niedziela, 6 września 2015

Energia spódnicy, sukienki, sukni,

 1. Długa i obszerna spódnica swoim konturem tworzy prawidłowy stożek energetyczny. Tworzy ona energię żeńskiego typu: mało u góry, dużo u dołu i czyni nas stabilnymi "oddolnie". Ponadto szeroka spódnica działa jako okrąg ochronny. Sakralne znaczenie spódnicy to krąg ochronny wokół was. Do tego ruch (kołysanie) dołu sukni podczas poruszania się tworzy wokół was dwa rodzaje wichrów nastrajając waszą energię na sposób kobiecy a to bardzo istotne.
 2. Zgodnie ze Starosłowiańską nauką noszenie sukienek i spódnic odnawia więź z energią Rodu po linii żeńskiej.
 3. Biorąc pod uwagę pradawną wiedzę okazuje się, że sekret powabności kobiety kryje się w umiejętności nasycania otaczającego  świata i gromadzenia życiowej i seksualnej energii. Przy czym większą część swojej energii kobieta otrzymuje od Ziemi i noszenie długiej sukni zwiększa jej żeńskie przyciąganie i moc. Poły ( dół)  sukni zakręcając się spiralnie zgodnie ze wskazówkami zegara podczas chodzenia wspomagają przekazywanie energii w górę a spódnica w kształcie kopuły  (klosza) pozwala gromadzić energię.
 4. Jest taka zasada -  nie zakładać spodni na pierwsze 7 (!) randek jeśli naprawdę chcesz oczarować mężczyznę. W takim wypadku kobieta staje się bardziej pociągająca.
 5. Dowiedzione jest, że stałe noszenie spodni bardzo negatywnie odbija się na organach kobiecych. To przyzwyczajenie może mieć związek z bezpłodnością i problemami z zajściem w ciążę ponieważ brak jest potrzebnej energii. Znane są przypadki gdy kobiety - miłośniczki spodni, które nie mogły długo zajść w ciążę spełniały swoje marzenie gdy tylko zaczynały chodzić w sukienkach i spódnicach! Zadziwiające ale jest to fakt.
 6. Ubierając suknię (nawet taką na co dzień) kobieta sama tego nie zauważając przeobraża się wewnętrznie, jej nastrój zmienia się na lepszy a to najważniejsze dla kobiety. Właśnie ten stan wewnętrzny - to święto w duszy tak bardzo pociąga mężczyzn. Zauważcie jak zmienia się wasz sposób chodzenia - wystarczy tylko ubrać spódnicę lub sukienkę!
 Drogie kobiety! Noście sukienki i suknie dla siebie samych, rozkoszujcie się swoją kobiecością. Właśnie w tej odzieży ani na sekundę nie zapomnicie kim tak naprawdę jesteście.

źródło: https://vk.com/id209748809?w=wall209748809_1584%2Fall
39 komentarzy:

 1. fakt- noszenie spodni, szczegolnie obcislych, moze powodowac bezplodnosc- mezczyzn, poprzez zwiekszenie temperatury w jadrach, ktore wlasnie po to wisza na zewnatrz , zeby mialy dobre chlodzenie :P

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. wiemy, wiemy ;)
   https://www.youtube.com/watch?v=3hd8KShLEnI

   Usuń
 2. Cześć, czy moge użyć tego artykułu do stworzenia ulotki?

  OdpowiedzUsuń
 3. Ależ proszę bardzo! Wszystko co w necie jest nasze wspólne- jeśli przy tym podasz link na stronę tutaj będzie mi bardzo miło. Ważne żeby ta wiedza służyła ludziom. Ja też to tłumaczyłem korzystając z cudzej pracy i dośwaidczeń.

  OdpowiedzUsuń
 4. Kobiety w spódnicach do ziemi czy sukniach oraz długich włosach mają ogromną energię i to właśnie one są podporą swojego ukochanego. Czerpią energię z matki Ziemii i korzystają ze swojej kobiecej intuicji niosąc miłość ,która jest najważniejsza <3

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witaj Małgorzato, cieszę si≥ę niezmiernie, że jest nas coraz więcej świadomych tego faktu. Zdrowia!

