czwartek, 22 grudnia 2016

Piotr się uaktywnił!

- opowiada i nadaje. Czuję wielki potencjał a Wy?

12 komentarzy:

 1. Zdecydowanie zbyt mało tego typu wypowiedzi na polskim YouTube. Oby nie był to jednorazowy epizod, ale długofalowa kontynuacja, choć ten mały błąd w opisie razi przeraźliwie ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Poprawiłem - tak lepiej?

   Usuń
  2. Chodziło mi o błąd ortograficzny w opisie pod filmem, ale niezręcznie tak komuś bezpośrednio zwracać uwagę. Niestety wiele osób ma alergię na tego typu niedociągnięcia i ja też niestety do nich należę :)

   Usuń
  3. Już powiadomiłem :) - dzięki za spostrzegawczość, ja nie zwróciłem uwagi na opis.

   Usuń
  4. Mam już odpwiedź - błąd jest ponoć zamierzony i będzie komentarz na ten temat pod filmem. :)

   Usuń
  5. Nie ukrywam, że reakcja autora filmu na tak niewinną uwagę bardzo mnie zaskoczyła a nawet rozbawiła. To niezwykłe że taka drobnostka może zostać odebrana jako atak personalny. Lepiej zamilknę, przynajmniej w tym jestem dobra :)

   Usuń
  6. "To niezwykłe że taka drobnostka może zostać odebrana jako atak personalny."

   O jakim "odbiorze" piszesz? Szukam komentarza na You Tube - tu też nic sie nie ukazało? O co chodzi?

   Usuń
  7. Chodzi mi o dosyć emocjonalną reakcję w nowym filmie :)

   Usuń
  8. aha- zaraz nadrobię zaległosci :)

   Usuń
  9. Posłuchałem - przyznam, że ja też kiedyś alergicznie reagowałem na łamanie reguł ortografii. Dziś jak widzicie na blogu - czystość zapisu wiele pozostawia do życzenia ...świadomie zostawiam literówki i poprawiam tylko w momentach gdy przekaz jest już rażąco nieczytelny - tego bym nie chciał aby zmuszać czytelnika do domyślania się co chciałem powiedzieć.

   Ale Piotr sie moim zdaniem broni- "kupuję" jego opowieść. Piotr jest muzykiem (nie każdy kto włada instrumentem muzycznym zasługuje na to miano bo nie każdy robi użytek z wyobraźni). ...
   c.d.n. musze przerwać-pies szczeka, na gości czekam , to oni.

   Usuń
 2. nie lubie tego slowa uzytego w tym sensie "kupuje" - to takie żmijowe okreslenie, przeciez mozna napisac: przyjmuje, podoba mi sie, popieram, akceptuje...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. :) oglądnij następne nagrania Piotra bo rozwija temat etykietek (czyli nazw).
   Tak naprawdę każde słowo ma co najmniej 2 bieguny - pięknie dał przykład Lewszunow, że słowo Mason można odczytać na różne sposoby - używając znaczeń bukwicy rozszyfrował to jako: M-yślący, As - On. On jest myślącym Asem. Tak sie można bawić z każdym pojęciem- wazne aby wychwycić obraz jaki pod zamieszczoną wypowiedzią ukrył autor.
   Dziś akurat rozmyślałem sobie na temat tych ukrytych kadrów w filmach Disneya gdzie na przykład przy cieniu Piotrusia pana gdzieś tam w podskoku ukazuje sie na chwilę naturalny element męskiej fizjonomii. I tak szczerze pisząc- co z tego? Jakos mi dotąd nie przyszło nigdy do głowy by utożsamiać Piotrusia pana jako jakiegoś zboczeńca. Przypomniało mi się jak pewna znana pani na zajęciach ćwiczenia głosu tłumaczyła o czym opowiada słynna piosenka K. Klenczona "10 w skali beauforta" - ja mówiłem, że jest to o dzielnym kapitanie a ona, że o jakimś skacowanym pijaku. Każdy widzi stąd (z tego punktu) gdzie własnie jest.

   Usuń

UWAGA TECHNICZNA: aby rozmowa miała jeden ciąg trzeba zawsze wcisnąć ";odpowiedz" pod pierwszym (przewodnim) postem zaczynającym daną rozmowę.
2.Najpoczytniejsze artykuły są dostępne po prawej w szybkich linkach pod nazwą "abecadło".
3. Ponadto w razie braku publikacji na stronie proszę o wiadomość na mail. Z jakiegoś powodu niektóre komentarze mylnie oznaczane są jako spam.