałem, że przecież czas najwyższy opublikować to w wersji polskiej (napisy). Postaram się w najbliższym czasie to uczynić. Na najstarszym kanale (bardziej znanym) wreszcie odblokowano mi możliwość przesyłania filmów dłuższych niż  15 minut więc tam zamieszczam dzisiejsza rozmowę dwóch Kobiet nowej epoki.

   Film dzisiejszy jak i inne podobne wprowadził mnie w stan zachwytu (zawsze tak się wzruszam oglądając fragmenty filmu Eleny Lonettii -nie mogę wyłączyć a w oczach łzy radości) i nie mogę się powstrzymać aby już, już się tym dzisiejszym znaleziskiem z Wami podzielić. Brakuje ostatnich 3 minut tłumaczenia bo muszę iść do swoich gospodarskich zadań ale przecież " ... nie jest światło by pod korcem stało, ani sól Ziemi do przypraw kuchennych ...."  więc puszczam w świat bez małego dokończenia - uzupełnię może jeszcze dziś.
Wczoraj padało a ja trafiłem ten niesamowity - pełen niezwykłej mocy i energii wywiad więc siadłem i tłumaczyłem ile dam radę. Przed chwilą dopisałem kilka minut.

GORĄCO POLECAM!!!

edycja 21 września:
Joanna Amelia w komentarzach poniżej podała bardzo wartościowy link- dodaję więc w treści głównej: http://dwiecorki.blogspot.com/2015/04/matka-natura-rodzi-w-domu.html

edycja 25 września -kolejny ważny temat. 

14 komentarzy:

 1. Najserdeczniej dziękuję. Właśnie przygotowuję się do porodu domowego. Przychodzą pewne lęki i takie cuda jak ten materiał bardzo koją nerwy. Dziękuję! D.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. cieszę się, że mogę być pomocny. Czas lęków i straszenia mija. Całe szpitalnictwo to sekta - typowe techniki, najpierw zastraszyć a potem "my mamy na to sposób". Im dalej od "lekarzy" tym człowiek zdrowszy.

   powodzenia! wszystko będzie w porządku- wszystko już jest!! w porządku.

   Usuń
 2. Z innej beczki:
  Mum Bi znalazła taka stronę:

  http://jaromira-dalebora.blogspot.no/2013/08/

  OdpowiedzUsuń
 3. Obejrzę w wolnej chwili, ale też temat mnie ostatnio interesuje:) na pewno do szpitala już nigdy nie pojadę z własnej woli, człowiek tam nie jest człowiekiem tylko ich niewolnikiem robią sobie z pacjentem co chcą.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No tak- arogancja tych ze "służby zdrowia" wzrasta niesamowicie. Ostatni przykład z Białogardu mówi sam za siebie. Ufam, że ten przypadek stanie się iskrą dla ujawnienia prawdziwej woli ludzi (pacjentów). Wszystko zależy od aktualnego stanu świadomości społeczeństwa- reakcja społeczna będzie tu probierzem.

   Usuń
 4. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ŚWIETNY LINK!! Dziękuję- już dodaję do tematu głównego.

   Usuń
 5. Prześliczne po prostu :

  'Hallelujah'(Russian).The Voice Kids Russia 2016.Artem/Julia/Marsel/Xenia.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. z moich informacji wynika ze halelu... to pozdrowienie złego pana Jahwe, uwazajcie jakie slowa wypowiadacie i jakiej muzyki sie slucha :)

   Usuń
  2. Tak- to prawda. Piosenka (jak wiele innych ostatniej epoki) wpadająca w ucho i ładna ale "Halle-lu-Jah" faktycznie jest żydowskim skrótem od pozdrowienia: "niech żyje Jahwe"

   Usuń
 6. Przekazuję dalej myślę, że warto wiedzieć, gdy wiemy możemy pomóc

  https://www.youtube.com/watch?v=LuA_59T9Mjg

  Zdrowia życzę I.

  OdpowiedzUsuń
 7. Bardzo ciekawy wykład, dzielę sie i pozdrawiam serdecznie I.

  https://www.youtube.com/watch?v=WBjTHWfedv8

  OdpowiedzUsuń
 8. Michale, proszę zrób wpis na temat 23 września, wszędzie o tym głośno. Po raz kolejny jesteśmy straszeni.
  A.

  OdpowiedzUsuń
 9. Ciekawe przemyślenia, coś w tym jest, często podobne rzeczy przychodzą mi do głowy
  https://www.youtube.com/watch?v=tVvPApvn96M
  I.

  OdpowiedzUsuń

"OSTRZEŻENIE: wszystkie anonimowe komentarze bez jakiegokolwiek nicka/charakterystycznego znaku/ podpisu będą usuwane".
UWAGA TECHNICZNA: aby rozmowa miała jeden ciąg trzeba zawsze wcisnąć ";odpowiedz" pod pierwszym (przewodnim) postem zaczynającym daną rozmowę.
2.Najpoczytniejsze artykuły są dostępne po prawej w szybkich linkach pod nazwą "abecadło".
3. Ponadto w razie braku publikacji na stronie proszę o wiadomość na mail. Z jakiegoś powodu niektóre komentarze mylnie oznaczane są jako spam.
4. Wbudowana wyszukiwarka blogowa jest trochę niedokładna i omija pewne treści pomimo występujących w nim szukanych słów. Innym rozwiązaniem jest wpisanie w google, czy bezpośrednio w pasku przeglądarki frazy: site:michalxl600.blogspot.com szukanywyraz Wynikami będą wszystkie artykuły zawierające słowo "szukanywyraz" na tymże blogu.