   Usuń
  2. Najlepszy kontakt z Matką Ziemią mamy, chodząc BOSO. Niestety, w naszym klimacie jest to niemożliwe.

   Usuń
  3. Moje psy i koty o tym nie wiedzą i chodzą bez butów :) Jogini siadają na lodzie i wytapiają w nim dziurę. Współczesny człowiek oddalił się po prostu od natury i nie umie nawet posługiwać się swoim drugim ciałem ogniowym - marznie. Po szczegóły od syłam do Iwana Carewicza, niedawny wpis:

   http://michalxl600.blogspot.com/2018/02/iwan-carewicz-prezentacja-ksiazki.html

   Usuń
 5. mam pytanie do punktu 3 - czy na półkuli południowej spódnica będzie się zakręcać w przeciwnym kierunku zgodnie z działaniem siły Coriolisa?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo możliwe - choć nie znalazłem nigdzie konkretnej wzmianki na ten temat. Postaram się pamiętać i wpisac takie pytanie po rosyjsku do netu.

   Usuń
  2. Rosja leży na półkuli północnej.

   Usuń
  3. Indie chyba na południowej (o ile Ziemia nie jest płaska ;) ) a tam również kobiety noszą suknie.

   Usuń
 6. "założyć", nie "ubrać", "ubieramy" choinkę, a "zakładamy" ubrania, ale ogólnie jestem za spódnicami i sukienkami ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi

  1. :) się tu nie mądruj ;) - czy mówi się ubiór czy założenie? ładnie jestem ubrany/a czy ładnie jestem założna? założone to może być gardło;)

   Współczesny język jest bardzo przkłamany w stosunku do języka pierwotnego a więc języka zgodnego z wibracją naszej pamięci genowej (niebawem opublikuję 12 minutowy wywiad z genetykiem Piorem Gariajewem autorem książki "Genetyka falowa") .
   U nas obecnie słowo "zapomnieć" oznacza zupełne przecwieństwo współczesnego rosyjuskiego "zapomnieć" (a przecie jeszcze u Zagłoby możemy przeczytać: 'pomnę ci ja pomnę". To nie są przypadki- ktoś celowo kręci językiem i go skaża aby nas podzielić na jakieś dziwne "kolonie" - Polaków, Czechów, Rosjan itd.
   A tak w ogóle we współczesnym rosyjskim słowo "ubrać" znaczy tyle co "zabrać" (usunąć) więc też coś jest nie tak.

   Usuń
  2. Łebska baba nie tyle się 'mądruje', co ma rację. W języku polskim, od wieków 'ubrać' to znaczy: wkładać na kogoś lub na coś ubranie, czy też odzabiać coś czymś. Mogę, więc ubierać np. siebie, inną osobę lub właśnie naprzykład choinkę. 'Ubierać spódnicę' jest wyrażeniem błędnym. Wzięło się z dosłownego tłumaczenia odpowiedniego wyrażenia z języka niemieckiego.
   Język polski i język różyczki są rodzime, ale nie tożsame. Oba należą do języków słowiańskich ale polski należy do grupy języków zachodniosłowiańskich a rosyjski wschodniosłowiańskich. Oba rozwijały się równolegle ale miały inną dynamikę, ulegały innym wpływom. Pisanie, że skoro w języku rosyjskim tak samo brzmiączy wyraz ma inne znaczenie po polsku, to znaczy, że 'ktoś celowo kręci językiem i go skaża' to odbieranie autonomii własnemu językowi, deprecjonowanie jego rozwoju i spóścizny Lechitów.
   Dorota.

   Usuń
  3. ee tam - zaraz "deprecjonowanie spuścizny lechitów".
   Co powiesz na to, że gen R1A1 pozostaje bez zmian? Co zatem ze "słowami"? One sa ścisle powiazane z genotypem co udowodniono serią rozmaitych doświadczeń. Genetyka Słowiańska niezmiennie -poprzez epoko reaguje na jeden i tylko jeden obraz. Doswiadczenie polegało na tym, że rozmaitym ludziom w Europie prezentowano zdjęcia (wiele zdjęć) - jedno na przykład psa. Człowiek ów był ponadto poldłaczony do lekko zmodyfilowanego encefalografu ( aparatura EEG uzywana dzis do diagnostyki w szpitalu- sprawdzane fal mózgowych). No i badanemu czytano kolejnu, the dog, der hund , canis, sobaka, pie, pios. wszelkie znane pojęcia . Ludzie z europy reagowali wyjatkowym rezonansem - jakims wychyleniem przyrzadów pomiarowych na kojarzenie obrazu ze słowem "pies". Na zadne inne.

   To długi wywód- opowiesci o "rozwoju języka " i jego jakoby "ewolucji" są bajkami okupanta pragnącemu wynarodowic nas i wydrzec nam pamięć genową - stąd zaszczepianie sztucznej mowy jaką jest jęz. angielski.

   Usuń
 7. michalx600,Łebska Baba ma rację !!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. :) Racja jest jak ....... nizsza część pleców ; ) - każdy ma swoją. Mnie rodzice jakiś czas temu uczyli "ubrać". Ani załozyć, ani ubrać nie za bardzo mi tu rezonuje z tą czynnością. ODZIAĆ - od odzieży, to chyba najlepsze. Zdaje się, że w staropolskim taką formę używano "Wacpanna się odziała, zgubiła odzienie" . Im bliżej współczesnosci tym bardziej wszystko sie plącze i miesza.

   Usuń
  2. Zgadzam sie z Michalem, zwracajmy uwagę na etymologię jeśli mamy wątpliwości.

   Usuń
 8. Witaj :), ja również pozwoliłam sobie zamieścić artykuł na moim blogu-jak zawsze z podaniem źródła :) Dziękuję za Twoją pracę. Pozdrawiam w Świetle i Miłości <3

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witaj Nadziejo, bardzo mi miło. Niech wiedza zmienia nasze życie na lepsze. Zdrowia!

   Usuń
 9. A może włżyć SUKIENKĘ???

  OdpowiedzUsuń
 10. A co z sukienkami, spódnicami krótkimi? Mają/dają taką moc?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie - pooglądaj filmy Lewszunowa czy pani Lubosławy. Krótka sukienka przyrównywana jest do spodni.

   Usuń
  2. Michał , pisałeś gdzieś że suknia bardziej niż spódnica,, ja tak sobie myślę, że spódnica to taka wersja robocza jak gdyby..;) i nie wiem czy są te czakry... ale że suknia lepsza bo tworzy całość sylwetki jakby i ,,nie odcina ''dolnej części ciała od drugiej . ..?

   Usuń
  3. Ostatnio musiałam założyć spodnie dresowe, bo szłam na ćwiczenia (od początku 2016 r nosze sukienki i spódnice) i bardzo źle się w nich czułam - nienaturalnie, dziwnie. A w szybie drzwi, odbicia swojej sylwetki nie poznałam :)

   Usuń
  4. No dobrze, krótkie nie. A co z rozkloszowanymi sukienkami za kolano?

   Usuń
  5. Dużo lepiej, droga ku dobremu. Ideał to oczywiście jeszcze dłuższe.

   Usuń
 11. Gdzie kupię taką sukienkę dla córki i dla siebie, ta ze zdjęcia jest piękna. Gosia

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na kanale "Anka Słowianka" jest z nią wywiad dla strony (portalu?) o nazwie "Republika spódnic". Szukaj kontaktu, jest Olga w Warszawie co takie rzeczy szyje.

   Usuń
 12. Lubię takie letnie stylizację dla malucha bo to naprawdę dobrze wygląda. Nosiłabym cały zestaw, chociaż on nieszczgólnie wyróżnia się z tłumu. Ale ładny jest.

  OdpowiedzUsuń
 13. Nie wiem gdzie to dać, ale tak mnie naszło. A co z kobietami, które są bezpłodne? Skoro u nich już jedt zmieniona energetyka to może mogą farbować włosy czy robić inne rzeczy, których inne kobiety nie powinny z takich czy innych względów się podejmować?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. myślę (po pierwsze), że każdy przypadek bezpłodności jest rzeczą indywidualną. Znam wiele opowieści, że medycyna uważała kobietę za bezpłodną a ta później zaczęła rodzić dzieci. Gdzieś tu mamy nawet opowieść (dziewczę ze Skandynawii jeśli dobrze pomnę), że jest dziś szczęśliwą matką 5-cioro dzieci. Zdarzają się nawet takie cuda, że narządy ludziom odrastają, czytałem o tym, że zrakowaciałe jajniki zaczęły normalnie pracować.

   Ja osobiście uważam, że warto dążyć do natury - jeśli nie w tym życiu to w następnym dostaniesz harmonijne ciało. Bezpłodność ZAWSZE!! ma swoją przyczynę w jakichś zachowaniach, których warto dociekać i naprawiać to.

   Usuń
  2. Dzięki za odpowiedź.
   Nie chcę się tu rozpisywać, ale są zmiany genetyczne wg lekarzy i badań i może po prostu dobrze by było, żebym w tym życiu nie miała dzieci - dobrze dla nich.
   Przyjęłam to już ze "spokojem ducha", bo wcześniej różnie bywało. Może w poprzednich wcieleniach "nabroiłam " wiele i stąd teraz jest tak.
   Dzięki tej stronce i Twoim filmikom zaczęłam nosić spódnice i sukienki. Jak na razie lekko za kolano, bo trudno kupić coś dłuższego, ale i tak już widzę zmiany. To, co dzieje się na poziomie fizycznym to coś niesamowitego. Niechęć do spodni nastąpiła w ciągu kilku dni. Odkąd ubieram się kobieco - od 1 kwietnia tego roku - przestałam miewać silne bóle w rejonie podbrzusza i miednicy.
   Dziękuję Michale :-) Mag

   Usuń
  3. :) wszystko "zaprojektowane" w naszym ciele jest po coś, nic nie jest przypadkiem. Nasze ograniczenia (różne typy niepełnosprawności) są celowym hamulcem założonym dla zdrowia duszy. Gdy dusza zrozumie, nauczy się to ograniczenia nie mają racji bytu. Jest coraz więcej sygnałów, że na Ziemi dzieją się prawdziwe cuda - ludziom rosną nowe zęby, odrastają narządy, które już kiedyś usunięto operacyjnie. Sam znam taką opowieść z ust chirurga.

   Mi dziś po raz kolejny dodał otuchy film "Nasz Dom" - kiedyś już na niego trafiłem i polecałem tu na blogu (chyba jest dopisany do działu filmoteka) - jest dostępny na youtube. Warto włączyć od 1 godz 22 min - główny bohater po śmierci odwiedza swój własny dom, żonę z nowym mężem i dzieci.

   https://www.youtube.com/watch?v=Wes7OC8LSFs

   Usuń
 14. Znam ten film, ale bardzo dziękuję za przypomnienie.
  I za Nadzieję - tak bardzo chcę mieć dziecko z Mężczyzną, który jest już w moim życiu. M.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niech Wam się darzy. Wiele oznak wokół wskazuje, że nasza rzeczywistość (a w tym i my sami) przeżywa właśnie jakąś przemianę, odrodzenie. Tak jakby wskazówki zegara się zatrzymały aby ruszyć w przeciwną stronę :)

   Usuń

"OSTRZEŻENIE: wszystkie anonimowe komentarze bez jakiegokolwiek nicka/charakterystycznego znaku/ podpisu będą usuwane".
UWAGA TECHNICZNA: aby rozmowa miała jeden ciąg trzeba zawsze wcisnąć ";odpowiedz" pod pierwszym (przewodnim) postem zaczynającym daną rozmowę.
2.Najpoczytniejsze artykuły są dostępne po prawej w szybkich linkach pod nazwą "abecadło".
3. Ponadto w razie braku publikacji na stronie proszę o wiadomość na mail. Z jakiegoś powodu niektóre komentarze mylnie oznaczane są jako spam.
4. Wbudowana wyszukiwarka blogowa jest trochę niedokładna i omija pewne treści pomimo występujących w nim szukanych słów. Innym rozwiązaniem jest wpisanie w google, czy bezpośrednio w pasku przeglądarki frazy: site:michalxl600.blogspot.com szukanywyraz Wynikami będą wszystkie artykuły zawierające słowo "szukanywyraz" na tymże blogu.